Psychoza

F25 - zaburzenia schizoafektywne
sawawpn
zarejestrowany użytkownik
Status: bezrobotny

Psychoza

Post autor: sawawpn »

Nie wiem czego, ale tęsknie za swoją psychozą byłem świętym, ścigała mnie mafia, w telewizji o mnie mówili.
Chce psychozy czy to normalne ? Mam jakąś tam psychopatologie.

sawawpn

Re: Psychoza

Jak wywołać psychozę oprócz środków psychoaktywnych ?

sawawpn

...
Ostatnio zmieniony pn gru 23, 2013 8:16 pm przez sawawpn, łącznie zmieniany 1 raz.

F20
bywalec
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Post autor: F20 »

Powinien Ci ktos zasponsorowqc mojej. Bylem nikim ktoremu psychoza na kazdym kroku roztrajala nerwy. Czulem sie jak łajno ktorym mozna bylo pomiatac. Dzisiaj mam duze problemy z soba. Przed ludzmi udaje wesolego zeby nie wyladowac na marg8nesie jak kiedys.

sawawpn

Niech ktoś odpisze ;))

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi »

sawawpn pisze:Tak sobie myślę co by tu odpier...lić ;)
Myślę, że dlatego właśnie nikt Ci nie odpisuje. To, co piszesz jest po prostu niepoważne. Jaja sobie robisz, a tu ludzie maja poważne problemy ze sobą.

Pozdrawiam.m.

sawawpn

Nie robię sobie jaj jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam jeżeli tak to zostało odebrane.

F20
bywalec

Slyszalem o narkotykach. Wybor nalezy do Ciebie.

sawawpn

Narkotyków nie chce to syf ;/

F20
bywalec

Nie boisz sie w ktora strone Ci pojdzie.
Nie mialem nic oorocz marzen i checi wywalczenia sobie czegos w zyciu. Schizifrenia zaczela mnie dewastowac. Okazalo sie ze musialem ooanowywac swoj parszywy charakter pelen zawisci zazdrosci jakis obsesji pazernosci egocentryzmu, pozbycia sie tej zlej cechy ze to ja jestem najlepszynze wszystkich i to ja mam byc w centrum uwagi bo taki piekny jestem i wogole. Dodatkowo okazywalo sie ze to ze mysle osobie ze nie jeatem taki glupi i moge cos osiagnac to jest wynikiem jakiejs manii w ktorej czlowiekowi wydaje sie ze wszystko potrafii. Bardzo mocno rujnowalo mi to zycie. Mialem np plany co do pracy nie moglem nawet podjac to w czym sie chcialem spelniac bo okazywalo sie ze to jakies ate bylo i mialem walczyc z chora miloscia w dodatku kiedy bym zaczal taka prace to mnie choroba tam miala dopasc. Kiedy to ustalo to ustalo to rownierz ciezko mi bylo jakiekolwiek kroki poczynic bo najpierw musialem isc dopracy o niskich kwaalifikacjach nie wymagajacej studiow zeby sie wyzbyc tego swojego charakteru ze jestem najlepszy wszystko potrafie itd. Nie moglem nic zrobic wszystko bylo rozbijane w duzym piekle nerwow wewnatrz mnie. Czulem sie wowczas jak by mnie ktos draznil przedrzeznial tak jak w klotni kiedy Cie ktos oczerni a potem jeszcze kpi. Kiedy trafilem do pracy ktorej niecierpie szukalem byle czego co by mi sprawialo satysfakcje wtedy schizifrenia sprowadzala mnie na ziemie czulem sie jak by mi cos w snie sugerowalo ze jestem durny schizofrenik i bralo mnie za morde i niszczylo wszystkie moje pomysly odbiegajace od tego co wykonywalem. Jestem nadal udipiony w pracy ktorej nielubie a wtedy musialem sie scisle tego gowna trzymac bo durnemu schizofrenikowi mialo odbic i porzucic swoja orace zeby budowac perpetum mobile ukrucalo mi moje chore ambicje. Ta schizofrenie wywolywalo jakiekolwiek ambitniejsze zadanie zaraz mnie za morde cosnbralo. To jest tylko drobny wycinek z mojej psychozy jaka przessedlem. Skad wiesz w ktora strone Ci pojdzie ?. Mozesz przeciez trafic w taki koszmar ze az zechcesz zesba skonczyc.

sawawpn

No u mnie były same wytwórcze (byłem Jezusem, papieżem, ścigała mafia, mówili w radiu, telewizji itd... ) i kurde nie wiem na jakiej podstawie zdiagnozowano u mnie schizofrenie kiedy byłem pod wpływem metadonu ( nie przyjołem świadomie ). Objawy utrzymywały się ponad miesiąc. Dziwne troche

F20
bywalec

Szkoda ze nie miakem takich objawow. Kiedy np nosilem sie z zamiarem podjecia pracy w tym co mnie ciekawi schizofrenia dawala mi wowczas popalic jakis tekst w radiu czy w telewizji uslyszwny ktory mnie draznil niesamowicie tak jakby ktosnkpil zemnie. Bywalo ze nieszlo wytrzymac od tych podraznien rozwscieczony z rozszalalymi nerwami rozbilem glowa kiedys lustro. Lepiej nie wywoluj psychoz bo moga Cie tak zrujnowac ze juz nigdy nie dojdziesz do siebie.

