Moja mama potrzebuje leczenia

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
niezapominajka13
zarejestrowany użytkownik

Moja mama potrzebuje leczenia

Postby niezapominajka13 » Sun May 27, 2012 11:52 pm

Witam serdecznie.
Jestem tu nowa. Zarejestrowalam sie na tej stronie poniewaz potrzebuje pomocy. Moja mama juz od kilkunastu lat choruje na schizofrenie. Raz jest lepiej raz jest gorzej, ale to co teraz dzieje sie w domu jest przerazajace. Dodam tylko, ze juz od dobrych paru lat nie mieszkam w domu, ale mam z nia staly kontakt. Bylam u niej 3tygodnie temu i zauwazylam, ze nie bierze lekow. Jest nakrecona, wciaz mowi, przeklina, zachowuje sie wulgarnie a co najgorsze jest agresywana. Wybija szyby, niszczy samochod a ostatnio rozbila butelke na glowie mojego taty. Bardzo sie o niego martwie. Mama uwaza, ze wszystko jest dobrze a ona nic zlego nie robi. Prosilabym bardzo o informacje na temat ubezwlasnowolnienia takiej osoby, ktora jeszcze na dodatek naduzywa alkoholu. Nie chce zeby stalo sie cos strasznego. Chce jej pomoc a pomoc jej oznacza pomoc dla calej rodziny.
Z gory dziekuje.
niezapominajka

zbyszek
admin
Status: informatyk

Re: Potrzebuję pomocy...

Postby zbyszek » Mon May 28, 2012 5:40 am

Według mnie zwróć się do pomocy społecznej gminy, żeby przysłali kogoś do oceny sytuacji u rodziców i poparli Twój wniosek. Potem złóż sama wniosek do sądu rodzinnego. Czy Twój Tata poprze go ? Nawet jeśli teraz będzie przeciwny powinien rozumieć i szanować Twoje motywy. Wtedy w sądzie powie po prostu prawdę i nic więcej.

Pisz proszę w osobnym wątku, do którego przesunę ten post.

tańcząca w zbożu
zaufany użytkownik

Re: Potrzebuję pomocy...

Postby tańcząca w zbożu » Wed May 30, 2012 1:09 am

Według mnie zwróć się do pomocy społecznej gminy, żeby przysłali kogoś do oceny sytuacji u rodziców
Popieram.
Lubię kaczki, fajnie sobie nurkują w wodzie, ukazując kuper i nóżki skierowane ku górze.

Mariii
zaufany użytkownik

Re: Moja mama potrzebuje leczenia

Postby Mariii » Wed May 30, 2012 8:00 am

A co na to wszystko tata? Też pije?
jak długo żyć będę...

niezapominajka13
zarejestrowany użytkownik

Re: Moja mama potrzebuje leczenia

Postby niezapominajka13 » Thu May 31, 2012 11:17 pm

A co na to wszystko tata? Też pije?
NIE! Tata nie pije! Jest wspanialym czlowiekiem, ktory wytrzymal te sytuacje dosyc dlugo, ale juz ma dosc. Dlatego teraz chcemy skierowac sprawe do sadu. Ja wraz z tata i rodzenstwem opiszemy nasza sytuacje i MAM NADZIEJE, ze w kocu ktos udzieli nam potrzebnej pomocy.

Return to “mój rodzic jest chory”