solian czy abilify?

amisulprid

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
AndrzejB
zaufany użytkownik

Re: solian czy abilify?

Post autor: AndrzejB » sob lip 30, 2011 12:13 am

Abilify hormonem szczęścia? Nie czuję się specjalnie szczęśliwy, chociaż i tak mieszanka z Abilify jest mniej przykra niż sam Solian.

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa » sob lip 30, 2011 9:15 pm

Oj Anton! A znasz stare angielskie porzekadło "One man's meat is another man's poison" co się przekłada że to co dla jednego jest pożywieniem dla drugiego może być trucizną. I to się akurat ma idealnie do leków zwanych neuroleptykami.
Melisa

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob lip 30, 2011 10:35 pm

Ja tam wole moj solianik. Jak go jadlem z abilifu czu lem sie jak ćpok, znaczy cpun po polsku. Boje sie takich eksperymentow, tym bardziej, jak sie mam czuc nietrzezwo i nieswojo :wink: Wole jasnosc umyslu i trzezwosc spojrzenia i moj lek mi to zapewnia :D

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa » ndz sie 21, 2011 2:02 pm

Natalia Zdero pisze: dzisiaj przeszłam na 15 mg Abilify rano i Solian 200 też rano. Mam tak brać 3 miesiące a potem chyba będę brać tylko Abilify.
Czuję się dobrze ale mam poważne problemy z zasypianiem, dosyć płytki sen, czasami też wybudzam się w nocy. Mam nadzieję, że to się unormuje.
No i się nie unormowało, a było coraz gorzej aż przestałam w nocy spać. Niestety Abilify jest nie dla mnie. Wracam do Solianu 200-0-200.
Melisa

Wróć do „solian”