Awatar użytkownika
aleksander
bywalec

Post autor: aleksander »

Ten fenomen że ludzie tęsknią za psychozą jest znany psychiatrom,nie jesteś jedyny,takie narkotyki jak lsd,psylocybina, dmt,meskalina ogólnie psychodeliki są syfem właśnie dlatego że mogą wywołać psychozę bo one raczej nie uzależniają ani nie są bardzo toksyczne dla organizmu,w ogóle moim zdaniem tęsknisz za psychozą bo to było jakieś niesamowite, magiczne. intensywne,głębokie, po prostu inne od codziennych doświadczenie. a psychodeliki dostarczą ci właśnie takich doznań ale żeby była jasność odradzam ci tego typu eksperymenty bo to co doświadczysz nie koniecznie będzie pozytywne to może być traumatyczne doświadczenie ale z reguły dla zdrowych ludzi to doświadczenie jest przyjemne a nawet bardzo przyjemne jednak w trakcie możesz się rozmyślić zapragnąć stanu normalności ale wtedy nie będzie odwrotu będziesz musiał wytrzymać do końca podróży która trwa tam kilka godzin i niestety istnieje właśnie taka możliwość że uruchomi ci się psychoza która zostanie na stałe bo gdyby człowiek miał pewność że weźmie ten narkotyk i kiedy jego działanie się skończy to wszystko wróci do normy to by było super , u większości ludzi zdrowych tak się dzieje ale ty jesteś chory i wszystko się może zdarzyć.

F20
bywalec

aleksander pisze:Ten fenomen że ludzie tęsknią za psychozą jest znany psychiatrom,nie jesteś jedyny,takie narkotyki jak lsd,psylocybina, dmt,meskalina ogólnie psychodeliki są syfem właśnie dlatego że mogą wywołać psychozę bo one raczej nie uzależniają ani nie są bardzo toksyczne dla organizmu,w ogóle moim zdaniem tęsknisz za psychozą bo to było jakieś niesamowite, magiczne. intensywne,głębokie, po prostu inne od codziennych doświadczenie. a psychodeliki dostarczą ci właśnie takich doznań ale żeby była jasność odradzam ci tego typu eksperymenty bo to co doświadczysz nie koniecznie będzie pozytywne to może być traumatyczne doświadczenie ale z reguły dla zdrowych ludzi to doświadczenie jest przyjemne a nawet bardzo przyjemne jednak w trakcie możesz się rozmyślić zapragnąć stanu normalności ale wtedy nie będzie odwrotu będziesz musiał wytrzymać do końca podróży która trwa tam kilka godzin i niestety istnieje właśnie taka możliwość że uruchomi ci się psychoza która zostanie na stałe bo gdyby człowiek miał pewność że weźmie ten narkotyk i kiedy jego działanie się skończy to wszystko wróci do normy to by było super , u większości ludzi zdrowych tak się dzieje ale ty jesteś chory i wszystko się może zdarzyć.
A co bys powiedzial na moja psychoze ? Bo moja zostawila mi takie slady w psychice ktore do tej pory mi sie odbijaja czkawka.

Awatar użytkownika
aleksander
bywalec

Post autor: aleksander »

Schizofrenik82 a ty miałeś w ogóle psychozę taką epizodyczną która miała swój początek powolny lub nagły potem się rozwinęła osiągnęła punkt kulminacyjny i opadła? Z tego co wiem to ty tkwisz w takim stanie napięcia nerwowego raz jest gorzej raz lepiej pojawia się u ciebie czasem myślenie urojeniowe zapijesz to wódą i ci mija,wydaje mi się że powinny ci pomóc neuroleptyki bo przecież one nie tylko likwidują urojenia ale też bardzo silnie uspokajają nie bez powodu są nazywane dużymi trankwilizerami zapewne nazwa wzięła się od angielskiego słowa tranquilizer czyli środek uspokajający,ale ty twierdzisz że leki cie nie pomagają albo nie czujesz się na tyle źle żeby chcieć je brać.
Czy ty sobie zdajesz sprawę ze pisaliśmy ze sobą na gg kilka razy? ale nie pod tym numerem który masz podany pod swoim nickiem bo pisze na niego ale nie ma odzewu chociaż jest ciągle dostępny wyjaśnisz mi o co z tym chodzi?

Wróć do „zaburzenia schizoafektywne”