Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

duchowość, etyka, religia
Regulamin forum
W tematach dotyczących choroby proszę pisać w odpowiednim poddziale "dyskusji ogólnej".
Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Post autor: Bright Angel »

Paweł, lepiej przestań się zajmować tymi proroctwami, bo to jest prawdopodobnie demonicznego pochodzenia. Możesz mieć przerąbane przez to.

(15): Strzeżcie się fałszywych proroków. Przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami. [Biblia Paulistów, Mt 7]

(11): Pojawi się też wielu fałszywych proroków, którzy niejednego zwiodą. [Biblia Paulistów, Mt 24]

(1): Umiłowani, nie wierzcie każdemu duchowi, lecz rozeznawajcie duchy, czy są od BOGA, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie.
[Biblia Paulistów, 1j 4]

(24): Pojawią się bowiem fałszywi chrystusi i fałszywi prorocy. Będą czynić wielkie znaki i cuda. Będą chcieli w ten sposób – o ile jest to możliwe – zwieść nawet wybranych. [Biblia Paulistów, Mt 24]
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 »

44 ja wierzę w te orędzia. Na przykład orędzia dawane przez Żywego Płomienia zawierają oprócz proroctw dotyczących przyszłości wiele wskazówek dotyczących życia duchowego. Biblia mówi "po owocach ich poznacie" i że dobre drzewo nie może dawać złych owoców ani złe drzewo nie może dawać dobrych owoców. Ja widzę dobre owoce po czytaniu orędzi dawanych przez Żywego Płomienia. Sam poczytaj i patrz na owoce ale czytaj nie wybiórczo ale poświęć czas i przeczytaj choć jedno całe orędzie.

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie pojawiło się nowe orędzie z 26.08.2019 Kto zainteresowany niech sobie przeczyta. Orędzia są umieszczane chronologicznie najstarsze na górze, najnowsze na dole.

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Tylko owocem proroctw jest ich spełnienie się. Które proroctwa się wypełniły w 100%?
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
karun007
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 0

Post autor: karun007 »

Jak możemy żyć w czasach ostatecznych? Piękna jesień się zbliża, tylko trzeba się na nią otworzyć.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

44 pisze:
pn wrz 02, 2019 4:09 pm
Tylko owocem proroctw jest ich spełnienie się. Które proroctwa się wypełniły w 100%?
Jak poczytasz te proroctwa z tego tematu to zobaczysz że często są to proroctwa warunkowe których spełnienie jest uzależnione od nawrócenia ludzi. Takim proroctwem w Biblii było proroctwo o Niniwie. Czy zawsze proroctwa są warunkowe. Pewnie nie. Nawet w tych proroctwach z tego co kojarzę są rzeczy określone jako takie które się wydarzą. Może z powodu grzechów ludzkości pewne rzeczy są na danym etapie już nieodwracalne lub Bóg wie że się wydarzą na pewno. Co do owoców orędzi dawanych przez Żywego Płomienia miałem na myśli owoce wynikające z duchowych wskazówek. Co do przyszłych wydarzeń poczekaj. Pewnie niedługo zaczną się spełniać. Niedługo ma ponoć być utworzona jedna światowa religia i rządy ma objąć antychryst a biskupi staną przed próbą czy poprą tą światową religię czy nie. Jeśli interesuje Cię więcej przyszłych wydarzeń czytaj te proroctwa. Tego tak dużo że nie będę Ci wszystkiego streszczał. Poza tym z tego co kojarzę Bóg już dawno w proroctwach mówił o zalewie Europy przez islam zanim to było jeszcze tak powszechne jak obecnie. Nie podam Ci dokładnych dat kiedy to Bóg mówił ale było to w proroctwach Żywego Płomienia. Chcesz to czytaj. Tam na stronie są proroctwa z wielu lat.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiło się nowe orędzie z 2.09.2019 r. o zbliżającym się tzw. Ostrzeżeniu czyli sądzie Bożym każdego żyjącego człowieka na ziemi na próbę. Będzie to sąd Boży na próbę po którym nadal będzie można żyć na ziemi ale ponoć nie wszyscy przeżyją to tzw. Ostrzeżenie. Mowa o części chyba z tych którzy jako miejsce przeznaczenia ujrzą piekło. Kto zainteresowany niech sobie przetłumaczy np. w tłumaczu google i przeczyta.

