Prośba

decaldol

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Prośba

Postautor: Kamil Kończak » pn gru 12, 2011 10:10 pm

Mam pytanie do wszystkich,którzy brali tę truciznę bądź była im aplikowana.Czy moglibyście sprawdzić czy na wypisie ze szpitala jest wyszczególniony Haloperidol w spisie subtancji jakie były wam podawane?
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of

the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

Commodore 64
zbanowany
zbanowany

Re: Prośba

Postautor: Commodore 64 » pn gru 12, 2011 10:28 pm

Bardzo mocny lek i straszliwie na mnie działał! Zamulina straszna! Popijałem go piwem czasem! Rispolept z zastrzykiem jakiś zbijał mi psychozy! Nie wiem co mi wstrzykiwali nawet! Pielęgniarka powiedziała by lekarza się zapytać! Ja z lekarzami psychiatrami nie rozmawiam już!
Jestem komputerem atari! Moja moc obliczeniowa słaba bom już stary i dyskalkulik! Kasety to było coś! Olewam dyskietki i płyty CD, DVD czy Blu-ray!

<< R A T I C U S >> [[ S I M I A N ]]

Wife bimbo, husband redneck and our son bubba! gg 5473221

Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik

Postautor: lemro » wt gru 13, 2011 12:14 am

Haloperidol brałem od 1999 roku , prez prawie 10 lat , na wypisach z szpitali psychiatrycznych jest napisane, że mi go podawano.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postautor: Kamil Kończak » wt gru 13, 2011 12:15 am

No tak,w takich przypadkach piszą.Ale mi np.bez żadnego uzasadnienia dali i w wypisie nie było.

the formless."

Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik

Postautor: lemro » wt gru 13, 2011 12:19 am

Nie mam pojęcia dlaczego mieliby ten fakt zataić na wypisie. Zawsze możesz zwrócić się do szpitala o ksero dokumentacji pobytu na oddziale, gdzie jest opisana cała Twoja historia leczenia szpitalnego.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Postautor: hvp2 » wt gru 13, 2011 12:30 am

Czasem nie piszą z niechlujstwa lub pośpiechu, a czasem dlatego że uważają, że to było nieistotne.

Moje pierwsze karty leczenia szpitalnego niestety są w ZUS-ie i to oryginały, a kserokopii jako człowiek chory oczywiście sobie nie zrobiłem

Na ostatniej karcie wypisowej jest podana nazwa leku, ale już nie wielkość dawki.

Awatar użytkownika
asthar
zaufany użytkownik

Postautor: asthar » wt gru 13, 2011 12:44 am

Mialam chyba na wypisie wzmianke, ze dawali mi Zolafren, ale bez dawki.

Tylko, ze poza tym zaraz po przyjezdzie podobno dostawalam zastrzyki (tak mowil moj owczesny chlopak, ktory wezwal wtedy do mnie pogotowie) i nie wiem co mi podali. Pamietam tylko, ze mi wykrecilo kregoslup i zesztywnialam. Lezalam dobe prawie na lozku nie mogac sie podniesc nawet na siku. To bylo jak kara za cale grzechy ludzkosci. Wiecej nie pamietam.
http://pannacma.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postautor: Kamil Kończak » wt gru 13, 2011 12:53 am

a ja wpierdzielam teraz Depakinę z tegregolem.Bleee

the formless."

Awatar użytkownika
asthar
zaufany użytkownik

Postautor: asthar » wt gru 13, 2011 1:09 am

a ja póki co - nic.

I się nic nie dzieje :)

głosy są, gonitwa myśli jest, za to nastrój mam chyba bardziej stabilny i się nie tnę.
http://pannacma.blogspot.com/

Awatar użytkownika
milcząca czarna mery
zaufany użytkownik

Postautor: milcząca czarna mery » wt gru 13, 2011 1:12 am

ja dostałam haloperidol pierwszego dnia, jak trafiłam do szpitala, dano mi zastrzyk siłą, na wypisie o tym nie wspomniano.

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postautor: Kamil Kończak » wt gru 13, 2011 1:17 am

No właśnie.O takie jednorazowe przypadki mi chodziło.Jeśli ktoś kto bierze latami tę truciznę to jest oczywiste,że w dokumentach to będzie.Ale takie incydentalne przypadki-szczerze wątpię.Nie wiem czy to niechlujstwo.Wiem z dobrego źródła,że ten syf podawano w jednym szpitalu wszystkim nowo przybyłym pacjentom bo jak powiedział ordynator -nie mają czasu na sprawdzenie kto do nich przychodzi.

the formless."

Ertis
zaufany użytkownik

Postautor: Ertis » wt gru 13, 2011 2:27 am

Na logikę jaki mieli by sens by to ukrywać ? u mnie na wypisie są podane nawet ilość dni i dawki leków, a z drugiej strony to skąd wiesz ze dostałeś haloperidol ? co poczułeś to dupą niczym laboratorium chemiczne rozpoznające skład. Przecież jak jesteś w szpitalu i to na samym początku to jesteś na sali obserwacyjnej, i jak przychodzi pielęgniarka z zastrzykiem to już ma w strzykawce substancje i tylko możesz sobie wymyślać że coś ci zapodają. Mi na przykład gdy do leku dowalili jakąś drugą tabletkę, to też snułem przeróżne spiskowe teorie, a gdy na wypisie się doczytałem to było relanium :? :roll: :wink:

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postautor: Kamil Kończak » wt gru 13, 2011 2:41 am

Tak kuuurwa poczułem to swoją dupą.Ja pier***.Gdybym nie wiedział,że dostałem to ścierwo to bym wątku nie tworzył.Pielęgniarka mi mówiła Einsteinie.Mojej matce też lekarz mówił.Oczywiście wygięło mi wszystkie palce,zacisnęło szczękę na 9 godzin tak,że się sama otwierała i zaciskała Twoje relanium.

the formless."

