Usunięcie konta

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Re: Usunięcie konta

Postby koniczynka26 » Tue Dec 09, 2014 10:41 pm

Ja nie rozumiem,dlaczego wy tak zazdrościcie Ralfowi jego dobrej sytuacji materialnej,bo ja jakoś nie mam w sobie żadnej zawiści wobec Ralfa ,ani żadnych innych osób. Każdy radzi sobie w życiu jak może , i o ile postępuje zgodnie z prawem i swoim postępowaniem nikogo nie krzywdzi ,to nie można mu mieć nic do zarzucenia,a zawiść i zazdrość ,to są bardzo destrukcyjne,niszczące danego człowieka uczucia Chcecie nimi uderzyć w Ralfa,a tak naprawdę zazdrością i zawiścią wobec innych ludzi szkodzicie samym sobie. Może lepiej byłoby być pogodnym,życzliwie nastawionym do świata i ludzi człowiekiem,który nikomu niczego nie zazdrości,bo cieszy się z tego co ma i z drobnych przyjemności,jakie daje każdy dzień naszego życia.Taka postawa zdecydowanie bardziej sprzyja dobremu zdrowiu psychicznemu,niż zatruwanie swojej psychiki własnymi,toksycznymi emocjami.A Ralfowi widać że przez wasze zachowanie wobec niego jest bardzo przykro i Ralf czuje się przez was odrzucony i nieakceptowany,więc może warto żebyście zmienili wasz stosunek do niego,bo myślę,że Ralf nie zasługuje na takie traktowanie z waszej strony.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Dec 10, 2014 2:01 am

Niewiem Docencie -Edenie,ale ja nie odczułam tego,żeby Ralf się wywyższał,czy też uważał za kogoś lepszego od innych użytkowników tego forum,co prawda nie znam Ralfa jako człowieka i nigdy go nie poznałam w świecie rzeczywistym,ale na tym forum wobec mnie Ralf zachowywał się bardzo właściwie i odpowiednio i na szczególny mój szacunek zasługuje fakt,że jedynie Anton i Ralf ,spośród wszystkich użytkowników tego forum potrafili mi przyznać rację podczas mojego konfliktu z Moi i tylko oni dostrzegli,że zostałam niewłaściwie potraktowana przez niektórych użytkowników tego forum i potrafili o tym otwarcie i szczerze napisać i ja bardzo doceniam i szanuję taką postawę Antona i Ralfa na tym forum,bo dla mnie świadczy ona o niezależnym , indywidualnym , analitycznym myśleniu i wyciąganiu słusznych wniosków z danej sytuacji oraz o braku podatności na negatywne wpływy innych i dużej odwadze.

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Thu Dec 11, 2014 12:20 pm

czemu całe strony postów zostały usunięty z tego działu? Jaki miałeś w tym cel moderatorze?!
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Thu Dec 11, 2014 1:08 pm

czemu całe strony postów zostały usunięty z tego działu? Jaki miałeś w tym cel moderatorze?!
Eden Docent jak zawsze kasuje posty.

Powodzenia Ralf. :)
nawet najostrzejszy miecz wymaga nieustannego ostrzenia

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Thu Dec 11, 2014 1:30 pm

Eden Docent jak zawsze kasuje posty.
Tak. Bo się boi moderatorów :).

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Thu Dec 11, 2014 2:04 pm

to nie Docent skasował swoje posty. Były tu jakieś 3 strony postów, decenta i koniczynki głównie. I co? Ktoś wszystko skasował. Czyżby docent miał uprawnienia moderatora? Wątpie. Więc ponawiam pytanie. Czemu? Cenzura? Myślę że zbyszek powinien się o tym dowiedzieć. :|

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Thu Dec 11, 2014 2:43 pm

Były tu jakieś 3 strony postów, decenta i koniczynki głównie.
Koniczynka nie usuwa swoich postów, chyba, że jest docentem, co wątpliwe ;)

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Thu Dec 11, 2014 3:54 pm

Ralf,sprawdziłam dokładnie i w tym temacie są wszystkie moje posty,które tu napisałam i nie zostały one skasowane.
Natomiast Docent-Eden,jak zwykle skasował swoje posty,ale to u niego jest normą,bo on prawie zawsze je kasuje,więc nie przejmuj się Ralfie,bo w tej kwestii myślę,że wszystko jest w porządku.

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Thu Dec 11, 2014 8:17 pm

ok, to mnie uspokoiłaś. Myślałem że coś niedobrego się tu dzieje i moderatorzy kasują posty na prawo i lewo.

mateuzs
bywalec

z prochu powstałeś i w proch się obrócisz

Postby mateuzs » Sat Dec 13, 2014 6:20 pm

z prochu powstałeś i w proch się obrócisz

Necro
zaufany użytkownik

Postby Necro » Mon Sep 14, 2015 10:31 pm

Zbyszek ja mam teraz ciężko usuń te konto jade na badanie przez dwóch biegłych sądowych psychiatrów bo sprawę mi kręcą usuń proszę cie .

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Tue Sep 15, 2015 12:02 am

Necro, co na jedno do drugiego. Jeśli chcesz zawieszę Twoje konto, ok ?

Necro
zaufany użytkownik

Postby Necro » Tue Sep 15, 2015 10:10 am

ok

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Sun Jan 10, 2016 10:47 am

A o usunięciu z powodu zmiany uczuć jest trochę tu: viewtopic.php?f=7&t=23507&p=441592#p441592

pogrzebany żywcem
zaufany użytkownik

Postby pogrzebany żywcem » Wed Oct 05, 2016 10:28 pm

Zbyszku proszę o usunięcie mojego konta. Bycie na forum dyskusyjnym na którym nie ma z kim dyskutować nie ma sensu. A po odejściu Moi nie ma tu do kogo gęby otworzyć. Jak mam się przerzucać gównem z małpiszonami pokroju Mańka, czy próbować przemówić do obłąkańców pokroju Mati to wolę jakieś opowiadanie napisać coś przeczytać, poudzielać się w stowarzyszeniach i forach dla normalnych. Z początku sądziłem, że znajdę tu coś co mi pomoże, potem że może komuś pomogę. Na jedno ani drugie nie ma szans. Większości z nich pomoże tylko lobotomia. Ujawnienie się przez umieszczenie zdjęcia było niepotrzebną demonstracją. Dalsze posiadanie konta na tym forum może mi zwyczajnie zaszkodzić. Nikt nie wie tu gdzie mieszkam o mojej chorobie i gdy zlikwiduje konto nikt się nie dowie. Zachowuję się jak normalny i tak chcę być dalej postrzegany. Tu już wszystko co chciałem powiedzieć powiedziałem.

Żegnam.

Return to “o tym forum”