Awatar użytkownika
[usunięte]
zaufany użytkownik

Post autor: [usunięte] »

http://www.objawienia.pl/sub/text/henoch.html

Księga Henocha powstała w poprzednim cyklu Ziemskim zakończonym potopem, było to w czasach kiedy na Ziemi był olbrzymi lodowiec na biegunie północnym który rozmarzł gdy klimat się ocieplił, nastąpiła gwałtowna dekompresja lądu który znajdował się pod nim, powstała olbrzymia fala tsunami która zalała Ziemię.

Obecnie jest nowy Enoch na Ziemi, nosi imię Corey Goode. Tym razem Ziemia zostanie zalana ogniem pochodzącym z flary Słonecznej podczas następnego maksimum aktywności Słońca. Ta flara będzie mocniejsza od tej która roztopiła wtedy lodowiec.

Przesłanie obecnego Enocha jest następujące:
Skup się na pomaganiu innym i pokochaj bardziej siebie i innych, a poprzez to podniesiesz swoje wibracje i poziom świadomości. Przebacz sobie oraz innym (a to uwolni karmę). Zmieni to wibracje planety, podniesie naszą wspólną świadomość i zmieni ludzkość począwszy od jednej osoby – nawet, jeśli tą osobą będziesz ty. Mówią nam abyśmy traktowali swoje ciała jak świątynie i zmienili dietę na wysoko-wibracyjną by ten proces wspomóc.
Co było pierwsze tęcza czy garniec złota?

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Oj, dzieje się w niebie, dzieje :mrgreen:
Kobieta z młodym ledwo powstrzymują gniewnego PANA.

"Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje wielkie oczyszczenie całej ludzkości. Wraz z mym Synem wielokrotnie starałam się powstrzymać gniew Ojca niebieskiego.
Matka Boża w Akicie"

"Sekretarz Matki Bożej, ks. Stefano Gobbi pisał, że Maryja jest straszna i potężna. Straszna dla wszystkiego, co demoniczne i potężna, gdy roztacza nad nami swoją opiekę. Chrystus wysyła swoją najdroższą Matkę do nas, by przygotowała świat na sąd ostateczny".

https://www.ksiegarniaswpawla.pl/ostatn ... gKQy_D_BwE

"Lecz kiedy Ojciec rozgniewany siecze, szczęśliwy, kto się do Matki uciecze".
Zupełnie jak w hierarchii stadnej w Serengeti.

"Nie mogę się pogodzić ze słowami z pieśni "Serdeczna Matko": "Lecz kiedy Ojciec rozgniewany siecze, szczęśliwy, kto się do Matki uciecze". Przecież to naiwność (i obraza boska) sądzić że Maryja, która jest tylko Bożym stworzeniem, jest bardziej miłosierna niż Bóg. Przeglądnąłem pod tym kątem pieśni maryjne w mojej książeczce do nabożeństwa. Niestety, ten gorszący obraz rozgniewanego Boga i miłosiernej Matki powtarza się kilka razy: "A chociaż Syn Twój w gniewie mnie ukarze — Matka za dzieckiem w obronie powstanie. (...) A za kim, Matko, na sądzie się wstawisz — Ten wieczną śmiercią nigdy nie zaginie"; Tak jest w pieśni ,,Biedny, kto Ciebie". A w innej pieśni (co prawda, mało śpiewanej): "Racz na nas wejrzeć, Matko miłosierna — Rozbrój gniew Syna, Opiekunko wierna"".

https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/pr ... ewany.html

Oho, to już i Syn groźny i niebezpieczny. Gdyby nie Maryja, to by Bóg się zapamiętał w swojej agresji i nie wiadomo do czego by doszło w dzień gniewu PANA.
Co za porządki tam panują u Stwórcy...