Awatar użytkownika
milcząca czarna mery
zaufany użytkownik

Postautor: milcząca czarna mery » wt gru 13, 2011 11:31 am

W moim przypadku było tak, że lekarz na obchodzie stanął przy moim łóżku i powiedział, no to podajcie haloperidol i się zaśmiał, odmówiłam przyjęcia tego leku, bo już wcześniej słyszałam o nim nie najlepsze opinie, no to mnie chwycili i dali mi siłą, w karcie nie ma śladu.

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postautor: Kamil Kończak » wt gru 13, 2011 1:46 pm

To co działo się ze mną po Haloperidolu to moje najbardziej traumatyczne przeżycie.A lekarze patrzeli na mnie przez okienko i udawali,że nie mają pojęcia co się ze mną dzieje.Udawali,że nie widzą mojego potwornego cierpienia.A ordynator powiedział matce potem "Niech wie co to ból" chociaż nie byłem chory ani nikomu nie zagrażałem.Trafiłem do szpitala z nogami w gipsie bo miałem stany ogromnych napięć,których nie wytrzymywałem.A oni mi jeszcze -człowiekowi z nogami w gipsie dali haloperidol.

the formless."

Awatar użytkownika
Emocja
zaufany użytkownik

Postautor: Emocja » wt gru 13, 2011 1:53 pm

na wypisie nie napisano,ze bralam to gowno
Nie tak łatwo jest rzecz: chcę być człowiekiem..

Zycie nie czeka na nikogo.

halftoilet
bywalec

Postautor: halftoilet » wt gru 13, 2011 2:12 pm

Ja mam w wypisie wpisany haloperidol.

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postautor: Kamil Kończak » wt gru 13, 2011 2:18 pm

W tak krótkim wątku to już trzeci przypadek,który nie ma nic wspólnego z niechlujstwem.Oczywiście kiedy ktoś bierze Haloperidol dłużej,kilka miesięcy i więcej to wyraża na to niejako zgodę.Piszę "niejako" bo często nie ma innego wyboru kiedy zostaje poddany presji,kiedy jest to z pozycji silniejszego i kiedy ma zawężoną świadomość.Albo kiedy jest ubezwłasnowolniony ktoś inny podajmuje za niego decyzję.W tym trzech przypadkach - moim oraz Hani i Emocji nikt nas nie poinformował co zostanie nam zaaplikowane.Podzejrzewam,że w tych przypadkach gdybyśmy mieli do czynienia z profesjonalnymi,normalnymi lekarzami tak jak w krajach cywilizowanych podanoby nam coś innego.To co wynika z tego wątku nie jest niczym odkrywczym.Właściwie byłem pewien,że przy jednorazowej,kilkurazowej porcji tej trucizny nie wpisuje się tego na kartę wypisu w tabelę leków.Dlaczego?Bo przecież po pierwsze to nie jest lek tylko chemiczny kaftan bezpieczeństwa,chemiczny paralizator mógzu,ciała i umysłu.Substancja,która w psychiatrykach jest oczywistą oczywistością cytując klasyka.Tak oczywistą jak poranna herbata więc nie ma się co dziwić,że "zapominają" wpisywać skoro podają to świństwo bezrefleksyjnie.Bo to jest synonim polskich psychiatryków.Nielimitowana trucizna.

the formless."

Ertis
zaufany użytkownik

Postautor: Ertis » śr gru 14, 2011 1:09 am

Haloperidol dostaje prawie każdy kto trafia do szpitala, zazwyczaj jest to pierwszy zastrzyk jaki się dostaje, i nikt się nie pyta czy ktoś chce czy nie chce, to tak jakby lekarz się pytał czy chcesz się leczyć. Haloperidol ma te właściwości, że pomimo że stary to lek, to szybko sprowadza na ziemie, i jest to lek można powiedzieć pierwszego kontaktu.

Ja miałem dwu dniową kuracje tym specyfikiem i jest to wyszczególnione wypisie.

To że masz złe wspomnienia po tym leku, nie znaczy ze masz całe życie teraz z tego powodu się tym dołować. Na pewno go już nie bierzesz tak ze po co się tym przejmować.

A swoją drogą, zdrowy mało kiedy trafia do szpitala, jest tylko poczucie bycia zdrowym, będąc w odmiennych stanach świadomości

Awatar użytkownika
przegłosowany
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Postautor: przegłosowany » śr gru 14, 2011 1:58 am

Ja to sam wziąłem i to w niemałej ilości chyba, jak miałem psychozę. Zakosiłem mojej babci, która była umierająca i miała zapisany ten lek przez lekarza. Uznałem, że jak mi na pewno nie przejdzie po 2,3,4 tabletkach haloperidolu znaczy to, że wcale nie mam psychozy tylko rację. I dostałem strasznej akatyzji/ataku paniki/stanów katatonicznych typu furor, po czym już trafiłem prosto do psychiatry.

Na chwilę mnie wyciszyło to, po tabletce stawałem się na jakąś godzinę lekko senny.
[size=85]całuj rękę której nie możesz uciąć[/size]

Wróć do „haloperidol”