Różne działanie solianu

amisulprid
Naznaczonyblekitem
zarejestrowany użytkownik

Różne działanie solianu

Post autor: Naznaczonyblekitem » pt mar 08, 2019 5:10 pm

Witam, chciałem zapytać o radę doświadczonych użytkowników którzy przyjmują solian, otóż biorę dawkę 200 mg rano i klozapol 200 mg na noc. Generalnie jest to pierwszy lek który zaczął działać u mnie na negatywy. Jest jedno ale, mniej więcej odbywa się to harmonijnie otóż przez tydzień powiedzmy że znikają mi objawy negatywne, czuję mobilizację do różnych codziennych aktywności, nie mam problemów z pamięcią i koncentracją, ale potem następuje coś w rodzaju stanu przejściowego a potem okolo tygodnia znowu, gdy dopadają mnie negatywy, odczuwam strach przed obowiązkiem jaki aktualnie mam do zrobienia, wycofuje się społecznie. Dodam jeszcze że gdy mam ten lepszy stan, to zanika mi libido, a gdy jestem w tym gorszym stanie, to libido powraca. Wiem że niektórzy tutaj mają doświadczene z solianem, stosują go już sporo czasu. Dlatego chciałem zapytać co by mi doradzili.

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Różne działanie solianu

Post autor: wowo21975 » pt mar 08, 2019 6:10 pm

Cierpliwości, na efekty trzeba zaczekać. Masz lepsze stany i gorsze ale przyjmuj leki i powinieneś zauważyć że gorsze stany będę pojawiać się coraz rzadziej. Libido wróci ale może nie być takie jak z przed choroby. Pamiętaj, trzeba czasu, dużo czasu nawet kilka lat żeby stan zdrowia znacznie się poprawił .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Naznaczonyblekitem
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Naznaczonyblekitem » pt mar 08, 2019 8:16 pm

W sumie nie opisałem do końca sytuacj. po jakichś 5 miesiącach jak powiedziałem o tym lekarzowi to zaproponował że włączy mi stabilizator nastroju, który unormuje libido, no i od powiedzmy 3 miesięcy przyjmuje również convival zdaje się małą dawkę rano i wieczorem po 250mg. Byłem też u Dobrego lekarza w Krakowie, prywatnie i on właśnie między innymi poparł ten pomysł z włączeniem stabilizatora. No po jakoś dwóch miesiącach przestałem mieć takie naprzemiennie występujące stanu, i mam popedliwość ale, nie czuję się do końca ok, tzn, przestałem czuć takie napędzenie jak wczesne w lepszym stanie, rano do 12 leżę w łóżku, drzemiąc, z moich obserwacji wynika że znowu mam problem z podjęciem czynności tzn. Ciężko mi się wziąć za jakąś pracę. Wydaje mi się że wróciły negatywy. Dodatkowo mam takie jakby napady paniki, tak jakbym miał takie silne emocjonalne stany. Piszę bo zastanawiam się co zrobić dalej. No w skrócie, teraz zaniedbałem ogólnie jakiekolwiek czynności. Zastanawiam się czy nie odłożyć tego convival, i brać tak jak wcześniej, jak pisałeś wowo sam solian i klozapol, czy może zmniejszyć dawkę convivalu tylko do 250 mg raz dziennie. Pewnie to wszystko jest napisane przeze mnie chaotycznie i powinienem wykazać więcej cierpliwości, ale jestem teraz w napiętym stanie emocjonalnym. I obawiam się że zaraz znowu położę się na łóżku i będzie mu to obojętne. Wizyte u lekarza mam za 1,5 miesiąca

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Post autor: wowo21975 » pt mar 08, 2019 9:19 pm

Wiesz to że masz problemy z aktywnym życiem to jest efekt uboczny leków. Dobrze że konsultujesz z lekarzem bo on spróbuje Ci pomóc. Są osoby co wyznają taką zasadę że czym mniej lekarstw tym lepiej. Moje zdanie jest takie że możesz brać stabilizator ale po dłuższym okresie porozmawiaj z lekarzem czy możesz go odstawić. Bo jednak najlepiej jak organizm sam naturalnie wyrówna Twój nastrój. Miałem kiedyś takiego lekarza który mi przepisywał też sporo leków, brałem też stabilizator ale obecnie lecząc się w Anglii biorę tylko sam amisulpride a organizm sam powalczył o lepsze nastrój i stabilizację. Wiem że tak jest bardzo ciężko bo to dosyć długo trwa i na efekty trzeba czekać, ale chodzi o to żeby wracać do zdrowia a nie sztucznie podtrzymywać swoje dobre samopoczucie. W moim wypadku ten lek który biorę odstawić już go nie mogę bo on dla mego zdrowia jest niezbędny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » pt mar 08, 2019 10:50 pm

ja jestem obecnie 9 miesiecy na Amisan 200 mg na dobe
po solianie amisuluprydzie po psychotropach jest czesto depresja popsychotyczna tak zwana
ANHEDONIA obnizenie nastroju sa dni lepsze gorsze
dlatego trzeba naturalnie dodatkowo wspomagac nastruj
np spacery dzialaja jak przekaznik do mozgu
orzechy ziemne wloskie
wpisz naturalne sposoby leczenia depresji dodatkowo
a libito niestety spada impotencja czesciowa przez branie lekow

Wróć do „solian”