fanatym religijny

proszę pisać tutaj jeśli temat nie pasuje gdzie indziej

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Smutny Łukasz
bywalec

fanatym religijny

Postby Smutny Łukasz » Mon Feb 12, 2018 9:28 pm

nie wiem dlaczego tak mocno wierzycie w cos czego nie ma, przypomne wam ze przez tego Boga chrzescijanskiego wymordowali setki milionow osob, i palili na stosie czarownice, chcieli zabic naszego krola polski. dlatego przyjol chrzescijanstwo i dlatego polacy wierza w to gowno, jego nie bylo nie ma i koniec kropka nie musicie tego wypisywac i naklaniac osoby by w niego wierzyly ja w niego nie wierze bo taka sama historie jak jezusa ma horus a zyl przed jezusem i byl Bogiem egiptu

schizek
zaufany użytkownik

Re: fanatym religijny

Postby schizek » Tue Feb 13, 2018 11:49 pm

Mozna duzo rozumiec pod pojeciem "BÓG" przyjrzyjmy sie kwestii czy istota która jest niesmiertelna, potrafi przemieszczać sie pomiędzy galaktykami i stwarzac zycie na innych planetach a nawet czytac nam w myslach jest "BOGIEM"?

bo jesli tak to z pewnością tacy bogowie istnieją w innych wątkach podalem np badania które prowadza ludzie nad niesmiertelnoscia i nad tymi innymi rzeczami na pewno prowadzone sa badania i z mojej logiki takimi bogami to ludzie beda za kilka set lat

A biorac pod uwage "BOGA" ktory stworzyl wszechświata to sprawa dla mnie jest otwarta chodz jest tez teoria multiswiata w którym nasz wszechświat jest jednym z wielu to istnieje prawdopodobieństwo ze ktos to tez stwarza

To takie tam moje przemyślenia

schizek
zaufany użytkownik

Re: fanatym religijny

Postby schizek » Tue Feb 13, 2018 11:53 pm

I pytanie brzmi czy jakas wyższa rasa pozmieniala cos w DNA malp i tak powstali ludzie czy to jest tylko istota ewolucji bo nasze DNA rozni sie bardzo malo od DNA malp a jeśli ktoś to zrobil to z całą pewnością nas obserwuje

Return to “dyskusja ogólna”