Kto bierze Amisulpryd?

amisulprid
Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » ndz paź 28, 2007 1:31 pm

Biorąc solian mam duży popęd seksualny i osiągam satysfakcję seksualną. Przy rissecie (rispolepcie) mój popęd równał się zeru i nie mogłam osiągnąć orgazmu. Super jest ten solian
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Soren
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Soren » czw lis 01, 2007 11:41 am

Jeżyk pisze:Biorąc solian mam duży popęd seksualny i osiągam satysfakcję seksualną...
Jeżyk, a czy solian nie wywołał u Ciebie jakichś zaburzeń miesiączki ?

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » czw lis 01, 2007 12:10 pm

No właśnie - wywołał, raz mi opóźnił o dwa tygodnie, a ostatnia miesiączka całkiem mi przepadła- nie miałam okresu. Przez to już dwa razy robiłam sobie test ciążowy i najadłam się strachu i nadziei, że jestem w ciąży, ale okazywało się że nie. Więc to skutek uboczny solianu? Poza tym wszystko jest ok
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Soren

Post autor: Soren » czw lis 01, 2007 12:37 pm

Jeżyk pisze: Więc to skutek uboczny solianu? Poza tym wszystko jest ok

Zaburzenia menstruacji są wymienione jako potencjalny skutek uboczny na ulotce Solianu. A czy nie miałaś (ew.masz) problemów z zasypianiem albo odwrotnie - z nadmierną sennością ?

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » czw lis 01, 2007 12:57 pm

Czasami mam problem z zaśnięciem ale rzadko, częściej zdarza mi się że budzę się o czwartej nad ranem całkowicie wyspana, wtedy czytam sobie książkę albo włączam komputer do około piątej, i jakoś zasypiam póżniej do około siódmej. Ale znacznie krócej śpię niż przy rissecie. Jak zwiększyłam sobie dawkę z 200mg na 400mg dziennie to spałam przez cały dzień, dlatego nie będę brać takiej dawki bo nie chcę przespać całego życia.

Soren

Post autor: Soren » czw lis 01, 2007 1:25 pm

Jeżyku, czyli rozumiem, że teraz bierzesz 200mg / dzień.
Powiedz mi proszę, czy dzielisz tabletkę na pół i bierzesz po 100mg rano i wieczorem. Czy też np. jednorazowo 200mg rano?

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » czw lis 01, 2007 2:09 pm

Biorę jednorazowo 200mg rano.

Soren

Post autor: Soren » pt lis 02, 2007 11:45 pm

Jeżyku, a jak szybko zaczęłaś odczuwać pozytywne działanie solianu ?

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » sob lis 03, 2007 10:03 am

Moja aktywność zaczęła powoli wzrastać po dwóch tygodniach zażywania solianu, wybrałam się wtedy na basen, następnego dnia na siłownie, z koleżanką nad morze, do teatru. Przestałam gapić się godzinami tępo w telewizor. Po dwóch miesiącach zaczęłam chodzić codziennie na fitness, i dwa razy w tygodniu na angielski. A humor mi się poprawił od razu po pierwszej tabletce- zniknęła ponurość z mojej głowy i myśli samobójcze

jacek01
zaufany użytkownik

Post autor: jacek01 » sob lis 03, 2007 11:33 pm

może solian bedzie refundowany

Soren

Post autor: Soren » ndz lis 04, 2007 5:11 pm

A czy ktoś z Was na Solianie odczuwał lęk. Jeśli tak, to czy było to przejściowe ?

y_ennefer
zaufany użytkownik

Post autor: y_ennefer » ndz lis 04, 2007 5:38 pm

Soren pisze:A czy ktoś z Was na Solianie odczuwał lęk. Jeśli tak, to czy było to przejściowe ?
Dobre pytanie. Ja się najbardziej boję tego, że jak przejdę na Solian nasilą mi się lęki, z którymi się męczę w różnym stopniu nasilenia od września zeszłego roku. Najgorsze jest to, że nikt nie przewidzi, które objawy uboczne u nas wystąpią...
Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić
i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » ndz lis 04, 2007 5:46 pm

Ja od początku brania solianu nie odczuwałam ani odrobiny lęku

Awatar użytkownika
anka20
zaufany użytkownik

Do Jeżyka

Post autor: anka20 » pn lis 05, 2007 7:47 pm

Jezyku, a czy TY biorac solian odczówasz wolnopłynace emocje na codzien? NP.euforie kiedy słuchasz muzyki, kiedy ktos powie cos smiesznego?
"czy jeszcz kiedys powtorzy sie co zdarzylo sie nam...?"

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » pn lis 05, 2007 11:29 pm

Nie wiem czy to jest taka totalna euforia, ale przyjemność ze słuchania muzyki odczuwam i też mogę się śmiać do rozpuku. Nie wiem czy na każdego ten lek będzie tak działał ale naprawdę wróciły mi emocje, jeśli chodzi o złość to nie jestem z tego zadowolona, ale przecież aby była radość musi też być trochę złości. Naprawdę ludziska zmieniajcie leki na solian i abilify od 15 list mają być refundowane, nawet jeśli na was tak nie zadziała pozytywnie jak na mnie to warto spróbować

Wróć do „solian”