Dawka 400mg solianu na depresję

amisulprid
Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Re: Dawka 400mg solianu na depresję

Post autor: Tup » czw cze 15, 2017 12:21 pm

Pierw trzeba mieć benzo. Mi lekarz się nie zgodzi przepisać benzo i antydepresant.To co mam robic w razie kryzysu?Wczoraj usnąłem dopieo 3 w nocy.

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » czw cze 15, 2017 12:48 pm

ta dawka jest na objawy pozytywne nie na depresje nie chce się nic robic na niej może zwiększ tylko o 50mg na dobe jak będziesz miał dola taka dawka jest antydepresyjna a inne antydepresanty powodują papke z glowy jakie skutki uboczne no ale jak trzeba to trzeba brac

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » czw cze 15, 2017 1:14 pm

Ja biorę 150 mg solianu a do tego 12,5 mg kwetiapiny na sen. Dosyć dobrze się u mnie sprawdza ten zestaw choć raczej trudno mówić o działaniu antydepresyjnym. Na samym solianie źle spałem. Zamiast zwiększać dawkę spróbuj może obniżyć do 150 i dołóż coś na sen. Wcześniej brałem 1,25 mg olanzapiny na sen ale wolę kwetiapinę. Nie usypia na tak długo. Moim zdaniem leki za Ciebie wszystkiego nie załatwią.

Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Post autor: tomsoul » czw cze 15, 2017 1:28 pm

Tup pisze:
czw cze 15, 2017 12:21 pm
Pierw trzeba mieć benzo. Mi lekarz się nie zgodzi przepisać benzo i antydepresant.To co mam robic w razie kryzysu?Wczoraj usnąłem dopieo 3 w nocy.
Może spróbuj spytać się swojego lekarza o sulpiryd. Ja teraz go biore jako dodatkowy trzeci neuroleptyk w dawce 200 mg. I zmniejszyły się urojenia i natarczywe myśli. Sulpiryd jest podobny w cząsteczce do solianu ale działa zupełnie inaczej. Możesz go brać nawet 600 mg a nie powali cię jak solian przy 400 mg. Jest dobry na urojenia, sedacja jest bardzo mała, prolaktyna ok. Tylko czy działa antydepresyjnie? W mniejszych dawkach np. 200 mg pewnie tak w tych większych już troszke mniej. Ale powiedzmy sobie szczerze. Albo rybka, albo pipka. Nie da się w 100% pogodzić żeby działał antydepresyjnie i był silny na urojenia.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » czw cze 15, 2017 3:36 pm

Sam nie wiem już byłem bliski kupna mieszkania,ale oczywiscie nikt mi nie pomógł,a ja się aż tak nie znam na tak poważnych kupnach i to są ogromne pieniądze.Leki wiem,że slabo mi pomagaja,bo to nie jest zrodlo problemu,nie mam urojen,to bylo chwilowe i nawet wedlug psycholog to nie urojenia,a lęki nerwicowe od stresu.Kurde cieżka sytuacja,ale mam nadzieje,ze w koncu mi profesor pomoze kupic mieszkanie jakies dobre i bede mial spokoj,zyl normalnie,bez stresow.

cremik1
zaufany użytkownik

Post autor: cremik1 » czw cze 15, 2017 5:34 pm

Jak chcesz kupić mieszkanie i się nie znasz to poproś kogoś z rodziny lub przyjaciół żeby ci w tym pomógł.

Wróć do „solian”