Czy po solianie sie tyje?

amisulprid
Fujikoo
zaufany użytkownik

Re: Czy po solianie sie tyje?

Post autor: Fujikoo » śr cze 08, 2011 5:09 pm

moi pisze:Właśnie biorę obecnie zeldox, ale nie ma on na mnie żadnego działania, jeśli chodzi o jedzenie i apetyt. Ani go nie tłumi, ani nie poprawia. Myślę, że ma działanie neutralne.

Pozdrawiam.m.
Dzięki za info. :wink:

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » czw cze 09, 2011 1:17 pm

Myśle że Solian też ma dziłanie neutalne. Co prawda ja biore różne dawki Solianu od 400 do 800 mg, ale nie zauważyłem znączących zmian. To znaczy przez zime przytyłem ponad 10 kg ale to chyba daltego ze sie obrzerałem :( Teraz chce schudnąć !!!!! Ale jakoś nie mogę !!!! Co zrobić???? :roll:
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi » czw cze 09, 2011 1:43 pm

Ralf pisze: Teraz chce schudnąć !!!!! Ale jakoś nie mogę !!!! Co zrobić???? :roll:
Mniej jedz i uprawiaj jakąś formę ruchu - szybkie, forsowne spacery, może rower? Ruch i sport pomogą Ci zwiększyć przemianę materii i szybciej schudniesz. Ale najważniejsze to mniej jeść. Zapisuj wszystko, co zjadłeś danego dnia i sprawdzaj wartość kaloryczną tych potraw. Pod koniec dnia zsumuj wartości i zobacz, czy mieścisz się w przedziale 1500 kcal, czy nie. Jeśli nie - wprowadzaj zmiany i modyfikuj jadłospis. Najlepiej skorzystać z gotowych jadłospisów, których jest pełno w necie.

Pozdrawiam.m.

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa » pt cze 10, 2011 8:02 pm

Solian jak się zdaje ma neutralny wpływ na wzrost wagi, biorę go od pół roku, jem wszystko normalnie na co tylko mam ochotę i tylko trochę przytyłam ok 1,5 kg. Na Fluanxolu musiałam bardziej uważać na to co jem a i tak waga rosła. Musiałam co wiosnę odchudzać 3-5 kg. Na szczęście nigdy po lekach znacząco nie utyłam.
Melisa

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » sob cze 11, 2011 9:02 pm

Natalia Zdero pisze:Na szczęście nigdy po lekach znacząco nie utyłam.
To miałaś wielkie szczęście... ja kiedys przytyłem aż 20 kg :(

zdrowy1212121212
zarejestrowany użytkownik

Post autor: zdrowy1212121212 » pt lis 11, 2011 2:48 pm

Witam wszystkich, jestem tu po raz pierwszy i chciałem opowiedzieć historyjkę która napewno wszystkich zainteresuje. Przez 6 lat brałem piguły, na początku zolafren przez 3 lata- masakryczna tragedia jedyne co po nim można to spać, wogóle no masakra, potem przez rok zeldox, zdeczka miał za dużo skutków ubocznych no i w końcu zmieniłem na solian i łykałem przez dwa lata, no i muszę przyznać, że lek bardzo dobrze działa ale też przez rok się trochę z nim męczyłem bo nie wiedziałem, że go trzeba brać bez jedzenia, najlepiej na czczo a brać trzeba dwa razy dziennie bo do wieczora nie starcza ale też jak tu po południu brać na czczo? cały dzień nie jeść, a lekarka mi tego nie powiedziała, wogóle ona sama o tym nie wiedziała, tyle warci ci wszyscy lekarze, no ale po dwóch latach kiedy stwierdziłem, że już wszystko w porząsiu to postanowiłem odstawić, no i zmniejszyłem dawke i odrazu wszystko zaczęło powracać, smutny zdołowany bez życia, no i stwierdziłem, że jestem skazany na piguły do końca życia, jednak miesiąc później wpisałem sobie w googlach schizofrenia leczenie naturalne i wyskoczyło mi jak kobitka pisze że sie wyleczyła ze schi za pomocy ziółek, więc się niesamowicie napaliłem i zamówiłem odrazu te ziółka i odstawiłem solian w 10 dni, teraz jest drugi dzięn jak nie biore i jest poprostu wspaniale :D te ziółka to firma Vision, biorę pax, passilat, revien i antiox, co prawda wydałem na nie prawie 500 ziko, no ale sprawa jest bezcenna, i one naprawdę leczą bo prochy jak wynika są skonstruowane tak, żeby je ćpać do końca życia a firmy na tym zarabiają i o to tylko w tym wszystkim chodzi, o kase, i fizycznie jest wspaniale energii dużo i myśli się wyciszyły, już się tak czuje naprawde jak zdrowy i cały czas się dobrze czuje, bo na solianie to było różnie raz lepiej raz gorzej, czasem miałem euforie w głowie jakieś głupkowate myśli, śmiałem się ze wszystkiego a czasem też gorzej zadziałał i mnie zamulił, jak się napiłem to też zaraz zmęczony i spać odrazu, a jak nie wiedziałem wcześniej i wziąłem najedzony pigułe to wogóle jak roślinka byłem, a teraz na tych ziółkach już wszystko wporząsiu a biore je dopiero 2 tygodnie i już bez psychotropów i o niebo lepiej, załącze link który właśnie o nich znalazłem http://www.forum.vipg.org/viewtopic.php?f=5&t=129 z początku się obawiałem, że to może jakaś ściema, że to babka aby reklamuje te ziółka ale no naprawde działają, pobiore sobie pare miesięcy wszystkie na raz a potem zostane myśle na samym paxie, bo on to chyba najważniejszy z nich, no troszke trzeba zainwestować ale co 500 czy 1000 zł jak na całe życie problem z głowy, a solian zmniejszałem z 2 razy po 100 mg, potem po 75 mg, potem 50 i 25 i potem luz, kupiłem sobie krajarke do pigułek i kroiłem na 8 części, żeby mieć 25 mg, i naprawde polecam te ziółka bo wspaniała sprawa :) z rana biorę revien i passilat, potem za około 3 godz pax, po południu antiox i passilat i na wieczór znowu pax, tak to mniej więcej wygląda, i jak ktoś się na nie zdecyduje i mu pomogą to niech porozpowiada na innych forach tak, żeby jak najwięcej chorych się dowiedziało, i jeszcze odradzam mówić o tym lekarzowi bo napewno odradzi, bo straci pacjenta a co za tym kase dla firm, lekarz też ma pewnie jakąś działkę z tego, że jakieś prochy przypisuje, więc nie mówić lekarzowi pobrać ziółka i do wariatkowa już nigdy więcej nie wrócić :) pozdrawionka :)

