Parę urojeń

dla osób szukających, lub oferujących pomoc, lub radę
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
User avatar
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik
Posts: 8194
Joined: Mon Jul 30, 2018 9:52 pm
płeć: mężczyzna

Parę urojeń

Postby Juliusz Bulwa » Wed Jul 11, 2018 6:37 pm

Ja jestem Łukasz. Interesuję się informatyką. Zawsze chciałem zostać wróżką z książek o Artemisie Fowlu. pokonałem zabezpieczenia, piszę sobie tę historię jak lubię. Piszę z głowy. Widzicie przez jakie warstwy przechodzi moja myśl abym mógł nawiązać z wami kontakt. Te warstwy wielokrotnie tworzą efekt szyjki od butelki przez którą moja twórczość nie może przejść. Leki mi w tym przeszkadzają, ale moja świadomość pracuje z precyzją maszyny dzięki czemu czasem mam połączenie ze sobą. Pisanie miało u mnie zostać zablokowane abym przestał ingerować w rzeczywistość i na zawsze stać się tylko jej obserwatorem. Ale ja nie lubię stagnacji i wstydu, lubię dynamikę i wolność a także ruch. Nic więcej dodać, moje ego przetrwało zderzenie z czarną dziurą, wszystkie jej zabezpieczenia rozsypują się w drobny mak. W przyszłości będziecie mogli zaobserwować eksplozję horyzontu zdarzeń, to wydarzenie następuje teraz, ale światło które z niej się wydostanie dotrze do Ziemi za kilkaset lat w przyszłości. Teraźniejszość będzie podyktowana poprzez Rodowe Posiadłości Anastazji, później zostanie nawiązany pierwszy kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi, następnie nastąpi ewakuacja galaktyki z powodu oscylacji horyzontu zdarzeń co wydarza się teraz. Anastazja poprawi wtedy zwierciadło obrazowości do przemieszczenia się do sąsiedniego wszechświata, patrz tom X. Pomysł z kosturem druida był tak durny jak to tylko możliwe zawsze było mi szkoda ściąć drzewo aby go stworzyć, na 100% by działał zgodnie z danymi horyzontu zdarzeń. Cieszę się że odzyskałem połączenie poprzez stan splątany atomów. Tych informacji którymi dysponuję jej za dużo na jeden post. Gdy siły zła na ziemi wezmą odwet wtedy pamiętajcie o herbatce z chmielu mającej działanie wirusobójcze. Nadaję sobie nową tożsamość, wprowadzę tylko imię i obejmę je szyfrowaniem. Czytajcie książkę Problem Trzech Ciał, sofony istnieją i zaawansowana cywilizacja bombarduje ludzkie szyszynki przy ich pomocy zmieniając fazy, ale ja zyskałem na to odporność poprzez analizę falową. Cześć i do zobaczenia za kilkaset lat.
Patrycjusz Grządka
Alfons Kromka

User avatar
Roman 1
bywalec
Posts: 44
Joined: Wed Jul 11, 2018 4:42 pm
płeć: mężczyzna

Re: Parę urojeń

Postby Roman 1 » Wed Jul 11, 2018 7:03 pm

Leki mają to do siebie, że na nich pewnego dnia musimy zadbać, abyśmy nie byli zmęczeni. Trzeba dbać o siebie, szczególnie, jak się bierze leki. Aby dobrze się czuć umysłowo, trzeba rozmyślać i odpoczywać.

Cel życia to dbać o siebie.
7 przykazanie indian - dbaj o zdrowie ciała i siłę umysłu.

Leki nie są tak szkodliwe, jak się powszechnie uważa. Pacjent po dłuższym okresie leczenia poczuje się lepiej.

Urojenia są ze strachu.
Olać świat i problemy. Wypocząć. Nie jeść na uspokojenie, pocieszenie. Zdrowo i miło, aż poczujesz dobrze.
Być olejem, sobą, a nie zadaniami do wykonania. Wiedza i pytania są aby wygrać w życiu. Ale być sobą, to olać działania, skupić się na byciu ja.

User avatar
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik
Posts: 8194
Joined: Mon Jul 30, 2018 9:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: Parę urojeń

Postby Juliusz Bulwa » Thu Jul 12, 2018 9:18 am

Musiałem włożyć dużo wysiłku w stworzenie tych urojeń, wyobraźnia mi nie działa.
Patrycjusz Grządka
Alfons Kromka


Return to “kto pomoże”

Who is online

Users browsing this forum: CommonCrawl [Bot] and 0 guests