Zmiana Suliprydu na Amisan lub Solian???

amisulprid
Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik
Status: Anioł Stróż

Zmiana Suliprydu na Amisan lub Solian???

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 3:52 pm

Witam ! Obecnie biorę ketrel 200mg na noc nie udało mi się go odstawić, 50mg rano Sulipryd , 50mg w poludnie, i Spamilan doraźnie. Otóż mam już jakiś czas staż od brania leków a mój stan się teraz pogorszył choć miałem przebłyski zdrowienia. Mam pytanie dawno temu brałem solian i on mnie wyprowadził na dobrą drogę że wróciłem do normalności że zaczałem nawet robić studium a przedtym byłem bardzo w ciężkim stanie. dobrze się po nim czułem się rewalacyjnie ale to dawne dzieje choć przytyłem. Mam dylemat niewiem czy wcześniej jechać do mojej pani doktor i prosić o zmianę na solian lub amisan skoro amisan nie pompuje tak wodą a solian mi kiedyś pomógł się pozbierać w 100% żę wtedy normalnie się zachowywałem myślałem nie miałem schizy. Teraz wiem po sobie że to leczenie jest bo jest bez żadnych pozytynych korzyśći dla mnie.Tylko niewiem czy się zgodzi na odstawienie ketrelu, sulipryd dla mnie za słaby jest choć biorę go niedługo. Chciałbym czuc sie jak kiedyś biorąc ten solian. żałuje że wczesniej nie prosiłem panią doktor o ten solian. Jakie bierzecie kombinacje leków w którym jest solian.???można łączyć ketrel z solianem np solian rano a ketrel wieczorem plus spamilan doraźnie.??? Po solianie miałem dobre samopoczucie i nie miałem objawów pozytywnych i wytórczych
"Nieważne jak zaczynasz ważne jak kończysz..."

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Re: Zmiana Suliprydu na Amisan lub Solian???

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 3:58 pm

tylko po solianie czułem się jak człowiek i miałem uczucia i nie wycofywałem się.i byłem odważniejszyy

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr lut 18, 2015 7:08 pm

Mój lekarz powiedział, ze Solianu nie trzeba z niczym laczyc, gdyż jest to sam w sobie lek niezwykle skuteczny. Ewentualnie gdy sa silne psychozy i zalecane jest zazywanie bardzo wysokich dawek Solianu, to aby zlikwidować nadpobudzenie lub akatyzje dodaje się Olzapamine, jako srodek bardziej hamujacy.
Ketrel także jest lekiem aktywizującym, może w mniejszym stopniu, ale jednak, to tez dziwi mnie takie polaczenie, no ale lekarz wie lepiej i to on decyduje.
Co do Solianu zamiast Sulpirydu, to jest to droga na skroty - jeżeli nie chce się Tobie czekac na pozytywne efekty i jesteś gotow by zazywac lek dziesięciokrotnie silniejszy, to popros lekarza i okaze się co zadecyduje. Z drugiej strony, skoro kaze brac Ketrel do Sulpirydu, to lepszy juz by był sam Solian, mimo, ze silniejszy.
Choc z trzeciej strony (3D :) ), jeżeli wszystko jest ok i z każdym dniem czujesz się coraz lepiej, nie masz skutkow ubocznych, to po co kombinować? Oznacza to, ze masz dobrze dobrane leki.

Amisan to oficjalny zamiennik Solianu, nie zatrzymuje wody, jest ciut słabszy oraz powoduje stopniowa utrate masy ciala.

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 7:19 pm

Powiem Ci że, czuję się lepiej jak dołączony mam Sulipryd na samym ketrelu była porażka typowy zamulacz jak dla mnie, z wygadanego chłopaka zrobiłem z siebie nie mowę i antytowarzyskiego. lecz to nie jest jeszcze to nie czuję tej swobody w głowie obstawiam ze Ketrel jest winny temu wszystkiemu blokuje coś we mnie i działa źle na mnie. Chciałbym odrzucić ten lek ciężko mi jest go odstawić i przespać całą noc, śpię jednym okiem chciałbym spróbować go odsatwić sam. lecz lekarka jeszcze nie chcę zejść z niego. ma mi służyć na sen. Albo wydaje mi się że dawka 50mg suliprydu jest za mała i mnie nie aktywizuje.;/// W sumie nie wiem co mam myśleć o tym.Kiedyś będzie normalnie tylko kiedy:D?

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 7:20 pm

tylko co brać na sen abym przespał a ketrela się pozbył z organizmu?

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 7:23 pm

ciekaw jestem gdybym wytrzymał ten czas bezsenności , czy sen by wrócił. to mnie jedynie ciekawi, nie mam nic do starcenia chcę zyskać dobre samopoczucie humor i aktywność

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr lut 18, 2015 7:40 pm

Przyczyna bezsenności mogą być ogromne braki magnezu w organizmie, należy bezwglednie suplementować Magnez!
Na sen jest tez masa naturalnych preparatow - szyszki chmielu, a z nich herbatka, waleriana, melisa. Leki ziolowe Persen Forte, Calms, itd.

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 7:58 pm

muszę spróbować je zastąpić czymś bez recepty na sen. Dzięki Anton ! jak to przejdzie to będę jak nowo narodzony; )

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr lut 18, 2015 8:27 pm

No to sa rzeczy doraźne, poza tym naprawdę bardzo wazny jest Magnez dla nas, leki go wyplukuja.
Leki to nie wszystko, warto zadbac o siebie, więcej ruchu, zdrowe odżywianie, powietrze, spacery, basen w lecie. W ciągu dnia pompki, drążek, przysiady, później 5przystankow spacerem tam i z powrotem, przed snem szklaneczka herbatki z chmiela i będziesz spal jak nowonarodzony :) Pod czas snu i przed warto wietrzyć pokoj lub pozostawiać mikrouchyl, wtedy sen jest głęboki, a budzisz się wypoczęty.
Do tego zdrowa dieta- zamiast ziemniakow i białego pieczywa ciemne pełnoziarniste na zakwasie, do tego kasze, ryz, błonnik. Zamiast niezdrowych słodyczy owoce lub bakalie: rodzynki, zurawina, jagody goji, morwa biala, daktyle, figi - sa niezwykle zdrowe, do tego tansze niż czekoladki i cukierki, a daja mase zdrowej energii, a do tego nie tucza, zawierają fruktozę i błonnik.
Na nasze zdrowie sklada się masa drobnych elementow, cala taka ukladanka puzli i nie można zadnego pominąć, a gdy cos nie gra rozsypuje się calosc. Można wiadomo sklecić na sile i posklejać kropelka, ale będzie to jedynie namiastka obrazu, raczej daleka od oryginalu. Duzo lepiej poswiecic więcej czasu i wysilku, ale za to cieszyc się efektem koncowym i być dumnym z wyniku :)

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Post autor: devil89 » śr lut 18, 2015 9:27 pm

bylem na spacerze, zmobilizowałem się i teraz będe próbował spacerować wieczorami a w dzień żyć aktywniej. Anton Ty to jak Ordynator, znasz dobre metody do poprawienia jakośći w życiu; ) muszę jeszczę odstawić ten ketrel ehhhhhhhh;//////// musi mi się udać

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr lut 18, 2015 11:57 pm

:D
Lepiej spacerować za dnia, po co wieczorem szukac klopotow, czasy sa niebezpieczne.

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik

Post autor: devil89 » czw lut 19, 2015 3:29 pm

u mnie bezpieczna okolica to można spacerować;)

Wróć do „solian”