Jam Jest echinopsis

F25 - zaburzenia schizoafektywne
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Re: Jam Jest Siłą

Post autor: Słonecznik1 »

może kiedyś kupię sobie farby do malowania , zacznę od malowania zimy i samotnej kulki człowieka w zimie . chyba palcami spróbuję

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

fajnie by było zrobić jakieś zabawki dla psów i ogólnie zwierząt w schroniskach by się tak nie nudziły.

Tylko bez pieniędzy to są mżonki

F20
bywalec
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Post autor: F20 »

Moja sile nadaje mi slonecznik dzieki jemu i jego pobratymcom jetem taki dzisiaj i nie moge wrocic do stabilnosci. W pracy odglosy jedzonego slonecznika roztrajaja mi nerwy godzinsmi i prawie dzien za dniem a wdomu kiedy to pisze chcac napisac doprowa mnie do furii przejezyczam sie i nagle mi w myslach wyskakuje do prowadza mnie do paranoi drazni mnie t nieprzecietnie. Ma duzo skrzywien chcialbym zeby istnialo tepe bydle tore by sie przyznalo do wszyskiego bez zadnegonukrywania hdzie krzyeilo zebym moglnsie wysprzatac a tak to kipie zloscia i nienawiscia i chce mi sie dorwac jakiegos bydlaka.

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

było miłe do mniej więcej dziesiątego słowa :lol: , komplementy są mało istotne w sumie jeśli ludzie się rozumieją ogólnie i wiedzą jacy są.

F20
bywalec

Jak dlugo rozklada sie smiec w rynsztoku bo niewiem ile mi czasu zostalu

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Re: Jam Jest Imtrollowy

nie wiem jaką ty masz pracę schizo ale u nas w kraju praca za 1300 to u a .
Moja to także perełka :lol:

A poprzednio to robiłem w takiej ochronie że normalnie powinno się nakręcić film i do kina.

F20
bywalec

Słonecznik1 pisze:nie wiem jaką ty masz pracę schizo ale u nas w kraju praca za 1300 to u a .
Moja to także perełka :lol:

A poprzednio to robiłem w takiej ochronie że normalnie powinno się nakręcić film i do kina.
Ochronie ? Byles godzilla ?

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Nie, ja się prawie nigdy nie wczuwam w pracę , mam za luźne podejście by straszyć ludzi . Na osiedlu mieszkaniowym 24h .

Ciekawe czy człowiek jak ma na ciele pieprzyki , czy one układają się przypadkowo czy może jest to odbicie gwiazd i planet jakiegoś fragmentu kosmosu.
Teoretycznie zrobić taki program jak do sprawdzania odcisków palców. Wprowadzić i posklejać zdjęcia w programie jakoś , potem ze skanu ciała wprowadzić do sytemu by szukał czy tak jest.

F20
bywalec

Hahaha masz nie praktyczne pomysly niektorzy nie maja pieprzykow. Ja odznaczam sie wagrami czy one rownierz chodza w gre ?

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Część jest praktyczna , to z system przeciwpożarowym jest moim zdaniem jak najbardziej realne i lepsze niż to co jest obecne bo :
- nie niszczy wszystkiego jak woda , można to założyć w mieszkaniach . Instalacja mogła by być sporo tańsza myślę.

To z kółkami pomyśl . To dobry pomysł i pewnie mi ktoś go rąbnie ale jak mam być bogaty i szczęśliwy to pewnie i tak będę.
Chodzi nawet nie o to by kółka na szafie były do przeprowadzek ( to pewnie możliwe ale skomplikowane ) , ale po to by można było swobodnie wyjechać z szafą i posprzątać za nią lub przemeblować łatwo pokój. Są alergicy np. . To znacznie zwiększyło by komfort i czystość w mieszkaniach.

Część pomysłów jest surrealistyczna to wiem.

F20
bywalec

Słonecznik1 pisze:Część jest praktyczna , to z system przeciwpożarowym jest moim zdaniem jak najbardziej realne i lepsze niż to co jest obecne bo :
- nie niszczy wszystkiego jak woda , można to założyć w mieszkaniach . Instalacja mogła by być sporo tańsza myślę.

To z kółkami pomyśl . To dobry pomysł i pewnie mi ktoś go rąbnie ale jak mam być bogaty i szczęśliwy to pewnie i tak będę.
Chodzi nawet nie o to by kółka na szafie były do przeprowadzek ( to pewnie możliwe ale skomplikowane ) , ale po to by można było swobodnie wyjechać z szafą i posprzątać za nią lub przemeblować łatwo pokój. Są alergicy np. . To znacznie zwiększyło by komfort i czystość w mieszkaniach.

Część pomysłów jest surrealistyczna to wiem.g
Ja Ci ten pomysl rabne spodobal mi sie zrobie sobie mebelki na kolkach i zakamufluje je w castoramie mozna takie kupic sprytne kuleczka. Wykorzystam go dla siebie nie obrazisz sie ?

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

:lol: , no nie wiem. W sumie na ryzyko się zgodziłem więc trudno. Może cię wezmą za wariata i wsadzą do zakładu ;) , moja jedyna w tym nadzieja :lol:

ps. i oglądaj się na boki bo stwórca się odezwał do mnie kiedyś na stacjonarny, w co serio wierzę. Ale teraz piszę żartem. Tata mnie pytał z jakiej sieci dzwonił. ;)

F20
bywalec

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

e tam , ja nie mam głosów, moi rodzice więc też je mieli , zbiorowa halucynacja. Nie będę się tłumaczył.

F20
bywalec

Chodzil8 mi o zielsko z piosenki.

Wróć do „zaburzenia schizoafektywne”