Problemy ze snem

amisulprid
bogdan
zaufany użytkownik

Problemy ze snem

Post autor: bogdan » czw sty 26, 2017 4:40 pm

Mam taki problem na dawce 400mg, że mam kłopoty ze snem. Sen jest płytki, obfituje we sny - codziennie śni mi się kilka, może kilkanaście snów, a do tego mam potem problemy ze zwleczeniem się z łóżka, bo jestem niewyspany. To po zaleceniu, żeby brać 200mg rano + 200mg popołudniu (ale nie późno). Rozumiem, że przy późnym zażywaniu solianu problemy ze snem mogą być jeszcze gorsze. Czy ktoś tak z Was miał? Szczególnie z osób, które stosowały Solian bez innych neuroleptyków?
We barely remember what came before this precious moment
Choosing to be here right now
Hold on, stay inside
This body holding me, reminding me that I am not alone in
This body makes me feel eternal
All this pain is an illusion

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Re: Problemy ze snem

Post autor: pawel534 » czw sty 26, 2017 4:45 pm

Ja brałem sam solian tylko rano a i tak miałem problemy ze snem, spałem 4-6 godz. na dobę, miałem płytki sen, często się budziłem więc jak nic nie będziesz brał na sen to chyba kłopotów ze snem nie unikniesz. Może rozwiązaniem byłby jakiś sport tak żeby się porządnie zmęczyć w ciągu dnia.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » ndz lut 19, 2017 2:31 pm

Tez tak mialem, nawet na wysokiej dawce, dlatego zawsze mam w pogotowiu tabletki melisy, albo Persen, dobrze takze pomaga herbatka z chmielu z miodem i cytryna oraz imbirem, i mieta :D

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » ndz lut 19, 2017 3:04 pm

ja na dawce 2x200mg amisanu to ta sama substancja amisulipryd spalem 10-12 godzin na dobe a bralem o polnocu i o 18 na dawce 200mg tez często spie 10h a na wyższych dawkach po 400 to była masakra kilka pgodzin nudności i lęki niepokoje po południu wieczorem trzeba zmniejszyć dawke żeby ich unknac można stosować tisercin na sen kiedyś bralem

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » ndz lut 19, 2017 4:42 pm

Widzisz, ja obecnie na dawce 600mg od prawie roku czasem miewam takie dni, ze zbyt mocno czyms sie zajawie i nie moge spac :D Takze to chyba wszystko zalezy i nie mozna tak do konca uogolniac.
Czasem biore Solian, na nim lepiej spie zdecydowanie i ogolnie jest silniejszy, ale gdy mi juz sie spodnie nie dopinaja okresowo wracam do Amisanu :D Uwazam to za najlpesze rozwiazanie - zazywac te leki naprzemiennie.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » ndz lut 19, 2017 5:32 pm

Ja wczoraj po 13h spania w 3 dni,dużym stresie wziąłem lek magnez z witaminą b6,neurovit i 2 tabsy hydro 25 i spałem do 9 -30,a poszedłem spać koło 23.

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » sob lut 25, 2017 8:38 pm

na dawce podtrzymującej 200mg amisanu spie często 10h a biore go o polnocy i pije 10 kaw na dzień to chyba sprawa indywidualna każdego organizmu a na zolafrenie się dużo spi nie polecam bo tycie niepohamowany apetyt

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 » sob lut 25, 2017 11:46 pm

Ja bardzo źle sypiam na wszelkich dawkach solianu jakie zażywałem w życiu - od 400 mg kiedyś do 100 mg obecnie! :evil: Sen płytki, pozbawiony snów, przerywany, krótki. Dlatego zacząłem się wspomagać benzo i mam dosłownie w czterech literach, czy się w rezultacie od benzo uzależnię. Oczywiście staram się z benzo zachować czujność i umiar, żeby się jednak nie uzależnić.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » wt mar 28, 2017 11:27 pm

Bardzo dobra jest Melatonina z apteki, ciekawa rzecz.

piotr 84
bywalec

Post autor: piotr 84 » śr mar 29, 2017 12:35 am

na psychotropach mam mało snów a kiedyś miałem marzenia senne dosłownie teraz jak nie śpię długo to ostatnio miałem sen na jawie tzn usiadłem spojrzałem na podłogę i widziałem śmigło na takiej czapeczce z daszkiem

mi pomaga racjonalne postępowanie ostatnia kawa o 15 przed snem wyłączyć całą elektronikę i liczyć oddechy ale też zwodnicze może przyjść paraliż przysenny

Wróć do „solian”