ZNN zespół niespokojnych nóg

amisulprid

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
Lisner27
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 45426550

Re: ZNN zespół niespokojnych nóg

Post autor: Lisner27 » czw paź 25, 2012 8:07 pm

u mnie bardzo poważnie przebiega ta choroba nie mam halunów głosów urojen ale lęki zle samopoczucie drżenie ciała pocenie się dłonie i stopy zimne nerwy agresja fobia społeczna po prostu coś tragicznego taki jest schizoafekt dwubiegunowy
Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał. Droga której część w głowie się nie mieści. Przecież każdy z nas stanie w obliczu śmierci...

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » czw paź 25, 2012 10:17 pm

No to moze faktycznie, z poczatku zapytaj lekarza o wieksza dawke solianu. Wtedy bedzie dzialal bardziej uspokajajaco i wyciszajaco. Na Twoj stan aktywizacja jaka jest przy setce to jest chyba zbedna. Poradz sie co do 200mg, zawsze pozniej bedziesz mogl zejsc na 100 w razie czego.
Zaniechaj litow, moja rada.

Awatar użytkownika
fizia
zaufany użytkownik

Post autor: fizia » pn lis 05, 2012 1:09 pm

Ja mam ZNN po dipherganie jak wezme go na noc.

Awatar użytkownika
Lisner27
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 45426550

Post autor: Lisner27 » pn lis 05, 2012 5:41 pm

biorę 200 solianu sam wskoczylem czuje się nie źle ale pobudzenie pocenie się dłoni zostało olanzapine rano odstawilem bo tych leków było dużo oj solan to dobry lek nie powiem ale trzeba sobie samemu dopomagac i to nie jest lek dla cholerykow może spróbuje na 150 bo ta dawka musi być odpowiednio dobrana lekarz we mnie nie siedzi i nie wie jaka dawka będzie dobra
Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał. Droga której część w głowie się nie mieści. Przecież każdy z nas stanie w obliczu śmierci...

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pn lis 05, 2012 10:19 pm

Pacjent uczy sie na sobie, lekarze nabieraja doswiadczenia na pacjentach, potem moga momagac innym pacjentom, tak to sie kreci.
Jednak zle jest mieszac z dawkami, dawka powinna byc stala, brana najlepiej o stalej porze, inaczej organizm sie szokuje, a co to za soba pociaga wiadomo.

Wróć do „solian”