Anton, brać?

amisulprid
Awatar użytkownika
eN
zaufany użytkownik

Re: Anton, brać?

Post autor: eN » sob kwie 16, 2011 1:50 pm

Ketrelu nie odstawiłem. Ketrel biorę na noc, a Solian rano z antydepresantem. To dopiero drugi dzień. Co będzie, to będzie. W końcu jestem dorosły, jak mnie rozłoży, to sam będę sobie winien ;)

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob kwie 16, 2011 2:05 pm

Nie dobrze, w tym wypadku jetem przychylny zdania Moi, ze powinienes sie skontaktowac z lekarzem i zasiegnac porady :!:
Za duzo tych lekow sam sobie bierzesz i wyznaczasz, po co tyle? Po co antydepresant, skoro solian dziala antydepresyjnie, poco ketrel na wieczor skoro po solianie sie spi znakomicie i ma wieksze dzialanie przeciwpsychotyczne niz ketrel. Jak laczysz sam taki zestaw skad mozesz znac wlasciwe dawkowanie, to zdecydowanie nie odpowiedzialne, tu Ci nie pomoge, bo to juz przesada.

Awatar użytkownika
coty
zaufany użytkownik

Post autor: coty » sob kwie 16, 2011 4:11 pm

Bravo Anton wreszcie coś mądrego powiedziałeś niemądremu :wink: A co do wiary w lekarzy to ja osobiście nie uważam ze lekarz to Bóg i trzeba bezkrytycznie podchodzić do tego co mówi.Znam wielu lekarzy konowałów,w tym również psychiatrów,zresztą tak jest w każdej branży,znajdą się dobrzy specjaliści i konowały.Na ogól powinno się stosować do zaleceń lekarza bo leki które bierzemy to nie cukierki,z drugiej strony warto tez zachować zdrowy rozsądek i myśleć w miarę samodzielnie i obserwować siebie i swoje reakcje na lek.W końcu to my zażywamy te leki a nie lekarz,jednak musimy wykazać jakąś dozę zaufania co do jego wiedzy i kompetencji bo po cholerę by nam byli lekarze :| sami byśmy się leczyli.Ciesz się Anton ze masz dobrego lekarza i nie zapominaj że sam nim nie jesteś :wink:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob kwie 16, 2011 10:00 pm

Nie zeby sobie tu slodzic :wink: , ale oto sa najznakomitsze slowa zdrowego rozsadku, jakie tu padly - o tym wlasnie mowie, do tego nawoluje, za to jestem linczowany :( Ubolewam, ze tak niewielu kieruje sie podobnymi pogladami na te sprawy.

Awatar użytkownika
coty
zaufany użytkownik

Post autor: coty » ndz kwie 17, 2011 12:56 pm

Ale Anton ja się stosuje do wskazówek mojego lekarza bo mam Super mądrego lekarza zresztą tak jak ty :wink:
Dobry lekarz współpracuje z pacjentem ,bierze pod uwagę jego sugestię i vice versa.Jest to obustronna wymiana :wink:
Zyczę wszystkim takiego dobrego lekarza jak mam ja i Anton :wink:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Awatar użytkownika
eN
zaufany użytkownik

Post autor: eN » ndz kwie 17, 2011 5:04 pm

Ketrel i antydepresant biorę za wiedzą i zgodą lekarza. Dodałem tylko Solian. Wczoraj w pracy wydawało mi się, że miałem dzięki temu trochę więcej energii. Dzisiaj przed pracą nie wziąłem Solianu, i tej energii było jakby mniej. Ale to może być tylko autosugestia.

Awatar użytkownika
coty
zaufany użytkownik

Post autor: coty » ndz kwie 17, 2011 6:29 pm

niemadry pisze: Ale to może być tylko autosugestia.
Bardzo możliwe ale kto to wie? A może twój lekarz będzie wiedział jak do niego pójdziesz :wink:

Pozdrawiam serdecznie.

Wróć do „solian”