Sprawdziłem co ciekawego poza takimi rzeczami ten ksiądz proponuje:
https://www.google.com/search?q=ks.+Pio ... e&ie=UTF-8

Na przykład:

"Proszę pamiętać, że Polska jest dopiero na początku tego kryzysu! To może być dopiero początek dramatu, jaki nadchodzi! Obym się mylił... Trzeba działać i to działać konkretnie i stanowczo, słowo „przepraszamy” na wielu ludziach nie robi już żadnego wrażenia. Wielu z nich, nawet wiernych do tej pory Kościołowi, jest coraz bardziej zdesperowanych i rozżalonych. Im trzeba pomóc, aby się nie pogubili.

Spójrzmy na inne kraje! Przecież przez Irlandię przeszedł ciężki walec skandali, po którym pozostały duchowe ruiny Kościoła! Nie ma słów, którymi można by opisać rosnąca niechęć do Kościoła jako instytucji, zwłaszcza wśród ludzi młodych!

Parę dni temu rozmawiałem z moim przyjacielem – księdzem z Irlandii - o sytuacji w Polsce. Odpowiedział mi: życzę wam powodzenia, bo nadchodzi tajfun, który 20 lat temu był nad naszym krajem!

Brzmi to co najmniej strasznie...

Przepraszam, ale jak ma brzmieć?! Ludzie tracą wszelkie zaufanie do całej instytucji Kościoła, do wielu Bogu ducha winnych kapłanów. Gdyby hierarchowie podjęli szybkie i stanowcze kroki. Gdyby pokazali, że dla perwersji seksualnych rożnej maści w Kościele nie ma miejsca. Gdyby tylko wyciągnęli naukę płynąca z innych krajów i „zachowali się jak trzeba”, to dzisiaj tego problemu by nie było w naszym kraju lub występowałby w o wiele mniejszej skali!

Tak się jednak nie stało ani w Irlandii, ani w Polsce...

Powiem więcej - w obu tych przypadkach widzimy, że mamy do czynienia z takim samym mechanizmem. Polega on na powtarzaniu, że dla dobra Kościoła trzeba było zrobić tak, a nie inaczej. W przeciwnym przypadku Kościół zostałby ośmieszony. Niestety płacimy za to obecnie o wiele większą cenę. Na burze zbierało się już od dawna. Teraz nie da się tego ukryć! Teraz nie da się tego zapomnieć! Teraz nie da się udawać, że nic takiego nie miało miejsca, albo to były tylko sporadyczne wypadki! (...)"

Read more: http://www.pch24.pl/ks--piotr-glas-o-fi ... z5zzlRQDBD

cezary123
zaufany użytkownik

Bozia niech zacznie oczyszczanie świata od własnej świątyni.

(1): Oto Ja posyłam mojego posłańca, aby przygotował drogę przede Mną. Potem nagle przybędzie do swej świątyni Władca, którego wy oczekujecie, Anioł Przymierza, którego pragniecie. Oto On przyjdzie – mówi PAN Zastępów. (2): Któż jednak przetrwa dzień Jego przyjścia i któż się ostoi, gdy się pojawi? Bo jest On jak ogień złotnika i jak ług farbiarzy. (3): Zasiądzie, aby wytapiać i czyścić srebro. I oczyści synów Lewiego, oczyści ich jak złoto i srebro. Wtedy będą składać PANU ofiary we właściwy sposób. (4): I miła będzie PANU ofiara Judy i Jerozolimy jak za dawnych dni i lat minionych. (5): Wtedy przyjdę, aby was sądzić. Będę świadczył przeciw czarownikom, cudzołożnikom i krzywoprzysięzcom, przeciw tym, którzy uciskają najemników, wdowy i sieroty oraz przeciw tym, co gnębią cudzoziemców, a Mnie się nie boją – mówi PAN Zastępów. [Biblia Paulistów, Ml 3]

cezary123
zaufany użytkownik

cezary123 pisze:
czw wrz 19, 2019 9:06 pm
Oj, dzieje się w niebie, dzieje :mrgreen:
Kobieta z młodym ledwo powstrzymują gniewnego PANA.

"Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje wielkie oczyszczenie całej ludzkości. Wraz z mym Synem wielokrotnie starałam się powstrzymać gniew Ojca niebieskiego.
Matka Boża w Akicie"

"Lecz kiedy Ojciec rozgniewany siecze, szczęśliwy, kto się do Matki uciecze".
Zupełnie jak w hierarchii stadnej w Serengeti.

