Terapia podtrzymujaca

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Tup
zaufany użytkownik

Terapia podtrzymujaca

Postby Tup » Tue Jun 03, 2014 8:12 am

Do okresu zaczecia mojej psychoterapii mam chodzic na terapie podtrzymująca do mojej bylej terapeutki.Sama mi ja zaproponowala.Z tej terapii na pewno moge wyniesc duza wiedze.Gorzej jak sie zajmie moimi uzaleznieniami :oops:

Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Re: Terapia podtrzymujaca

Postby Mickey » Wed Jun 04, 2014 3:41 am

Do okresu zaczecia mojej psychoterapii mam chodzic na terapie podtrzymująca do mojej bylej terapeutki.Sama mi ja zaproponowala.Z tej terapii na pewno moge wyniesc duza wiedze.Gorzej jak sie zajmie moimi uzaleznieniami :oops:
Myślę że to lepiej. Uwolnisz się z tych łańcuchów.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Thu Jun 05, 2014 12:27 am

Moze masz racje,ze znajdzie jakies rozwiazanie wlasciwe do tych rzeczy.Czuje ,ze w obliczu wielkich problemow bedzie mnie to chronilo.Ta terapia i nakierowanie na pewne sprawy.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Thu Jun 12, 2014 2:29 pm

Jestem po 2 drugim spotkaniu psychoterapii,mam tak wiele nie rozwiazanych spraw,ze nawet brakuje czasu by poruszyc je na jednej sesji.Mysle,ze to idzie w dobrym kierunku i dzis nawet mnie pani terapeutka poklepala po ramieniu. :wink:

Orzeł

Postby Orzeł » Thu Jun 12, 2014 2:34 pm

Dobrze, że ci pomaga. :D
Jaki typ psychoterapii masz?

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Fri Jun 13, 2014 12:44 pm

Indywidualna

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Sat Jun 14, 2014 8:01 am

Moja terapeutka stwierdzila,ze jestem w remisji :D Ogólnie dobrze sie czuje,po depresji nie widac prawie sladu :D

F20
zaufany użytkownik
Status: Mentczennnik
Gadu-Gadu: 9

Postby F20 » Sun Jun 15, 2014 7:24 am

Mnie schizofrenia nakierowuje na pewne sprawy i czuje sie jak w wiezieniu pomysl o tym gdzie jakis szarlatan bedzie Cie nakierowywal. Dobrze wiem co mnie boli ico jest spieprzone to jest najwazniejsze.
Place swoim calym zyciem za to co mi schizofrenia zasponsorowala a do tego dodaje paranoje moim najwiekszym marzeniem jest zeby istnial niesomowity kutas ktory mi to zasponsorowal ktory bedzie chcial sie wylgac z wszystkiego zeby mu reputacja nie ucierpuala. Czasamimam wrazenie jakby mnie po prostu *słowo niedozwolone* okradal z zycia poczym przyzwyczajal do tego ze mnie okradl w psychotycznej terapiiw dodatku mnie jeszcze ugwalcic w zyciu ktorego nigdy niechcialem. Gdyby istnial taki lajdak czy banda lajdakow to musza byc wysoce niebezpiecznymi drsniami pokroju doktora mengele.
Nazwalem swoja paranoje eksperyment in-situ nad schizofrenia.
Jak myslicie ktore marzenie jest realne do spelnienia to ze dostane nagrode noblaza odkrycia naukowe czy to ze wreszcie moj urojony dran bedzie mogl stanac przed sadem?

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Wed Jun 25, 2014 1:36 pm

Jestem po kolejnej rozmowie z terapeutą.Uświadomiła mi zagrożenia w związku z uzależnieniem od internetu.W ogóle dzis mi duzo czasu poświeciła.Rozmowa była bardzo interesujaca.Fajnie,że jest pomysl by powstało w moim miescie stowarzyszenie ludzi borykajacych sie z problemami psychicznymi czy jakos tak.Ma swoich podopiecznych,którzy sa aktywni i jako stowarzyszenie,mozna by bylo cos wspólnego zrobić :) Maja tez rozne rzeczy powstac ale na razie sa to tylko pomysly czy az.

lawenda
zaufany użytkownik

Postby lawenda » Wed Jun 25, 2014 5:19 pm

Takie stowarzyszenie, to dobra forma aktywizacji. Wyjścia na zewnątrz osób z problemami. Ośrodki pomocy wspierają osoby chore, ale mają mały przekrój mozliwości, w stowarzyszeniu każdy mógłby się udzielać na ile ma sił i ochoty. Myślę o tych bardziej ambitnych.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Fri Jun 27, 2014 11:33 am

Lawendo ambitnych i aktywnych,bo mozna byc "ambitnym" w sferze marzeń.Moja terapeutka zaliczyla mnie nawet do grupy osob,co mogla by byc w stowarzyszeniu.

lawenda
zaufany użytkownik

Postby lawenda » Sat Jun 28, 2014 11:01 am

A więc jesteś na dobrej drodze, oby tak dalej :)

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Wed Jul 09, 2014 1:15 pm

Sam nie wiem gdzie zmierza moja droga.Czasem sobie wyznaczam cel,daze do niego i czasem sie udaje.Nawet spelnilem czesc marzen :) Za 8 dni terapia dzieki jej chyba odnajduje sile do walczenia,bo miewalem chwile mocnego zrezygnowania.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Thu Jul 17, 2014 12:10 am

Dzis mialem kolejne spotkanie.I terapia sprawia,ze jestem aktywniejszy.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Sat Jul 19, 2014 1:58 am

Otoz juz zakoncze prawdopodobnie terapie podtrzymujaca i zaczne dlugotrwala,bo juz mam miec konsultacje.Fajnie,ze w koncu sie zaczenie,bo zaczyna mi sie znow ukladac,czuje sie super.Mam wiele planow i czesc realizuje.

Pozdro Tup

Return to “psychoterapia”