Szkodniki na forum.

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
again_MH
bywalec

Szkodniki na forum.

Postby again_MH » Mon Feb 11, 2019 11:56 am

Jak komuś przeszkadza że jest forum i ktoś na nim pisze. niech usunie tą strone dla swojego IP i będzie po problemie.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Re: Szkodniki na forum.

Postby Catastrophique » Mon Feb 11, 2019 4:17 pm

Sadzac po frekwencji na forum, zrobilo tak juz wiele osob.
Ty wzywasz mnie na głębokie wody.

again_MH
bywalec

Postby again_MH » Mon Feb 11, 2019 7:02 pm

nikt zbyszkowi nie robi łaski. że uraczy to forum swoją włożoną w duspko inteligencją.

Berk
zarejestrowany użytkownik

Postby Berk » Mon Feb 11, 2019 7:18 pm

Nam tu takich nie trzeba !
Last edited by Berk on Mon Feb 11, 2019 7:43 pm, edited 1 time in total.
This Is What You Want... This Is What You Get

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Mon Feb 11, 2019 7:42 pm

nikt zbyszkowi nie robi łaski. że uraczy to forum swoją włożoną w duspko inteligencją.
Nam tu takich nie trzeba !
Czemu piszesz w liczbie mnogiej?
Swieze miesko by sie przydalo, bo jak na razie 80% osob na forum to jakas patologia.

Berk

Postby Berk » Mon Feb 11, 2019 7:47 pm

To kwestia integracji.
Zresztą to był cytat.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Mon Feb 11, 2019 8:19 pm

Wielu integruje sie po "swojemu". Cytat bierze sie w cudzyslowy, jesli rzeczywiscie nim byl. Moglbym spytac w takim razie, jaki byl cel jego wstawiania, ale dzis mam dobry humor.

Berk

Postby Berk » Mon Feb 11, 2019 8:30 pm

Jak sie nie domyśliles, to nie wiem czy jest powód aby ci dalej tlumaczyc-nie widze sensu.
Twoje poczucie humoru naprawde mi imponuje

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Mon Feb 11, 2019 9:24 pm

O takiej patologii tez pisalem. Ech, to sie juz chyba nie zmieni. Forum jakby przyciaga takie osoby :/.

Digital
bywalec

Postby Digital » Mon Feb 11, 2019 11:32 pm

Może i przyciąga ale czy zostają na dłużej?

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Mon Feb 11, 2019 11:58 pm

Takie zachowanie nigdy nie spotyka sie z aprobata, ludzie chyba nauczyli sie je olewac, wiec obecnosc takich osob na forum jest raczej krotka. Jednak zdarza im sie wracac z innymi kontami lub czasem przychodza nowi.

Fajna rzecz. Zarejestrowac sie tylko po to, aby sprobowac komus naublizac :/.

Digital
bywalec

Postby Digital » Tue Feb 12, 2019 12:07 am

Może nie wiedzą jak sprawić sobie ulgę, a chcą za wszelką cenę poczuć się lepiej. Myślę, że pojawiają się tutaj ludzie z różnymi przypadłościami głównie psychicznymi. Zdrowych to forum raczej nie zainteresuje. Nawet trolle tu są chyba tylko psychiczni. Przecież lubisz ludzi więc co ci szkodzą ich bluzgi skoro dzięki temu mogą poczuć się lepiej, dostaną choćby chwilę swojej radości. Mi od tego nic nie ubędzie, a może im pomoże. Może poczują się lepiej, a przez to staną się lepsi. Chyba, że tylko stwierdzasz sam fakt. Chyba, że szkodzą osobom które akurat faktycznie czują się gorzej, ale tacy chyba nie siedzą na forum albo się mylę może tacy głównie siedzą na forum, a ci trolle im szkodzą.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Tue Feb 12, 2019 12:53 am

Przecież lubisz ludzi więc co ci szkodzą ich bluzgi skoro dzięki temu mogą poczuć się lepiej, dostaną choćby chwilę swojej radości. Mi od tego nic nie ubędzie, a może im pomoże. Może poczują się lepiej, a przez to staną się lepsi. Chyba, że tylko stwierdzasz sam fakt. Chyba, że szkodzą osobom które akurat faktycznie czują się gorzej, ale tacy chyba nie siedzą na forum albo się mylę może tacy głównie siedzą na forum, a ci trolle im szkodzą.
Tak, lubię, ale to nie oznacza, że akceptuje ubliżanie i szkodzenie innym. Taka satysfakcja z zaszkodzenia komus jest sztuczna, falszywa i krotkotrwala, bo na dluzsza mete doluje i poteguje aspolecznosc, nienawisc do ludzi. Nie jest to naturalne i normalne i my jako ludzie w glebi siebie to wyczuwamy - ten konflikt. Nikt przez to nie stanie sie lepszy - wrecz przeciwnie. To szarpanie sie w bagnie.
Na forum rozne osoby siedza.

Digital
bywalec

Postby Digital » Tue Feb 12, 2019 1:00 pm

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się da. Jak nie mają innej satysfakcji to nawet taka może być dla kogoś cenna. Trzeba spróbować zrozumieć te osoby co nimi kieruje. Nie są to zwykłe trolle jak na innych forach, są takimi samymi osobami z problemami jak my. Czasem z większymi problemami, a czasem z takimi co nie umieją sobie z nimi poradzić. Nie skreślam nigdy nikogo z powodu paru bluzgów. Warto dawać szansę, a nieraz można trafić na kogoś niezwykle wartościowego.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Tue Feb 12, 2019 11:37 pm

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się da. Jak nie mają innej satysfakcji to nawet taka może być dla kogoś cenna. Trzeba spróbować zrozumieć te osoby co nimi kieruje. Nie są to zwykłe trolle jak na innych forach, są takimi samymi osobami z problemami jak my. Czasem z większymi problemami, a czasem z takimi co nie umieją sobie z nimi poradzić. Nie skreślam nigdy nikogo z powodu paru bluzgów. Warto dawać szansę, a nieraz można trafić na kogoś niezwykle wartościowego.
Nie lubi sie co sie da, ludzie to nie rzeczy. Rozumienie to jedna sprawa, tolerowanie chorych zachowan to juz cos innego. Nie powinno sie tolerowac zlosliwosci wzgledem innych dlatego, ze sa chorymi tak jak my - co to w ogole za kryterium? Trolle to trolle - ludzie szkodzacy innym czesto dla wlasnej satysfakcji. Nie mowie tu o bluzgach, ale o wyczuwalnej zlosliwosci i negatywnym nastawieniu do innych.
Oni maja gdzies Twoje szanse. Chca zaszkodzic, obrazic - to ich glowny cel.

Return to “o tym forum”