Do kitu z tym solianem(nie moge spać)

amisulprid
AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Re: Do kitu z tym solianem(nie moge spać)

Post autor: AntonPawlowicz » pt lut 06, 2015 12:38 am

moi pisze:
AntonPawlowicz pisze: (...) wiem także, ze jeszcze nie jednego wyciągnie! :)
Na pewno tak będzie. Nie mówię, że to zły lek. Po prostu, nie jest to lek dla każdego.
I o tym warto pamiętać, a nie z zapałem namawiać do zmiany dawki lub przejścia na Amisan.

Pozdrawiam.m.
Najdrozsza Moi, już od dawna nikogo do niczego nie namawiam! :) Może to dziwnie zabrzmi w moich ustach, ale zmadrzalem :) Może dlatego, ze już przekroczyłem owe magiczne 75 lat :think:

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi » pt lut 06, 2015 12:40 am

AntonPawlowicz pisze: Najdrozsza Moi, już od dawna nikogo do niczego nie namawiam! :)
Właśnie przeglądnęłam sobie poddział "Solian" i śmiem twierdzić co innego. Jesteś obecny w niemal każdej, toczącej się tam, dyskusji na temat tego leku.

Pozdrawiam.m.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt lut 06, 2015 12:48 am

moi pisze:Właśnie przeglądnęłam sobie poddział "Solian" i śmiem twierdzić co innego. Jesteś obecny w niemal każdej, toczącej się tam, dyskusji na temat tego leku.
To poczytaj proszę dokładniej. Obecny sobie być mogę, ale nikogo do niczego nie namawiam. Poza tym mam prawo udzielać się tam gdzie mi się podoba, a ow temat jest mi bardzo bliski, z tego prostego powodu, ze sam zazywam ten lek od wielu wielu lat.

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator

Post autor: moi » pt lut 06, 2015 12:50 am

Anton, nie będę bawić się w wyszukiwanie Twoich postów namawiających do zmiany dawki lub przejścia na Amisan. Mnie samej to proponowałeś.

Pierwszy lepszy post z brzegu (ktoś skarży się, że ma problemy z libido na solianie). I słowa Antona:
Mozesz, ostatecznie, zmienic na Sulpiryd, jest to ubozsza starsza forma solianu, ale prostsza przede wszystkim mniej dodatkow czy jakos tak mi lekarz tlumaczyl.
odradzam zmiane leku, wazne dobre madre podejscie, a lek jest naprawde super.
viewtopic.php?f=43&t=6175&p=369830#p369830

Czy TY jakiś lekarz jesteś, żeby innym ordynować ciągle solian?

Pozdrawiam.m.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt lut 06, 2015 12:53 am

Moi a powinnas, zanim wysuniesz oskarżenia!
To było 7 lat temu!
Poza tym nie zamierzam się przed Toba tlumaczyc, jeszcze mi zaczniesz rozkazywać, czego dobrego, gdzie mam się udzielać, a gdzie nie :D

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator

Post autor: moi » pt lut 06, 2015 1:01 am

Anton, uważasz, że coś się zmieniło od tego czasu? Nadal doradzasz innym solian, jako panaceum na wszystko! Mam poszukać nowszych postów? Musiałabym mieć chwilkę, ale bez problemu znajdę.

Problem polega na tym, że jak komuś lek nie służy, to naprawdę może być w dołku i nie widzieć żadnej nadziej na poprawę. Wiele dobrego może tu przynieść zmiana leku.
TY jednak takiej alternatywy w przypadku solianu nie uznajesz. Piłujesz ludzi, by brali ten lek, mimo że cierpią i męczą się na nim.

Poza tym - pisz sobie, gdzie chcesz. To forum dla wszystkich i każdy może na nim pisać. Nawet propagator solianu ;) Warto jednak, by czasami przystopował w swoich namowach na uporczywe trzymanie się tego leku, nawet wtedy, gdy wszystko wskazuje, że ten lek bardziej szkodzi, niż pomaga.

Pozdrawiam.m.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt lut 06, 2015 1:12 am

moi pisze:Anton, uważasz, że coś się zmieniło od tego czasu? Nadal doradzasz innym solian, jako panaceum na wszystko! Mam poszukać nowszych postów? Musiałabym mieć chwilkę, ale bez problemu znajdę.

