co po odstawieniu solianu?jak życie wygląda?

amisulprid
Vladek
bywalec

Re: co po odstawieniu solianu?jak życie wygląda?

Post autor: Vladek » pt mar 04, 2011 1:57 pm

Daje popalić i towarzyszy mi od początku, choć oczywiście już nie jest tak nasilony jak w czasie psychozy.

Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Post autor: tomsoul » ndz mar 06, 2011 1:40 pm

czesc mona li,

Wiesz życze ci jak najlepiej jak będziesz bez leków ale obawiam się że skończy to się żle. Na początku będziesz czuć się napewno dobrze wręcz euforycznie ale potem może być tylko żle. Jeszcze raz życze ci jak najlepiej i uważaj na siebie.

konto_usunięte
zaufany użytkownik

Post autor: konto_usunięte » ndz mar 06, 2011 9:48 pm

.
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 1:39 pm przez konto_usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

zdrowy1212121212
zarejestrowany użytkownik

Post autor: zdrowy1212121212 » pt lis 11, 2011 2:49 pm

Witam wszystkich, jestem tu po raz pierwszy i chciałem opowiedzieć historyjkę która napewno wszystkich zainteresuje. Przez 6 lat brałem piguły, na początku zolafren przez 3 lata- masakryczna tragedia jedyne co po nim można to spać, wogóle no masakra, potem przez rok zeldox, zdeczka miał za dużo skutków ubocznych no i w końcu zmieniłem na solian i łykałem przez dwa lata, no i muszę przyznać, że lek bardzo dobrze działa ale też przez rok się trochę z nim męczyłem bo nie wiedziałem, że go trzeba brać bez jedzenia, najlepiej na czczo a brać trzeba dwa razy dziennie bo do wieczora nie starcza ale też jak tu po południu brać na czczo? cały dzień nie jeść, a lekarka mi tego nie powiedziała, wogóle ona sama o tym nie wiedziała, tyle warci ci wszyscy lekarze, no ale po dwóch latach kiedy stwierdziłem, że już wszystko w porząsiu to postanowiłem odstawić, no i zmniejszyłem dawke i odrazu wszystko zaczęło powracać, smutny zdołowany bez życia, no i stwierdziłem, że jestem skazany na piguły do końca życia, jednak miesiąc później wpisałem sobie w googlach schizofrenia leczenie naturalne i wyskoczyło mi jak kobitka pisze że sie wyleczyła ze schi za pomocy ziółek, więc się niesamowicie napaliłem i zamówiłem odrazu te ziółka i odstawiłem solian w 10 dni, teraz jest drugi dzięn jak nie biore i jest poprostu wspaniale :D te ziółka to firma Vision, biorę pax, passilat, revien i antiox, co prawda wydałem na nie prawie 500 ziko, no ale sprawa jest bezcenna, i one naprawdę leczą bo prochy jak wynika są skonstruowane tak, żeby je ćpać do końca życia a firmy na tym zarabiają i o to tylko w tym wszystkim chodzi, o kase, i fizycznie jest wspaniale energii dużo i myśli się wyciszyły, już się tak czuje naprawde jak zdrowy i cały czas się dobrze czuje, bo na solianie to było różnie raz lepiej raz gorzej, czasem miałem euforie w głowie jakieś głupkowate myśli, śmiałem się ze wszystkiego a czasem też gorzej zadziałał i mnie zamulił, jak się napiłem to też zaraz zmęczony i spać odrazu, a jak nie wiedziałem wcześniej i wziąłem najedzony pigułe to wogóle jak roślinka byłem, a teraz na tych ziółkach już wszystko wporząsiu a biore je dopiero 2 tygodnie i już bez psychotropów i o niebo lepiej, załącze link który właśnie o nich znalazłem http://www.forum.vipg.org/viewtopic.php?f=5&t=129 z początku się obawiałem, że to może jakaś ściema, że to babka aby reklamuje te ziółka ale no naprawde działają, pobiore sobie pare miesięcy wszystkie na raz a potem zostane myśle na samym paxie, bo on to chyba najważniejszy z nich, no troszke trzeba zainwestować ale co 500 czy 1000 zł jak na całe życie problem z głowy, a solian zmniejszałem z 2 razy po 100 mg, potem po 75 mg, potem 50 i 25 i potem luz, kupiłem sobie krajarke do pigułek i kroiłem na 8 części, żeby mieć 25 mg, i naprawde polecam te ziółka bo wspaniała sprawa :) z rana biorę revien i passilat, potem za około 3 godz pax, po południu antiox i passilat i na wieczór znowu pax, tak to mniej więcej wygląda, i jak ktoś się na nie zdecyduje i mu pomogą to niech porozpowiada na innych forach tak, żeby jak najwięcej chorych się dowiedziało, i jeszcze odradzam mówić o tym lekarzowi bo napewno odradzi, bo straci pacjenta a co za tym kase dla firm, lekarz też ma pewnie jakąś działkę z tego, że jakieś prochy przypisuje, więc nie mówić lekarzowi pobrać ziółka i do wariatkowa już nigdy więcej nie wrócić :) pozdrawionka :)

