Ketler

amisulprid
geronimo
zaufany użytkownik

Ketler

Post autor: geronimo » ndz mar 12, 2006 2:12 pm

Obecnie biore zolafren i do tego solian. Czuję sie średnio. Mam zmienić od następnej wizyty lek na Ketler - polski zamiennik seroquelu. Wiąze duz nadzieje z tym lekiem. Podobno ma byc wpisany na listę leków refundowanych. Czy ktoś z was bierze Ketler i jak się nan nim czuje ? 8)

Oiselle

Ketrel

Post autor: Oiselle » pt mar 17, 2006 8:01 pm

Biorę od paru tygodni i raczej pomaga, już "prawie wszystko" się zakończyło i mogę normalnie funkcjonować. Wcześniej brałam Zolafren i Zyprexę, ale te leki nie działały wg lekarza...

gorzka

Post autor: gorzka » pn lip 03, 2006 12:25 am

ja biorę ketrel od ponad 2 miesięcy.
biorę go w dawce 600 mg na dobę.
niestety nie pomaga mi.
objawy wytwórcz,e stany depresyjne.podczas brania ketrelu trafilam do szpitala po przedawkowaniu leków.
ja placę za ketrel okolo 280 zlotych ( za dawkę 600 mg).

chcialabym brac amisulpiryd, ale pewnie nie bedzie mnie na niego stać nawet gdybym dostawala rentę:(

pozdrawiam,
gorzka

schizo_renia
bywalec

Post autor: schizo_renia » czw gru 21, 2006 3:25 pm

w szpitalu zaaplikowano mi 400mg Ketrelu w ogole na mnie nie dziala.
Jest drogi i do niczego. nie polecam nikomu tego leku.

pozdrawiam schizo_renia

Kasia Karmecita
zaufany użytkownik

Post autor: Kasia Karmecita » pn gru 25, 2006 9:13 pm

Mnie w szpitalu na oddziale zamkniętym przestawiali z fluanxolu na ketrel, miałam wszystkie skutki uboczne, piłam po 6 litrów dziennie, miałam wysypkę, bóle głowy i cos bardzo dziwnego, potworne palenie wszystkich sfer erotycznych, nie działało to na mnie, dostałam nawrotu psychozy mimo maksymalnych dawek. Jak ktoś lubi psychoze, to polecam.
Kasia

foli
zaufany użytkownik

jak na mnie działa Ketrel

Post autor: foli » sob lut 17, 2007 10:29 pm

na poczatku gdy wstawałam rano z łózka to ciężko mi się oddychało i było duszno,potem ustąpiło,teraz po jakims czasie nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz senności,jest mi dobrze choć dużo za niego płace.jakis czas temu odstawiłam go na jakis czas i wróciły myśli ''S'',ksobne,symboliczne,wróciły bardzo szybko i jestem przerazona bo przekonałam sie,ze nie mogę żyć bez leków.Jednym słowem polecam Ketrel
foli

jesz
zarejestrowany użytkownik

Post autor: jesz » śr cze 20, 2007 9:47 pm

nie pamiętam jaka to dawka ale minimalna kosztuje ok 80 zł (po cenach hurtowych) 60 tabletek. ja brałam jedną tabletke dziennie w minimalnej dawce, poniważ jestem niesamowicie wrażliwa na leki i od razu występują u mnie skutki uboczne. uważam, że na ten lek nie można narzekac, bo każdy reaguje na leki inaczej,a ten lek potrafi działac dobrze. dopiero po tym leku odzyskałam swoją osobowośc, mocno mnie zaktywizował i powróciła cała moja bujna wyobraźnia i ekstrawertyczny temperament. mogę pisac!!!! także w moim przypadku warto było brac ten lek. co do tego ze powodują depresje popsychotyczną to sie nie zgodzę, żadne leki jej nie powodują. nasz umysł, który przyzwyczaił się i w pewien sposób uzależnił od psychotyznych wytworów, nie potrafi sobie poradzic kiedy nagle znikają. jest to chyba najprzykrzejszy moment w terapii, ale niestety bardzo częsty.
pozdrawiam!

Awatar użytkownika
anka20
zaufany użytkownik

Post autor: anka20 » wt sie 28, 2007 11:50 pm

ketrel jest do chuja nie podobny :evil: Spowodowal u mnie nawrot objawow wytworczych, nie usuwa depresji, jest poprostu za słaby. ale nie powoduje tycia i hiperprolaktynemii.
"czy jeszcz kiedys powtorzy sie co zdarzylo sie nam...?"

Drwal
zaufany użytkownik

Post autor: Drwal » pt sie 31, 2007 10:39 pm

anka20 pisze:ketrel jest do chuja nie podobny :evil: Spowodowal u mnie nawrot objawow wytworczych, nie usuwa depresji, jest poprostu za słaby. ale nie powoduje tycia i hiperprolaktynemii.
Przecież to nie jest lek na depresje. I dobrze że nie jest podobny, bo bym sie brzydził wziąc do buzi. breeee

Awatar użytkownika
Zaim
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Zaim » wt wrz 25, 2007 9:53 pm

Ketrel:
- nie przeszedł pozytywnie atestu [w dawce początkowej]: zasnąłem tracąc przytomność [z omdlenia wybudziły mnie brzęczące w uszach sinusoidy].

Wróciłem do brania olanzapiny [Zolafren]. Póki co olanzapina przechodzi atest pozytywnie - nie wiem co nastąpi potem/później [moja niewiadoma: ?].
SENNOŚĆ I NIHILIZM
Obrazek
MAG I CZCICIEL TAJEMNIC

NIKT1
zaufany użytkownik

Post autor: NIKT1 » pt gru 21, 2007 10:55 pm

na pewno obecnie przybyło osób biorących tan lek proszę o opinie

Awatar użytkownika
Peter
zaufany użytkownik

Post autor: Peter » pt gru 28, 2007 9:07 pm

Witam.. Dzięki za trochę info o tym leku.. Także myślałem o tym leku czy na ten się nie przestawić.. Jednak po rozmowie z lekarzem stwierdziłem, że chyba zeldox będzie lepszy..
Jak tak piszecie o tym pradzie.. To ja takiego czegoś nigdy nie miałem.. Nigdy nie traciłem świadomości nawet w psychozie..
Także mam pytanie . Czy ketrel jest lekiem atypowym? Co to znaczy lek atypowy.. Nie wiem.. Jak wiecie to piszcie.:-)

rudegirl
zaufany użytkownik

Post autor: rudegirl » sob kwie 12, 2008 4:53 pm

dla mnie ketrel rewelacja :) postawił mnie na nogi, nie zamula, nie usypia. jedynym problemem jest brak miesiączki..ale teraz jestem od 2ch tyg na dawce minimalnej i czekam na rozwój sytuacji tak to ujme ;p
wolę być niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego

Awatar użytkownika
Ketjow3
zaufany użytkownik

Post autor: Ketjow3 » pt cze 20, 2008 5:00 am

ja po ketrelu bylem nakręcony i drażliwy w niebogłosy....brałem duże dawki do 600 mg....na dłuższa metę odradzam.....

mocno_owocowy
bywalec

Post autor: mocno_owocowy » ndz cze 29, 2008 5:12 pm

a ja biorę 200mg wieczorem i dobrze śpię

Wróć do „solian”