Mniejuzniema
zaufany użytkownik

Post autor: Mniejuzniema » pt lis 11, 2011 5:38 pm

Po samym leku sie nie tyle. Jednak on spowalnie pewne ruchy. Chory staje sie powolniejszy, nie ma ochoty na uprawianie sportu.Wiecej siedzi.I może z nudów częsciej zagląda do lodówki. Ja biore Solian 400-400-0 i nie przytyłam nic, a nawet waga spadła w dół. Jednak postanowiłam 2 razy dziennie intensywnie pocwiczyc po 15 miniut, a idac do sklepu .Ide szybszym krokiem.
Zamiast kiełbaske sięgam po jabłko lub marchewke.
Nie chcę przyjaciół, a z wrogiem sobie poradzę.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » pt lis 11, 2011 8:52 pm

Krysiaczek - to chwalebne :)

myszak
zaufany użytkownik

Post autor: myszak » śr mar 14, 2012 11:33 am

Słuchajcie - czy udalo się komuś schudnąć po przejściu na Solian?
Dalej jestem na rispolepcie i nieubłaganie tyję - już mam nadwagę, a jeszcze niedawno brakowało mi do niej 4 kilo, nawet nie wiem kiedy przytyłam te 4 kilo..
Z tego powodu chce zmienić lek na Solian, Serdolect albo Sulpiryd.
Udało się komuś schudnąć biorąc Solian?
Boję się, że zamienię siekierkę na kijek..

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » śr mar 14, 2012 6:37 pm

Po Solianie nie utyjesz, ale też nie schudniesz. JEsli chcesz cos zmienic w swojej sylwetce to zacznij chodzic na basem i rozpcznij cwiczyc nawet u siebie w domu, w pokoju.

Awatar użytkownika
maniek123
nadużywający
Gadu-Gadu: 560878

Post autor: maniek123 » śr mar 14, 2012 8:07 pm

moj stary to awanturnik i mnie nie nawidzi ale nie wiem czemu kupil mi wierze technicsa za 3 tys,laweczke worek treningowy i obciazenie do silowni jakis czas temu widac troche milosci mu zostalo...takze tak jak Ralf polecam silownie nawet w domu
bylem juz na pieńku siedmiu piekieł ale teraz chyba nawet sie nie spoce...instruktor kulturystyki i fitnesu pozdrawiam. IMPOSSIBLE IS NOTHING. najsilniejsi przetrwają slabi się powoli wykruszają...

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » czw mar 15, 2012 3:14 pm

Co prawda ja nie cwicze, ale jak ktos chce cos zmienic nie musi od razu kupowac całej silowni do swego pokoju ;)

Wystarczą jakieś ciężarki i coś do rozciągania do ręki :)

Awatar użytkownika
Petruccio
zaufany użytkownik

Post autor: Petruccio » czw mar 15, 2012 6:25 pm

Ja po solianie schudłem kilka kg, lecz zdecydowanie wolę brać sulpiryd (po którym też nie tyłem - tycie spowodował u mnie ketrel).
Obrazek

Awatar użytkownika
anq
zaufany użytkownik

Post autor: anq » pt lip 13, 2012 7:47 pm

Na Olanzapinie duzo przytylam (mialam "wilczy apetyt"). Od 3 miesiecy biore 400 Solianu i schudlam 5 kilo, a przede wszystkim nie mam takiego apetytu. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
fizia
zaufany użytkownik

Post autor: fizia » pn lis 05, 2012 1:13 pm

Ja po 800mg solianu chudlam a po 400mg bardzo tylam. Pozniej wzielam anafranil na schudniecie i spadlo mi kilka kg. Odtsawilam i pozostalam szczuplejsza.Juz nie tyje po solianie.

Wróć do „solian”