.

risperidon
Awatar użytkownika
seebek
zaufany użytkownik
Posty: 460
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Kuj.-Pomorskie

Re: osobowość i uczucia TRWALE zniszczone przez rispolept

Post autor: seebek »

Obawiam się że to walka z wiatrakami, sam brałem kiedyś rispolept, trudno będzie udowodnić że objawy o których piszesz są spowodowane lekiem. Sama choroba bez leków potrafi zrobić wiele złego z psychiką.
"Zycie ludzkie jest jak paczka kredek ... Raz kolorowe, a raz czarne, raz ostre, a raz tepe, raz dlugie, a raz krótkie, raz proste, a raz połamane...
Ale to niewazne. Najwazniejsze jest to, jaki obraz nimi namalujesz..."

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik
Posty: 9775
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 4:14 am
płeć: mężczyzna

Re: osobowość i uczucia TRWALE zniszczone przez rispolept

Post autor: hvp2 »

SongoSSJ pisze:Każdy komu rispolept zniszczył trwale osobowość i uczucia niech piszę do mnie na pw.
Powątpiewam, aby rispolept mógł mieć takie działanie. Raczej to skutek procesu chorobowego, którego objawy miał ten rispolept wytłumić.

Newt
zaufany użytkownik
Posty: 3386
Rejestracja: pn cze 11, 2007 2:24 pm

Re: osobowość i uczucia TRWALE zniszczone przez rispolept

Post autor: Newt »

W jakim sensie zniszczył osobowość? Rispolept ma sporo skutków ubocznych, ale u mnie na psychikę działał dobrze. Objawy uboczne raczej fizyczne.
"My mommy always said there were no monsters. No real ones. But there are."

Wróć do „rispolept”