jak schudnac?

amisulprid
AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Re: jak schudnac?

Post autor: AntonPawlowicz » wt mar 28, 2017 11:25 pm

Nigdy nie zapomne historyjke z dziecinswa: przychodzi gruba baba do slawnego radzieckiego hipnotyzera Kaszpirowskiego i mowi, ratuj, musze schudnac, zahipnotyzuj, czy co, a on tak na nia patrzy, a pozniej jak wrzasnie: "Żrat' mieńsze nada!" - Trzeba zryc mniej :lol:

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 » śr mar 29, 2017 9:54 am

mattatjah pisze:
pt mar 17, 2017 2:15 pm
Choruję na schizofrenię paranoidalną. Jestem na monoterapii amisanem w dawce 50mg/dobę. Rok temu brałem solian w dawce 800mg/dobę i zacząłem zmniejszać na własną rękę, ponieważ lekarz wmawiał mi, że leki mi pomagają, a w rzeczywistości robiły ze mnie warzywo i czułem się fatalnie. Nie wiem, czy zdołam odstawić całkowicie, ale do tego dążę. Zarówno dieta jak i redukcja psychotropów to proces rozłożony w czasie. Nie wierzcie w diety cud i nie odstawiajcie leków zbyt szybko. Ludzkie ciało i psychika są bardzo skomplikowane i najgorsze co można zrobić to wprowadzić drastyczne zmiany. Z mojego punktu widzenia wszystko jest możliwe nawet życie bez leków - kwestia wytrwałości w dążeniu do realizacji obranych celów.
Pozwoliłem sobie zacytować...
Zdania szczególnie wg mnie istotne zaznaczyłem na czerwono...

Ogólnie to budujący post :!:

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » śr mar 29, 2017 6:45 pm

Ja jestem ciągle na diecie i dużo ruchu ważę mało.Leków też nie biorę dużo jak brałem to tyłem.

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 » śr mar 29, 2017 7:01 pm

Tup pisze:
śr mar 29, 2017 6:45 pm
Ja jestem ciągle na diecie i dużo ruchu ważę mało.Leków też nie biorę dużo jak brałem to tyłem.
No i właśnie :!:

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » czw mar 30, 2017 7:27 pm

Dobrze jest zastepowac biale pieczywo i ziemniaki ryzem i kasza gryczana, platkami owsianymi, kasza jaglana, kuskusem i jesc jak najmniej miesa. Wiecej natomiast nabialu i ryb, waga sama poleci w dol. Ale problem taki, ze wtedy trzeba wciaz na ciuchy wydwac, no chyba, ze ktos lubi miec zagle na sobie :lol: W wietrzna pogode mozna normalnie za latawca byc :D

maajutka
zaufany użytkownik

Post autor: maajutka » czw mar 30, 2017 9:36 pm

Przed choroba ważyłam 53kg,po chorobie po kuracji rispoleptem szybko przytyłam do 67 kg było mi bardzo ciężko schudnąć,dwa lata temu drastycznie zmniejszyłam rispolept i nabrałam więcej motywacji i energii do działania ,zaczęłam biegać chodzić na siłownie i przedwszystkim nordic walking no i oczywiście dieta dieta i jeszcze raz dieta schudłam w 5miesięcy na 56kg i staram się utrzymać ta wage

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pn kwie 03, 2017 4:59 pm

Nic tylko pogratulowac! Szacunek i uznanie!

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » pn kwie 03, 2017 5:01 pm

Ostatnio znów schudłem myśle,że ważę około 70kg.

Wróć do „solian”