Książki Marii Nurowskiej.

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Książki Marii Nurowskiej.

Postby koniczynka26 » Wed Nov 05, 2014 2:19 am

Witam , ja lubię czytać książki Marii Nurowskiej , które należą do gatunku obyczajowej powieści kobiecej.
Na początku jak zaczynałam czytać książki tej autorki , to odczuwałam pewną irytację i pogardę w stosunku do wykreowanych kobiecych bohaterek tej autorki , ponieważ według mnie są one bardzo nierozsądne , nielogicznie postępujące , wyjątkowo głupio szalone w zatraceniu się w miłości do mężczyzny , co nie powinno mieć miejsca.
Jednak teraz , gdy już przeczytałam dużo książek Marii Nurowskiej kobiece bohaterki jej książek są dla mnie postaciami interesującymi , o niezwykle skomplikowanej osobowości i już przestałam nimi pogardzać , chociaż nadal ja uważam , że nigdy nie zrozumiem u tych kobiet ich szalonej , niebezpiecznej , nieodpowiedzialnej , nierozsądnej i nielogicznej miłości do mężczyzn.
A czy wy czytaliście jakieś książki Marii Nurowskiej ?
I jakie macie zdanie o książkach tej autorki ?

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Re: Książki Marii Nurowskiej.

Postby Zagubiona we mgle » Wed Nov 05, 2014 10:44 am

Ja też czytałam książki Marii Nurowskiej, prawie wszystkie. I na początku miałam podobne nastawienie do takiej literatury. Ale to dobra pisarka.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Fri Nov 07, 2014 11:44 pm

Ja nawet nie wiedzialem,ze to taka literatura i przeczytalem ,bo moja nauczycielka mi zaproponowala.Ksiazka byla o wilkach i obie czesci przeczytalem.Nawet niezle to bylo jak na literature kobieca :mrgreen: Ale faktycznie cos nie gralo z ta bohaterka :lol:

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Postby Zagubiona we mgle » Sat Nov 08, 2014 7:58 am

Ja po raz pierwszy przeczytałam książkę Marii Nurowskiej na studiach, bo na podstawie jednej z nich miałam napisać pracę zaliczeniową. I tak zaczęłam czytać, ale tego o wilkach chyba nie przeczytałam i czegoś tam jeszcze, bo nie dałam rady.

Return to “książki”