LGBT

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Re: LGBT

Post autor: Maksymiliana » czw mar 14, 2019 5:37 pm

Dokładnie tak jest ;)

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 5:41 pm

Jak nie jest lesbijką to musi się rozwieźć, dlatego widzisz już że późna zmiana płci biologicznej rodzi tylko problemy i lepiej wcześniej.
Dawny JagodowyWilkoak. Orgonity i Ekologia.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » czw mar 14, 2019 5:43 pm

Dokładnie tak, osoby transseksualne, które miały małżeństwo - jako kobieta lub mężczyzna (jeszcze przed korektą płci) musza się rozwieść, nie ma od tego odstępstwa. :)

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 5:46 pm

Jest odstępstwo, jeżeli kobieta która nie zmieniała płci biologicznej jest biseksualna to zaakceptuje związek z drugą kobietą.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » czw mar 14, 2019 5:48 pm

tak jest, ale mi tu rozchodzi się o małżeństwo (prawne)
Pewnie, że zaakceptuje ALE NIE BĘDZIE TO MAŁŻEŃSTWO.

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 5:49 pm

Związki nieprawne też mają już swoje prawa.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » czw mar 14, 2019 5:52 pm

Dajmy na to że mamy małżeństwo - kobiety i mężczyzny. Kobieta lub facet jest Bi.

Kobieta koryguje płeć, co za tym idzie musi się rozwieść z małżonkiem ale jako że facet jest bi, to zaakceptuje życie z drugim mężczyzną. Otto chodzi :D

W sumie, jakbym ja spotkała faceta i by się okazało że to jednak kobieta, to w sumie bym z nim została :think:

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 5:54 pm

Jak dla mnie małżeństwa homoseksualne powinny być legalne.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » czw mar 14, 2019 5:57 pm

Dla mnie też :D

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 » czw mar 14, 2019 5:58 pm

Czasem ciężko mi odróżnić lesbijkę od kobiety, która czuje się mężczyzną. Obie prowadzają się za rączkę z innymi dziewczynami, ale typ relacji seksualnej jest pewnie zupełnie inny?
Podobnie geja od mężczyzny, który czuje się kobietą i jest w związku z mężczyzną.
W sumie do jednej pięknej panny mogą startować zarówno mężczyźni hetero, biseksualiści, lesbijki, mężczyźni czujący się kobietami i kobiety czujące się mężczyznami, o ile są "hetero".
Dziewczyna może zostać zbałamucona i odkryć w sobie wiele różnorodnych dróg relacji z drugim człowiekiem. :mrgreen:
LGBT tworzy mi zbyt wielką konkurencję. Niezbyt to dla mnie korzystne. Jednak w oświacie nie powinno być tych wpływów. W dorosłym życiu każdy sobie zadecyduje sam.

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 6:00 pm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Otherkin
Po pełnej legalizacji LGBT przyjdzie czas na legalizację otherkinów.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » czw mar 14, 2019 6:02 pm

Czasem ciężko mi odróżnić lesbijkę od kobiety, która czuje się mężczyzną. Obie prowadzają się za rączkę z innymi dziewczynami, ale typ relacji seksualnej jest pewnie zupełnie inny?
Podobnie geja od mężczyzny, który czuje się kobietą i jest w związku z mężczyzną.
Tak jest, to trochę ciężko odróżnić, aczkolwiek zazwyczaj mężczyzna, który czuje się kobietą, ubiera się kobieco - to można dostrzec, zwłaszcza jak ma długie włosy, kobieca gestykulacja :)

Co do kobiety, która czuje się facetem - męskie ubrania, krótkie włosy, w miarę sił niski głos, męska gestykulacja. ;)

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 6:08 pm

Nie bez powodu napisałem o otherkinach, każda cywilizacja ma swój początek i koniec lub odrodzenie.
Koniec obecnej cywilizacji na zachodzie już nastąpił, sprowadzili sobie imigrantów którzy rozwalą wszystkie prawa człowieka, jednak odrodzenie można osiągnąć tylko jak się weźmie element dzieciństwa cywilizacji i wdroży się go pod jej koniec (wiem z mądrych książek).
Dzieciństwem jest żywy mit który realizują ludzie będący otherkinami, jeżeli ruch LGBT podchwyci motyw to w Polsce nigdy nie dojdzie do końca cywilizacji i odrodzi się ona.

LGBT jest ostatnią myślą zachodu ponieważ jest ono pełną opozycją do kościoła który najbardziej lubi sprawy łóżkowe.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 » czw mar 14, 2019 6:55 pm

Maksymiliana pisze:

Tak jest, to trochę ciężko odróżnić, aczkolwiek zazwyczaj mężczyzna, który czuje się kobietą, ubiera się kobieco - to można dostrzec, zwłaszcza jak ma długie włosy, kobieca gestykulacja :)

Co do kobiety, która czuje się facetem - męskie ubrania, w miarę sił niski głos, męska gestykulacja. ;)
I oryginalna lesbijka pewnie woli naturalne kobiety. :mrgreen:

Jest też dosyć ryzykowny sposób na rozróżnianie oryginalnego stanu istoty, a mianowicie użycie oryginalnych heteroseksualnych i zgodnych ze swoją płcią biologiczną jednostek jako testu.
Zauważyłem tajemnicze zjawisko, a mianowicie niesymetrię istoty pociągu do przeciwnej płci u potencjalnych par osób. W jedną stronę działa a w drugą, pomimo tego, że obiekt jest zgodny z orientacją - nie.
Lesbijka będzie pożądać zarówno inną lesbijkę, jak i postać kobiety o nieznanej orientacji i tożsamości. Otrzyma odpowiedź tylko od kobiety czującej się kobietą o orientacji homo i kobiety czującej się mężczyzną o orientacji hetero. Homoseksualna osoba transseksualna k/m niestety piękną damę odrzuci. I wszystko gra.
Jeżeli teraz podstawimy biologiczną naturalną kobietę hetero, to z rachunku wynika, że powinna chcieć zarówno z naturalnym mężczyzną jak i z osobą transseksualną k/m hetero (zwłaszcza po zmianie postaci) i m/k homo, zwłaszcza przed zmianą całkowitą płci. Z ich strony z pewnością istnieje pociąg do kobiet. Przecież to postać męska. Ale co powie heteroseksualna naturalna kobieta? Z pewnością przypadki związków kobiety hetero z transseksualistą są rzadkie. Pozostaje im zadowolić się innymi transseksualistami, czyli po prostu mężczyznami, które czują się kobietami.
Jeszcze gorzej wygląda to w przypadku testu osobą mężczyzny hetero zgodnego ze swoją naturalną płcią. Jeżeli nic nie wiadomo, to zgodnie z pociągiem płciowym, zainteresować może się tą postacią kobieta hetero, mężczyzna homo i transseksualiści: m/k hetero i k/m homo.
Dlaczego więc nie ma symetrii przepływu i pociągu seksualnego w drugą stronę? :)
Mężczyzna hetero nie reaguje na kobiecą postać ani transseksualisty m/k (chociażby był hetero), ani transseksualisty k/m (chociażby kobietka była jeszcze homo). Woli związek z naturalną postacią kobiety (oby nie okazało się, że jest lesbijką).

Coś tu nie gra. Naukowcy muszą jeszcze nad tym popracować, zanim zacznie się tego dzieci w szkołach uczyć.

Awatar użytkownika
Arakiel
zaufany użytkownik

Post autor: Arakiel » czw mar 14, 2019 7:07 pm

Może po prostu istnieje więcej orientacji seksualnych?

Wróć do „miłość, seksualność, partnerstwo”