Czy jest mniejsze ryzyko zajścia w ciąże przy solianie.....

amisulprid
baba jaga
zaufany użytkownik

Re: Czy jest mniejsze ryzyko zajścia w ciąże przy solianie.....

Post autor: baba jaga » wt sty 26, 2010 9:26 am

Troszkę się śmieje jak czytam ten post jaki założyłam, ale nie ma co się dziwić że z moją choroba tak panikuję. Odnośnie tematu solian zwiększał prolaktynę i powodował mlekotok, a Cilest z kolei zbijał ją więc jest ok unormowało się. Oba leki nie kolidują i nie zbijają swojego działania jako ciekawostka duże stężenie estrogenu jak wykazały badania wpływają na zmniejszenie urojeń i lepszą koncentrację co sama na sobie doświadczyłam. Całym ZŁEM okazał się Seronil ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu to on powoduje osłabienie działania CIlestu ,wzmaga urojenia u mnie i diametralnie obniża libido. Przez zwykłą ciekawość odstawiłam Seronil i stąd te wnioski różnica diametralna. Odrazu chce się żyć, planować i działać, kiedy nie słyszy się 24h na dobę głosów, podszeptów i oskarżeń. Nie znaczy to że ich nie mam, ale jest ich o wiele mniej, lepszy komfort życia i czuję się silniejsza. Pozdrawiam wszystkich

NIKT1
zaufany użytkownik

Post autor: NIKT1 » czw lut 04, 2010 6:33 pm

mam prośbę napisz mi czy Cilest jest drogi bo syn od roku bierze BROMERGON 6 tabletek prolaktyna bardzo powoli się obniża a do tego podejrzewam że może to on powoduje że syn ma b.niskie ciśnienie.

baba jaga
zaufany użytkownik

Post autor: baba jaga » wt lut 23, 2010 1:57 am

Cilest najtaniej mozna dostac za 10 zł średnio jest po 15 ale to środek antykoncecyjny z dużą ilością estrogenów

Wróć do „solian”