konto_usunięte
zaufany użytkownik

Post autor: konto_usunięte » wt mar 20, 2012 3:16 pm

.
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 1:38 pm przez konto_usunięte, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Post autor: spodsztancy » wt mar 20, 2012 5:57 pm

A ułatwia zasypianie ten Solian? Czy raczej utrudnia?
całuj rękę której nie możesz uciąć

konto_usunięte
zaufany użytkownik

Post autor: konto_usunięte » wt mar 20, 2012 6:10 pm

.
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 1:37 pm przez konto_usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Petruccio
zaufany użytkownik

Post autor: Petruccio » wt mar 20, 2012 9:46 pm

Ja niestety nie mogłem spać na solianie, a brałem 400-0-400.
Obrazek

konto_usunięte
zaufany użytkownik

Post autor: konto_usunięte » śr mar 21, 2012 12:54 am

.
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 1:36 pm przez konto_usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Petruccio
zaufany użytkownik

Post autor: Petruccio » śr mar 21, 2012 11:11 am

Ogólnie bardzo źle na mnie działał. Miałem straszne lęki i dyskinezy na nim.
Obrazek

Awatar użytkownika
AndrzejB
zaufany użytkownik

Post autor: AndrzejB » śr mar 21, 2012 2:52 pm

mona li pisze:zdecydowanie ułatwia. mimo, że niby działa aktywizująco.
Ale biorąc go rano wieczorem zasypia się w sumie od razu.
U mnie zdecydowanie utrudnia a biorę rano.
Jeśli tak Solian na Ciebie dobrze działa to dlaczego chcesz go odstawić? Ja na Solianie tez nie mam psychozy, ale wystarczy zmniejszyć dawkę z 400 na 200 aby się pojawiła. Z drugiej strony jeśli bierzesz 100 mg to tyle co nic, więc może nie masz psychozy. Ale jest ryzyko.

konto_usunięte
zaufany użytkownik

Post autor: konto_usunięte » śr mar 21, 2012 5:46 pm

.
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 1:35 pm przez konto_usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

konto_usunięte
zaufany użytkownik

Post autor: konto_usunięte » śr mar 21, 2012 5:50 pm

.
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 1:35 pm przez konto_usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lea
zaufany użytkownik

Post autor: lea » śr mar 21, 2012 8:47 pm

w końcu po frańcusku le soleil to słońce :wink: mona li tzn., że teraz nic nie bierzesz? A mam pytanie do Ciebie, w jakim dniu cyklu należy zbadać prolaktynę, czy jest to bez znaczenia?

pozdrawiam
pustamiska pomóż klikając
walka zaczyna się w głowie

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi » śr mar 21, 2012 8:49 pm

Po łacinie słońce to "sol", czyli coś jest na rzeczy :)

Pozdrawiam.m.

Wróć do „solian”