Albo "Nie nerwuj się Kaźmirz". :)

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordz-a ... iosierdzie pojawiło się nowe orędzie z 15.09.2019 mówiące m.in. o tym, że coraz bliżej jest tzw. Ostrzeżenie czyli Sąd Boży każdego człowieka na próbę. Kto zainteresowany niech sobie przeczyta bo mowa też jest o innych rzeczach.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Arakiel nie wierz w karmę i wibracje. Uwierz w Boga który obecny jest w Kościele katolickim. Te rzeczy o których piszesz to moim zdaniem po prostu bzdury.

cezary123
zaufany użytkownik

"Tak jak mówiłam porozbijam te kamienie wyhodowane w waszych sercach, tym młotkiem zawieszonym na Moich Piersiach, bo na nowo krzyżujecie Mojego Syna, Dekalogu nie zachowujecie. Tymi obcęgami poprzecinam waszą pychę uczniowie Jezusa w kapłaństwie, a mocą tego łańcucha zwiążę wszelkie zło panujące w Polsce, Francji, Italii te grzechy Sodomy i Gomory, która śmie paradować się kolorami tęczy. To jest profanacja świętości.

Bóg Ojciec zawarł Przymierze łukiem tęczy promieniującej na niebie ze swoim ludem, błogosławił obficie potomstwo Abrahama, Izaka, Jakuba, Józefa, Mojżesza, oraz pragnie tą Aleancę powtórzyć na nowo - zawrzeć przymierze z POLSKĄ wybraną na te czasy, NOWE JERUZALEM. Na wzór św. Jana Pawła II należy to uczynić EXL w EP. w czasie Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa Boga Żywego Jednorodzonego na Króla Polski, by nastała jedna owczarnia i jeden pasterz – Nowa era pokoju".

Lecz nie wszystkim będzie dane tego doczekać, bo szybko nastąpi „Sąd Mały Ducha Świętego” i zdziesiątkuje wasze szeregi arcybiskupi, biskupi, kapłani, bo więcej dbacie o życie doczesne niż wieczne. Zastanówcie się, to jest Moje przesłanie do was uczeni w piśmie/ faryzeusze/, jak również do ludu mojego. Ogłoście to całemu światu. Tak mówiłam do dzieci w La Salette i to powtarzam do was: Nawróćcie się, nawróćcie się, nawróćcie się. Jeszcze czekam, ale ramię Mojego Syna jest ciężkie, powstrzymać już nie mogę sprawiedliwej Ręki BOGA OJCA PRZEDWIECZNEGO, czas się wypełnia, czas już jest".[/i]

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordz-a ... iosierdzie

Ma ktoś fantazję :mrgreen:
Ktoś kiedyś mówił: "Ministrów ciągnikiem będę wyrywał z ich foteli". i inne takie.

"Wy na obczyźnie wracajcie do kraju, to będzie jedyne bezpieczne miejsce dla Polaków. Bo ich wybrał Bóg Ojciec Przedwieczny, dlatego tak wielkie są te manifestacje złego, wścieka się atakuje nieustannie przez sabotaż wód ściekowych w Warszawie, szkoły loby i wszelkie przejawy kłamstwa w mediach najemników. Teraz szczególnie spotęguje swoje siły przed wyborami w POLSCE".

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordz-a ... iosierdzie

Tak, ochrona środowiska planety Ziemia to ważny problem dla nieśmiertelnych pomazańców u Stwórcy.
A pogodę umie Matka Boska przepowiadać?
Może by ostrzegła przed jakimś tajfunem zawczasu?

cezary123
zaufany użytkownik

A poza tym autorzy tych i innych orędzi, objawień i innych natchnionych pism zachowują się jak by mieli Bozię w kieszeni i wystarczyło Nią szafować.
Nikt nie ma ani wiedzy ani istoty tego typu.
Może zacząć skromniej od opanowywania zwykłego świata ku szczęściu bliźnich?

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiły się nowe orędzia z września. Kto zainteresowany niech sobie przetłumaczy np. w google translatorze i przeczyta. Mowa m.in. o bliskim tzw. Ostrzeżeniu, czyli sądzie Bożym każdego człowieka na próbę.

Wróć do „filozofia”