Solian jest super :)

amisulprid
meehoo
zaufany użytkownik

Re: Solian jest super :)

Post autor: meehoo »

tylko solian mi pomógł

Awatar użytkownika
Zchizol
zaufany użytkownik

Post autor: Zchizol »

meehoo pisze:
pt wrz 20, 2019 4:26 pm
tylko solian mi pomógł
zgadzam się, jedyny lek który tak dobrze na mnie działa.. i nawet po depresji nie ma sladu:)

Awatar użytkownika
Saardukar
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Saardukar »

Ja po wielu przebojach z lekami (min. Risperon, Abilify, coś tam jeszcze) przy których miałem skutki uboczne tj. min nietrzymanie moczu lekkie, złośliwe częste mikroruchy gałek ocznych, ogólnie odlatywałem w "zły" bardzo kosmos - tak po Amisanie, odpowiedniku Solianu nie mogę się poznać :) Wcześniej strasznie zamroczony, niestabilny, odlatywałem w niemyślenie - teraz pogodny, szczęśliwy, zadowolony, stabilny emocjonalnie, szczery, nie mam problemu z decyzyjnością, aktywnością (nie licząc powrotu do regularnej pracy przed kompem ale to latami sie nawarstwiało, więc po 4 tyg brania od razu nie będzie cacy) - jeśli chodzi o głosy to są nadal, ale obecnie biorę od kilku tyg. 200, przejdę na 300 i zobaczę co to da - mam nadzieję że działanie obecne się nie zmieni tylko polepszy :) O kwestii prolaktyny będę się mógł wypowiedzieć za parę miesięcy po badaniach - lekkie cycki mam bo mam nadwagę sporą więc jakoś nie widać ich rozrostu :D

Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony, nie widziałem już dla siebie nadziei, tymczasem taka miła niespodzianka - jeśli będzie tak dalej to może za klika miesięcy wrócę do czynnej pracy, czemu nie :)

Awatar użytkownika
Antonio Kontrabas
zaufany użytkownik

Post autor: Antonio Kontrabas »

Dokladnie tak, najlepszy lek pod sloncem! Mega skuteczny, a przy tym bez skutkow ubocznych, pod warunkiem, ze ktos ma olej w glowie a nie pusty dzban, bo zatruc sie mozna nawet maslem w nadmiarze i miec potem rzadka srake.

Wróć do „solian”