Przechodzę na solian

amisulprid
zalew
zaufany użytkownik

Przechodzę na solian

Post autor: zalew » pn lut 04, 2008 6:36 pm

Dwa lata bralem pernazynę, pod wpływem dobrych opinii o solianie postanowiłem go spróbować.

Dwa tygodnei brałem 100 mg solianu + 150 pernazyny i 20 mg ciatalu. Teraz biore 200 mg solianu + 100 pernazyny i cital w tej samej dawce. Za tydzień mam brać już 400 mg solianu + 100 pernazyny i cital.

Lekarka chce wyeliminowa całkowicie cital na depresję - ja jednak mam obawy czy 400 mg solianu będzie działać antydepresyjnie.
Jak narazie nie mam większych zmian samopoczucia, za to krócej śpie, o jakieś 2 godziny. Nastrój raczej dobry, nie zauważam jakichs zmian w aktywności.
Kupujesz rzeczy których nie potrzebujesz
za pieniądze których nie masz
żeby zrobić wrażenie na ludziach których nie lubisz

Link na czat

Awatar użytkownika
marcelinka
zaufany użytkownik

Post autor: marcelinka » pn lut 04, 2008 7:17 pm

zalew lekarka na pewno wie co robi 3mam za ciebie kciuki ale powinno być wszystko dobrze bo ty jestes silny i dasz radę :) dla ciebie
Każdy zachód jest zapowiedzią poranka, Uśmiechaj się codziennie bo warto, niezależnie od pory dnia :)

Awatar użytkownika
dan
moderator
moderator

Post autor: dan » wt lut 05, 2008 2:05 am

Ja również przeszedłem na solian. Działa na mnie dobrze tj. nie odczuwam negatywnych jego skutków a z pozytywnych to mniej śpię, mam więcej energii (nie zamula w porównaniu do zolafrenu) i co najważniejsze - nie chce mi się jeść :) chudnę pomału.
Zapraszam do rozmowy na czacie.

Awatar użytkownika
Wiktor
zaufany użytkownik

Post autor: Wiktor » pn lut 18, 2008 10:40 pm

Rano biorę 200 mg Solianu i 75 mg Venlafaxiny, wieczorem 15 mg Olanzapiny i 75 mg Venlafaxiny - tak do miesiąca, z Olanzapiny zejdę do 10 mg, nie wiem tylko czy będę brał więcej SAolianu, okaże się za dwa dni.

Dobry jest ten Solian, mniej śpię, mam więcej energii i prowadzę o wiele aktywniejszy tryb życia. Mam nadzieję że tak się utrzyma.
...zwierzę morskie, które żyje na lądzie i chciałoby fruwać

Awatar użytkownika
wituś
zarejestrowany użytkownik

Post autor: wituś » sob lut 23, 2008 9:50 pm

ja też biorę Solian i sądzę że to bardzo dobry lek , biore go od grudnia oprócz tego tegretol i seroxat

zalew
zaufany użytkownik

Post autor: zalew » czw mar 13, 2008 8:24 pm

Eksperyment zakonczył się niepowodzeniem - niestety ale wycofuję się z solianu. Powód - atak dziwnych mysli nie do opanowania, wydawao mi się że zaraz cos zrobię dziwnego i nieracjonalnego. Padło na solian że jest tego przyczyna, brałem już 400 mg no i 50 pernazyny. Wracam do sprawdzonej pernazyny, niestety wyższej dawki 150 mg. Coś za coś. Ale na pocieszenie dodam że jestem bardzo szczęśliwy że się skonczyła jazda. Wielkie uffffffffff, mało brakowało.
Kupujesz rzeczy których nie potrzebujesz
za pieniądze których nie masz
żeby zrobić wrażenie na ludziach których nie lubisz

Link na czat

Wróć do „solian”