Kto bierze Amisulpryd?

amisulprid

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
aaa
zaufany użytkownik

Post autor: aaa » czw sie 30, 2007 11:45 pm

Testowalem na sobie 100 mg rano i drugie 100 po poludniu i bylem tak nakrecony, ze to byl koszmar :?
"Pobyt w szpitalu grozi kalectwem lub śmiercią"
-- http://pl.youtube.com/watch?v=ryyo9CqyeSI --

zero
zaufany użytkownik

Post autor: zero » pt sie 31, 2007 11:39 am

to co mnie irytuje w solianie to to że generuje mi lęki.zmniejszyłem dawke do 100mg i lęk sie zmniejszył ale powinienem brać go więcej by lepiej myśleć.załamka po prostu ;( lek który powoduje lęki

Awatar użytkownika
Maser
zaufany użytkownik

Post autor: Maser » pt sie 31, 2007 12:36 pm

Na solianie nie przytyłem

zero
zaufany użytkownik

Post autor: zero » pt sie 31, 2007 1:02 pm

Maser zależy od dawki.od 100mg sie nie tyje raczej .jeśli chodzi o rispolept i olanzapine to na solianie tyje sie dużo dużo mniej.a jak ktoś wprowadzi reżim w żywieniu nie przytyje nic.co więcej schudnie! chyba że ktoś ma tendencje do tycia to tak łatwo nie będzie :roll:

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » śr wrz 05, 2007 11:16 am

Biorę Solian 200mg prawie trzeci tydzień i czuję się tak normalnie że zaczynam wątpić czy jestem chora. Ruszyłam się w końcu na basen i na siłownię i na spacer długi więc mnie trochę zaktywizował. Nie chce mi się też oglądać seriali godzinami ani leżeć na kanapie, coś mnie nosi, z czego się cieszę. Waga niestety stoi w miejscu. Mam nadzieję że niedługo zacznie spadać bo jak nie to spuszczę te tabletki w kiblu i już nie wezmę żadnego żadnego leku do końca swojego życia :!: :!: Lekarz na moje żale że tyję od leków odpowiedział: To wolisz być wariatem :?: TAK, WOLĘ BYĆ WARIATEM NIŻ GRUBASEM :!: :!: :!: :evil:
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » pn wrz 10, 2007 3:55 pm

Jestem zadowolona z solianu. Chodzę dwa razy w tygodniu ma sztangi, a dwa razy na basen. Wczoraj wybrałam się do teatru na sztukę, a koleżanka już od kilku lat namawiała mnie do tego i nie byłam w stanie ruszyć się z chałupy. Czuję w sobie jakąś energię i chęć działania. Nawet zaczynam myśleć by wybrać się do jakiegoś klubu na balety :D Na razie tylko o tym myślę ale mam nadzieję że myśli zamienią się w czyny :)
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Awatar użytkownika
Maser
zaufany użytkownik

Post autor: Maser » wt wrz 11, 2007 10:28 am

Jeżyk gratulacje!! i ciesze się z Tobą

ps. Ile płacisz za soliana?

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » śr wrz 12, 2007 7:21 am

Niestety za solian 200mg zapłaciłam 248,93zł, i mam brać 200mg dziennie. Dzisiaj idę po nową receptę do lekarza i spytam się go czy będę mogła brać 100mg dziennie, wtedy koszty miesięczne spadną o połowę. A jak lekarz się nie zgodzi to i tak będę brać połówkę tabletki, zaryzykuję.

Awatar użytkownika
Maser
zaufany użytkownik

Post autor: Maser » śr wrz 12, 2007 10:29 am

Ja płacę 230zł
Przy dawce 200mg miałem akatyzje (nie mogłem usiedzieć w miejscu).
Warto zapytać bo jakby nie patrzeć to połowa kosztów.

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » śr wrz 12, 2007 7:53 pm

Lekarz nie zgodził się bym brała połówkę, mam brać 200mg, i tak mnie nastraszył, że chyba nie zaryzykuję na własną rękę :(

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » śr wrz 19, 2007 2:51 am

Przez tydzień brałam połówkę czyli 100mg dziennie to mi latały przekleństwa po głowie wobec zupełnie niewinnych osób. Przez ostatni tydzień zaś brałam po dwie tabletki jadną rano drugą wieczorem czyli 400mg dziennie i czuję się rewelacyjnie - zero objawów choroby zarówno pozytywnych jak i negatywnych, dobry nastrój, plany na przyszłość. Ale nie stać mnie na 400mg dziennie i jestem w kropce, co mam teraz zrobić. Zaczynam myśleć o wyjeździe za granicę, jeśli bym się odważyła i jeśli osoba która ma mi załatwić pracę by nie zawiodła to wyjadę za parę tygodni do Niemczech i zarobię tyle kasy że stać mnie będzie zapłacić 500zł na miesiąc za "bycie normalną" :D

Awatar użytkownika
aaa
zaufany użytkownik

Post autor: aaa » śr wrz 19, 2007 3:16 am

Uwazam, ze to podobnie jak kiracz amfetaminowy. Nawet b. podobnie działa, bo to lek w oparciu o fete robiony. Ja biore 100 rano i nie czuje tego bo wieczorem 10 Olzapinu, ale sam Solian ? Na poczatku bylo fajnie, dopoki nie rozstroil mnie nerwowo, bo dziala na poczatku mocno, po czym sie "wylacza" - nie czulem go za kilka godzin :/ Sam Solian bez Olzapinu testowalem na wlasna reke. Jakbym bral 200 rano to chyba wyszedlbym z apatii :?: :roll:
"Pobyt w szpitalu grozi kalectwem lub śmiercią"
-- http://pl.youtube.com/watch?v=ryyo9CqyeSI --

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » ndz paź 21, 2007 9:35 am

Moja aktywność jeszcze wzrosła. Teraz już nie chodzę tylko dwa razy w tygodniu na ćwiczenia fitness ale CODZIENNIE. Codziennie na 9:30 do 11:00 ćwiczę intensywnie w klubie fitness aby roztopić moje sadełko. Poza tym zapisałam się na intensywny kurs języka angielskiego dwa razy w tygodniu po trzy godziny i najfajniejsze że te słówka angielskie jakoś łatwo wchodzą mi do głowy, kilka powtórek i już pamiętam a myślałam że już jestem kompletnym matołem. A jak brałam rispolept to tępo gapiłam się w tv i tak nic z tego co oglądałam nie kumałam i nic mi się nie chciało, a jak zostawałam sama to ryczałam przeraźliwie i obmyślałam jak popełnić samobójstwo. Ten solian naprawdę jest super

Awatar użytkownika
Maser
zaufany użytkownik

Post autor: Maser » ndz paź 21, 2007 11:18 am

Teraz solian ma być refundowany!!!

Awatar użytkownika
Jeżyk
zaufany użytkownik

Post autor: Jeżyk » ndz paź 21, 2007 11:44 am

Super :!: :D Ostatnio zapłaciłam za niego prawie 500zł bo zwiększyłam dawkę do 400mg dziennie, ale chciałam tak tylko na miesiąc by przetrwać kryzys jesienno-zimowy, a teraz będę mogła cały czas brać dawkę jaką potrzebuję i nie będę spłukiwać się totalnie i zapożyczać na leki, naprawdę super :D

Wróć do „solian”