SOLIAN PYTANIE

amisulprid
Awatar użytkownika
maniek123
nadużywający
Gadu-Gadu: 560878

SOLIAN PYTANIE

Post autor: maniek123 » pt mar 16, 2012 6:33 pm

wie ktos moze po jakim czasie jest najwieksze stezenie solianu we krwi od wziecia tabletki bo nie moge w necie znalezc;/
bylem juz na pieńku siedmiu piekieł ale teraz chyba nawet sie nie spoce...instruktor kulturystyki i fitnesu pozdrawiam. IMPOSSIBLE IS NOTHING. najsilniejsi przetrwają slabi się powoli wykruszają...

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Re: SOLIAN PYTANIE

Post autor: Ralf » pt mar 16, 2012 10:44 pm

Hej! Też się dołączam do tego pytania !!!!!!!!!!!!!!

PILNE !!!!!!!!!!!
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Awatar użytkownika
W KRAINIE TRAW
zaufany użytkownik

Post autor: W KRAINIE TRAW » pt mar 16, 2012 11:54 pm

Już odpowiadam-dodam że jestem,że biorę Solian w dawce 600 mg. Od 2 lat,wyciągną mnie z absolutnie z rozpaczy,dołu psychicznego-w mojej głowie same upiorności bywały.
Cholerka!stężenie leku!?-biorę rano 400 mg.i lek działa błyskawicznie,15 minut i czuje jego działanie.Następnie 200 mg. na noc(zalasta 5 mg. też,również :P )nie mam problemu ze snem,w miarę aktywny,coś tam zawsze nieco się zrobi,wyrobi,sprawność umysłowa płata figle,są zapętlenia,fatamorgany,iluzje czegoś tam,bardzo barwne sny,głosy nie raz ułożą się w złowieszczy krzyk ale to rzadko,w ujadaniu psa słyszeć tłum ludzi,ajajajaj trochę się uzbiera tego.ALE MUSZE TRWAC!
Wracając do tematu, gdybym miał napisać kiedy lek się najbardziej uwidacznia to pewnie 16-18.
Potem nadchodzi noc i śnie po prostu fantastycznie!!
ADIOS!
"Odejdzmy za nim będziemy tańczyć na końcu sznura bez muzyki".

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob wrz 15, 2012 4:12 pm

Amisulpryd wchłania się z przewodu pokarmowego w dwóch fazach. Pierwsza ma miejsce około godziny po podaniu, druga – 3–4 godziny później. Maksymalne stężenie we krwi uzyskiwane jest po fazie drugiej. Pokarm bogaty w węglowodany obniża wchłanianie amisulprydu, a tym samym wpływa na parametry farmakokinetyczne leku. Biodostępność preparatu wynosi 48%. Lek słabo wiąże się z białkami osocza, nie podlega też praktycznie żadnym przemianom metabolicznym[6], dlatego nie jest konieczna modyfikacja dawki w przypadku chorych na niewydolność wątroby. Amisulpryd nie kumuluje się w organizmie. Okres półtrwania wynosi około 12 godzin. Lek wydalany jest w postaci niezmienionej głównie z moczem, należy więc zmniejszyć dawkę u chorych z niewydolnością nerek. Lek praktycznie nie jest usuwany w trakcie hemodializy.

Wróć do „solian”