rispolept

risperidon
piotrs
zaufany użytkownik

Re: rispolept

Post autor: piotrs »

rispolept to gowno porownujac do solianu czy amisany
powoduje zmeczenie duze sennosc czyjesz sie jak 80 lat
to jak z mercedesem i maluchem
sa inne lepsze sprobuj sullipryd chwala szukaj innych

Awatar użytkownika
AgaAgnieszka
bywalec
Status: Uczeń
Gadu-Gadu: Brak

Post autor: AgaAgnieszka »

Na mnie dziala raczej (!) dobrze,ale ja nie biore kosmicznej dawki. Na kazdego działa inaczej
Ja go biore obecnie na schizofrenię,bralam go juz wcześniej jak podejrzewali u mnie psychoze maniakalno-depresyjną. Wiec nie tylko na schizofrenie.
Trochę skutków ubocznych jest ale dodam,ze to jeden z najlepiej działających leków,a ja bralam wiele lekarstw od psychiatry. ;) :D pozdrawiam

Watras20
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Watras20 »

Ja biore dawke 3 mg na noc i prucz zerowego libido niemam skutkow ubocznych biore 6 miesiac po kilku tygodniach mnie wyleczyl

Anz93
bywalec

Post autor: Anz93 »

Mam pytanie odnośnie tego leku w zastrzyku:
Czy działa on na objawy negatywne schizofrenii? Bo mam już dość brania tabletek mam podrażniony żołądek i chcę być na zastrzykach. Będe o tym rozmawiał z lekarzem na oddzaile dziennym.

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs »

raczej nie na negatytw zmeczenie i depresje po nim mialem
sprobuj ABILIFY MAINTANCE w zastrzykach nowe raz na miesiac

Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Post autor: wowo »

Mnie tylko dawka 50 mg w zastrzyku była w stanie utrzymać, 37,5 mg nie dawało radę a wiemy że minimum to jest 25 mg w zastrzyku. Za to amisulpride spokojnie na najniższej dawce 400 mg na dobę przy objawach pozytywnych spokojnie mnie utrzymuje, więc powiem że rispolept dla mnie to shit.

danielek
zaufany użytkownik
Status: portier

Post autor: danielek »

wowo21975 pisze:
sob maja 26, 2018 11:06 pm
Mnie tylko dawka 50 mg w zastrzyku była w stanie utrzymać, 37,5 mg nie dawało radę a wiemy że minimum to jest 25 mg w zastrzyku. Za to amisulpride spokojnie na najniższej dawce 400 mg na dobę przy objawach pozytywnych spokojnie mnie utrzymuje, więc powiem że rispolept dla mnie to shit.
Rispolept badziewie.

markus88

Post autor: markus88 »

Zmagam się z problemem odnosnie emocji pozytywnych i negatywnych podczas terapii rispolept. Jak to u was wygląda po odstawieniu leku ? Wszystko wróciło do normy wraz z libido ? Biorę dawkę 4mg przy f23 bez schizo. Dajcie znać . Może lekarz pozwoli mi już odstawić lek czuję się okej jak przed choroba psychicznie.

markus88

Czy są tutaj jakieś osoby które na stałe już odstawiły ten lek i nie biorą nic innego ?

Awatar użytkownika
AdamSchibi
zaufany użytkownik

Post autor: AdamSchibi »

Jak masz ostre przemijajace zaburzenie psychotyczne to mozesz odstawic ale nigdy nie wiadomo odstawisz i moze problem wrocic .

markus88

Samopoczucie jest okej. Libido wróci i emocje ? Może warto spróbować i się trochę opanować przy drugiej psychozie o ile nastąpi. Jak jest z objawami polekowymi ?

markus88

Czy to prawda że jak raz się te leki bralo to będzie trzeba do nich wrócić ? Uzależniają ? Dodam że biorę już 4 miesiąc w dawce 4mg. Szukam osoby która miała taką samą diagnozę f23.0 i brała rispolept sam i z tego wyszła.

markus88

Byłem u lekarza . Terapia będzie trwała rok o ile moje zdrowie na to mi pozwoli. Na chwilę obecną zmniejszono mi dawkę z 4mg noc na 3mg. Różnica jest odczuwalna przy mniejszej dawce ale czuję nadal że to i tak za duża dawka jak dla mnie. Stan mojego zdrowia na chwilę obecną wszystko wporzadku nie mam już jakich kolwiek leków.Tylko nadal mnie nurtuje pytanie odnośnie emocji stresu i adrenaliny chcialb aby mi to powróciło.Lekarz twierdzi że wszystko powinno powrócić po zakończeniu terapii. Kolejna wizyta za 3 miesiące może wówczas zmieni mi na 2mg. Jak twierdzi mam możliwość zmiany leku na literę a (słabszy) obecnie wolał bym pozostać przy tym co biorę i odstawić go .(co za dużo mieszania lekami to nie zdrowo takiego jestem zdania)

Wróć do „rispolept”