Kto bierze Amisulpryd?

amisulprid
Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » śr sty 09, 2008 2:25 pm

Na razie to zmniejszyłam sobie sama dawkę z 200mg na 100mg dziennie, może przy większej dawce się tyje a przy mniejszej- chudnie, sprawdzę to.
Bezpieczny, ty dużo spałeś biorąc solian bo miałeś źle dobraną dawkę, za dużą. Ja przy większej dawce solianu (400mg) też śpię dużo, cały dzień podsypiam, dlatego nie biorę tak dużej tylko mniejszą. Solian dobrany w odpowiedniej dawce AKTYWIZUJE a nie usypia
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

zero
zaufany użytkownik

Post autor: zero » śr sty 09, 2008 10:43 pm

prawda !solian jak sulpiryd w mniejszych dawkach bardziej aktywizuje

NIKT1
zaufany użytkownik

Post autor: NIKT1 » śr kwie 16, 2008 1:49 am

jednak lekarz stwierdził ze syn będzie brał solian trochę się boje bo jest ruchowo trochę nakręcony i śpi trochę za mało żeby tego solian nie wzmógł dawka na razie ma dojść do 300

NIKT1
zaufany użytkownik

Re: Kto bierze Amisulpiryd?

Post autor: NIKT1 » pn lis 03, 2008 3:51 pm

prosze o informacje jaką dawkę bierzecie solianu i czy łączycie go z innymi lekami

stjopan
bywalec

Post autor: stjopan » śr lis 05, 2008 2:20 pm

ja biore solian w dawce 400mg i tegretolu 1000mg ale mam duza mase waze 110kg solian mi dal duzo dla mnie to rewelacyjny lek ale jak to jest z lekami iednemu taki drugiemu taki ja go polecam choc rozni ludzie moga roznie reagowac nie odczuwam zadnych przykrych dolegliwosci poza lekka sennoscia choc to chyba kwestia dawki pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bezpieczny
zaufany użytkownik

Re:

Post autor: Bezpieczny » czw lis 06, 2008 1:53 am

Jeżyk pisze:Na razie to zmniejszyłam sobie sama dawkę z 200mg na 100mg dziennie, może przy większej dawce się tyje a przy mniejszej- chudnie, sprawdzę to.
Bezpieczny, ty dużo spałeś biorąc solian bo miałeś źle dobraną dawkę, za dużą. Ja przy większej dawce solianu (400mg) też śpię dużo, cały dzień podsypiam, dlatego nie biorę tak dużej tylko mniejszą. Solian dobrany w odpowiedniej dawce AKTYWIZUJE a nie usypia
Możliwe, ale Solian to już u mnie historia i pewnie do niego nie wrócę. Pewnie z ABILIFY przejdę już na jakiś nowszy lek jak się pojawi.. A masie pojawić LY935825930-2 (o którym pisałem tu na forum) - ponoć dużo lepszy od starych (nie tyle bardziej skuteczny w usuwaniu pozytywnych i negatywnych skutków choroby, ale z mniejszą ilością działań ubocznych)....
Nasz prezydent ? NIE mój!
http://www.bronislawkomorowski.info.pl/
http://www.bronislawkomorowski.tk/

Cudak Tusk i jego cudy: http://www.tuskwatch.pl/ <- rewelacyjna strona.

fotex
zaufany użytkownik

Post autor: fotex » czw lis 06, 2008 1:27 pm

Ja biorę solian 1000 mg.Do tego pernazyna dwie 25-tki i andepin 25-tkę.Jeśli chodzi o amisulpirud czyli solian to dla mnie rewelacja.

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » ndz sie 01, 2010 9:29 pm

Od ponad tygodnia biorę 200 mg solianu na dobę, na razie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, nie wiem co będzie, jak lekarz zwiększy mi dawkę. Nie mam wrażenia, że solian aktywizuje, nadal bardzo długo śpię.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

kropek445
zarejestrowany użytkownik

Post autor: kropek445 » pn sie 09, 2010 6:40 am

Ja tez bralam solian 400 mg, solian 200mg popoludniu i wieczorem pernazyne 100mg, i przybrałąm 10 kg? A jak u was, wogle tych kilokramów nie potrafię stracić teraz

kropek445
zarejestrowany użytkownik

Post autor: kropek445 » pn sie 09, 2010 6:42 am

Wydaje mi sie że pernazyna mnie utuczyła-a jak u Was?

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » pn sie 09, 2010 1:23 pm

Teraz biorę 400 mg solianu, bo lekarka doszła do wniosku, że skoro mam głosy- z cztery razy na dwa tygodnie- to koniecznie muszę zwiększyć dawkę leku. A czytałam gdzieś, że normalni ludzie czasami też mają omamy słuchowe przed snem- może też mam tylko takie omamy? Na razie słucham lekarki. Ponoć mam schizofrenię rezydualną (szczątkową).

Nie mogę się doczekać, aż mój psychiatra wróci. Może zmieni mi dawkę leku. Przecież nie mam zaostrzenia objawów psychotycznych. :twisted:

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » wt sie 10, 2010 11:47 am

Zmniejszyłam sobie dawkę solianu do 200 mg, bo czułam się fatalnie po 400 mg- od razu po wzięciu przepisanej drugiej tego leku czułam się bardzo źle, nie mogłam usiedzieć, było mi słabo i co chwila pokładałam- miałam lekko podwyższone ciśnienie.

Jak lekarz wróci z urlopu, to on zdecyduje czy zwiększyć dawkę leku. Jeśli będzie kazał brać mi 400 mg, to będę brać, ale nie zwiększę dawki leku raptownie. Jeśli będę się źle czuć, na tej dawce, a 200 mg to będzie za mało, to będę brać 300 mg. Zawsze będę mówić lekarzowi, jak się źle będę czuć na danej dawce leku.

Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Status: webmaster

Post autor: zbyszek » śr sie 11, 2010 1:22 am

Czy prawidłowa nazwa to amisulpiryd czy amisulpryd ?

Nobody-333
zaufany użytkownik

Post autor: Nobody-333 » śr sie 11, 2010 9:10 am

Solian(Amisulpridum)

1 tabletka zawiera jako substancję czynną ; Amisulpryd 50 mg ....

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » pt sie 13, 2010 1:25 pm

Czasami biorę 400 mg solianu, jak omamy słuchowe są głośniejsze- ale dawkę leku rozłożyłam na trzy dawki- dwa razy biorę po 100 mg, a raz 200 mg. Teraz czuję się lepiej. Jak brałam dwa razy po 200 mg solianu, to czułam się źle. Przeszkadza mi tylko nadmierna senność, większa jak biorę większą dawkę leku. :(

Jak omamy osłabną, to może wrócę do 200 mg, albo będę rozkładać dawkę leku. Jeszcze nie wiem, co zrobię.

Wróć do „solian”