Znaki przed przyjściem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA

duchowość, etyka, religia
Regulamin forum
W tematach dotyczących choroby proszę pisać w odpowiednim poddziale "dyskusji ogólnej".
Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Znaki przed przyjściem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA

Post autor: Bright Angel »

Znaki przed przyjściem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA, czyli co ma się wydarzyć przed paruzją.

Najpierw bowiem przyjdzie odstępstwo i objawi się człowiek niegodziwy, zatraceniec, (4): który będzie występował przeciw wszystkiemu i wynosił się ponad wszystko, co BOSKIE i godne czci. Wreszcie zasiądzie w świątyni BOŻEJ, uważając się za samego BOGA. (5): ... A przyjście niegodziwca będzie jak działanie szatana w całej mocy wśród znaków i fałszywych cudów. (10): Zwiedzie on wszelką nieuczciwością tych, którzy są na drodze do zagłady, ponieważ nie umiłowali prawdy prowadzącej do zbawienia. (11): Dlatego BÓG pozwoli, aby zostali oni oszukani i uwierzyli kłamstwu. (12): I tak będą osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz woleli postępować nieuczciwie. [Biblia Paulistów, 2tes 2]
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
[usunięte]
zaufany użytkownik

Re: Znaki przed przyjściem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA

Post autor: [usunięte] »

Ap 8,7
Zatrąbił pierwszy. Na ziemię spadł grad i ogień zmieszany z krwią. Trzecia część ziemi została spalona, trzecia część drzew została spalona i wszelka trawa zielona została spalona.
Ap 8,8
Zatrąbił drugi anioł. Do morza wrzucono jakby wielką górę płonącego ognia i trzecia część morza stała się krwią.
Ap 8,9
Jedna trzecia stworzeń morskich zginęła i jedna trzecia statków uległa zniszczeniu.
Ap 8,10
Zatrąbił trzeci anioł. Z nieba spadła wielka gwiazda świecąca jak pochodnia, która upadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
Ap 8,11
Gwiazdę nazwano „Piołun” i jedna trzecia wód zmieniła się w piołun, a wielu ludzi zmarło z powodu wód, które stały się gorzkie.
Ap 8,12
Zatrąbił czwarty anioł. Zdruzgotano jedną trzecią słońca, jedną trzecią księżyca i jedną trzecią gwiazd, tak że trzecia ich część się zaćmiła, a dzień – podobnie jak noc – utracił jedną trzecią swego światła.
1. Etap pożarów puszcz, tajgi, tundry i lasów Ziemi dawno za nami.
2. Fukushima zatruła oceany świata.
3. Spadnie w najbliższym czasie meteoryt na Ziemię.
4. Pył zasłoni gwiazdy.
Ciąg dalszy jest mi nieznany do interpretacji, będzie się prawdopodobnie wiązała z nieznaną bakterią pochodzącą z kosmosu która przedostanie się na Ziemię z kolejnym meteorytem.
Co było pierwsze tęcza czy garniec złota?

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Tak, przed przyjściem Króla zrobi się tak paskudnie, że nikt nie będzie mógł wytrzymać.
A potem okaże się, że nikt nie przyjdzie i wtedy będą wdzięczni, że i tak dobrze było na planecie przez czas rozkwitania Życia i cywilizacji. Chleb i kiełbasa były przynajmniej. :mrgreen:

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Agresja Boga do Matki Boskiej w Niebie, jak to Faustyna sobie wymyśliła.
To też znak nadchodzącego straszliwego powtórnego przyjścia Jezusa na sąd.
Wcześniej był łagodny jak baranek, a teraz pokaże pazury. Może nie będzie jak w Kosiarzu umysłów i zachowa klasę.

"686 + Wrzesień. Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniała nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą, ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bo­żej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi".

https://www.fronda.pl/a/sw-faustyna-o-t ... 56851.html

A potem Bóg gada do niej o wielkim miłosierdziu swoim. Mógł unicestwić wszystko, a tylko pohuczał groźnie.
Ciekawy przypadek. Przejdzie Duch Święty po domach ludzkich, to zobaczy skąd to jej się wzięło. Z życia rodzin, niekoniecznie pijackich.

A tu przykład jej myślenia magicznego:

1731 (93) Dziś zbudziła mnie wielka burza, wicher szalał i deszcz, ja­koby chmura była oberwana, co chwila uderzały pioruny. Zaczę­łam się modlić, aby burza nie wyrządziła żadnej szkody; wtem usły­szałam te słowa: Odmów tę koronkę, której cię nauczyłem, a burza ustanie. Zaraz zaczęłam odmawiać tę koroneczkę i nawet jej nie skończyłam, a burza nagle ustała i usłyszałam słowa: Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą moją.
https://www.fronda.pl/a/sw-faustyna-o-t ... jezusa-na-
ziemie,56851.html

A tu znowu przykładowe oznaki poprzedzających epifanię, z Biblii.

(1): Achab powiedział Jezabel o wszystkim, co uczynił Eliasz, oraz o tym, że wszystkich proroków mieczem pozabijał.

(11): Rzekł [mu Jahwe]: - Wyjdź i stań na górze przed Jahwe. Oto przechodził Jahwe. Wielki, silny wicher, rozrywający góry i łamiący skały, [szedł] przed Jahwe, ale Jahwe nie był w wichrze. Po wichrze [przyszło] trzęsienie ziemi, ale Jahwe nie był w trzęsieniu ziemi. (12): Po trzęsieniu ziemi [pojawił się] ogień, ale Jahwe nie był w ogniu. Po tym ogniu [dał się słyszeć] szmer delikatnego powiewu. (13): Gdy [go] posłyszał Eliasz, zasłonił płaszczem swoją twarz, wyszedł i stanął u wejścia groty. A oto głos przemówił do niego: - Co ty tu [robisz], Eliaszu? (14): Odpowiedział: - Rozpaliła mię żarliwość [o cześć] dla Jahwe, Boga Zastępów, albowiem synowie Izraela porzucili Twoje Przymierze, zburzyli Twoje ołtarze, a Twoich proroków mieczem pomordowali. Ja sam tylko pozostałem i nastają na moje życie, aby [mi] je odebrać. [Biblia Poznańska, 1krl 19]

Bóg przyszedł delikatnie w szmerze rześkiego powiewu.
Nie musi się panoszyć, ale z tym światem i problemami istot mógłby coś już zrobić.

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

(1): DUCH wyraźnie mówi, że niektórzy w czasach ostatecznych odstąpią od wiary, a zwrócą się ku duchom zwodniczym i ku nauce demonów. (2): Zwiodą ich obłudni oszuści, którzy własne sumienie skalali piętnem zbrodni. (3): Zabraniają oni zawierać małżeństwa, nakazują powstrzymywać się od niektórych pokarmów, a BÓG stworzył je, by wierzący i ci, którzy poznali prawdę, spożywali je z dziękczynieniem.

[Biblia Paulistów, 1tm 4]

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

(1): Pamiętaj, że w dniach ostatecznych nadejdą ciężkie chwile. (2): Ludzie będą bowiem samolubni, chciwi, pyszałkowaci, wyniośli, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, bezbożni, (3): nieczuli, nieustępliwi, rzucający oszczerstwa, nieopanowani, okrutni, nienawidzący dobra, (4): zdradliwi, porywczy, zarozumiali i kochający przyjemności bardziej niż BOGA. (5): Będą zachowywać pozory pobożności, a wyprą się tego, co jest jej siłą. Unikaj takich ludzi.

[Biblia Paulistów, 2tm 3]

Wypisz, wymaluj obraz współczesnego społeczeństwa.

Wróć do „filozofia”