Moje świadectwa

duchowość, etyka, religia
Regulamin forum
W tematach dotyczących choroby proszę pisać w odpowiednim poddziale "dyskusji ogólnej".
Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Re: Moje świadectwa

Post autor: Maksymiliana »

Można przecież wyrazić swoje zdanie, zważając na fakt że ktoś kropi oliwą podzespoły elektroniczne....
Mój blog: http://www.nocnylampion.wordpress.com
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Post autor: Kicius_XXL »

Cały czas chodzi o to by wyrażać swoje zdanie i przekonania. Po to jest forum.
Autor tego wątku też ma prawo opisać co porabia czym się zajmuje zważywszy na to że nikomu tym nie robi krzywdy tylko ładnie opisuje. Chyba, że się mylę... :think:

Na co należy kłaść nacisk, potępienie i zero tolerancji to moim zdaniem na fejterstwo, chamstwo, obelgi i niekonstruktywną krytykę, czego na forum nie brakuje.

To jest oczywiście moje zdanie i tym się nie przejmujcie bo ja się tym nie przejmuję. Miłego weekendu.

Awatar użytkownika
Berk
zaufany użytkownik

Post autor: Berk »

Maksymiliana pisze:
sob maja 25, 2019 12:27 pm
Można przecież wyrazić swoje zdanie, zważając na fakt że ktoś kropi oliwą podzespoły elektroniczne....

Najprościej:kogoś wyśmiać

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Nikogo nie wyśmiewa, tylko zaznaczam fakt, że człowiek który nie ma psychozy nie będzie kropił elektroniki olejem, elektronika jest bardzo wrażliwa na wszelką wodę. Poza tym, po co kropic komputer????
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
Słonecznik1
zaufany użytkownik

Post autor: Słonecznik1 »

masakra

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Maksymiliana pisze:
sob maja 25, 2019 2:27 pm
Nikogo nie wyśmiewa, tylko zaznaczam fakt, że człowiek który nie ma psychozy nie będzie kropił elektroniki olejem, elektronika jest bardzo wrażliwa na wszelką wodę. Poza tym, po co kropic komputer????
Oliwa to nie woda, poza tym nie dostaje się do podzespołów, jest tylko w śladowych ilościach na obudowie laptopa. A tak w ogóle, to dotykając komputer nieumytymi rękami, zostawiasz pełno tłustych plam na klawiaturze, touchpadzie, czy myszce i na obudowie. I jakoś nie psuje się sprzęt od tego.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

To że masz tłuste ręce i dotykając klawiatury wiadomo że jej nie uszkodzisz. Ale już lejąc coś na laptopa można uszkodzić.

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Maksymiliana pisze:
sob maja 25, 2019 3:07 pm
To że masz tłuste ręce i dotykając klawiatury wiadomo że jej nie uszkodzisz. Ale już lejąc coś na laptopa można uszkodzić.
Nie leję, nie leję. Tylko najpierw zwilżam delikatnie palec oliwą i potem dotykam obudowy kompa.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Berk
zaufany użytkownik

Maksymiliana pisze:
sob maja 25, 2019 2:27 pm
Księża np. "kropią" swięcą auta.To im to powiedz że to nienormalne.

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Ja im powiem że to nienormalne świecić auta, pokarmy i ludzi. Powiem, że tak stwierdziła społeczność schizofreniczna :D :D :D

Awatar użytkownika
Berk
zaufany użytkownik

Kicius_XXL pisze:
sob maja 25, 2019 4:56 pm
Ja im powiem że to nienormalne świecić auta, pokarmy i ludzi. Powiem, że tak stwierdziła społeczność schizofreniczna :D :D :D
To "wyjdziesz" na idiote.Powodzenia

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

No i o to chodzi że wszelkie rytuały i obrzędy są jeszcze normalne. Co szkodzi że ktoś sobie namaści komputer. Wiadomo że bym nie powiedział księdzu.

Cały czas mówię że autor wątku nikomu nie szkodzi tym co robi. Fajnie się czyta.

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

Catastrophique pisze:
sob maja 25, 2019 11:52 am
Mozemy wyrazic swoje zdanie. Nie trzeba do tego zadnych kompetenecji. Juz nie mówiąc o tym, ze pisze jakas fantastyke naukowo - religijna. Naprawianie komputera krwia Jezusa uwazasz za cos normalnego i zdrowego?
To są jego wierzenia, jego osobiste wierzenia, jedne z wielu, fragment większej całości. I tej całości na imię _mistycyzm_ :!:

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

To owszem są wierzenia, ale czasami tez człowiek może wpaść w psychozę, proszę nie zapominaj o tym!

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

Psychozy są bardzo różne. Nie zawsze są cierpieniem czy chaosem.

Czasem są fascynujące, dzieje się magia, dzieją się cuda, i Ty wiesz, że ta magia i te cuda i rozmaite znaki to jest po prostu Twoja rzeczywistość, namacalna bezdyskusyjna rzeczywistość. I jak w takim stanie nie zostaniesz zatruta jakimś gównem w rodzaju haloperidolu, ani też pozbawiona wolności w szpitalu psychiatrycznym to niekiedy jakimś kolejnym cudem część tej magii udaje Ci się przenieść do tzw. "świata normalnych ludzi".

Wróć do „filozofia”