Problem polega na tym, że jak komuś lek nie służy, to naprawdę może być w dołku i nie widzieć żadnej nadziej na poprawę. Wiele dobrego może tu przynieść zmiana leku.
TY jednak takiej alternatywy w przypadku solianu nie uznajesz. Piłujesz ludzi, by brali ten lek, mimo że cierpią i męczą się na nim.
Widze Moi, ze masz dziś ten gorszy dzień i padlo na mnie - koniecznie chcesz się na mnie wyzyc, niech i tak bedzie :) Tylko, ze jak mam dziś dobry humor i klocic się z Toba nie zamierzam :)
Nie przyjmujesz do wiadomości zadnych argumentow które Tobie powtarzam, wielokrotnie. Niech będzie, powtorze kolejny raz:
-możesz przeszukiwac moje posty do woli, zadnych zaleceń lekarskich w moim wykonaniu już nie znajdziesz, pare rzeczy sobie przemyslalem,
-druga sprawa, przytaczasz moje stare wypowiedzi sprzed wielu lat, podobnie jak Zbyszek wyciąga jakies moje stare posty o komunizmie - pamiętliwe z Was bestie :lol: , trzeba brac na to poprawke :D
Dlaczego nie bierzesz pod uwagę, ze moglem się zmienić? Nawet się Tobie nie chce w to uwierzyć! Wyszperalas pierwszy lepszy mój post z przed kulku lat i jesteś z siebie zadowolona :clap:
Poza tym dlaczego nie mam pisać w watkach o Solianie, skoro sam jestem wieloletnim pacjentem, który wciąż testuje ten lek na sobie? :roll: Skoro mam możliwość komus pomoc doradzając, to dlaczego mam oczekiwać, ze Ty tego nie zrobisz?

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator

Post autor: moi » pt lut 06, 2015 1:28 am

Anton, nie chcę się na Tobie wyżyć, tylko chciałabym, żebyś był bardziej obiektywny w stosunku do solianu i uznał, że to nie lek dla każdego.

Jak napisałam wcześniej: jednemu posłuży, a drugiemu zaszkodzi. Nie ma tu reguły.

Pozdrawiam.m.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt lut 06, 2015 1:32 am

Moi który raz mam powtórzyć abys zrozumiala??? :D Może napisac to Tobie dużymi literami? ;)
Jestem obiektywny, ja się zmieniłem :D
Czy będą mi wiecznie wypominane bledy z 2007-8 roku?? Przez Ciebie, Newta, Petruccia, ludzie nie mam do Was sil :)
Ide spac, buziaki :P

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator

Post autor: moi » pt lut 06, 2015 1:38 am

Papa :)
Niech CI się aniołki przyśnią :)

Pozdrawiam.m.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » pt lut 06, 2015 10:00 am

Antonie nie pisz że moi chce się na Tobie wyżyć bo to nieprawda. Po prostu powinieneś wziąć poprawkę na to, że ten lek nie jest dobry dla wszystkich. Przykre to że non-stop piszesz o tym leku w ten sposób a nie inny. Wiele razy też zabawiałeś się w rolę lekarza co rzeczywiście powinno moderatorów tego forum postawić w stan najwyższej gotowości. Ludzie mogą przez to cierpieć. O komunizmie nawet nie chce się wypowiadać. Ostatnio pisałeś o tym ustroju nie parę lat temu tylko parę miesięcy temu (w dziale polityka)! Uważam że to nie był dobry ustrój, jak Zbyszek i inni użytkownicy tego forum, i propagowanie go powinno być ograniczone. Nie mówię tu o dyskusji. Co innego jest uczciwa dyskusja a co innego wiesz...
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » ndz lut 08, 2015 1:57 am

Ralf pisze:Antonie nie pisz że moi chce się na Tobie wyżyć bo to nieprawda. Po prostu powinieneś wziąć poprawkę na to, że ten lek nie jest dobry dla wszystkich. Przykre to że non-stop piszesz o tym leku w ten sposób a nie inny. Wiele razy też zabawiałeś się w rolę lekarza co rzeczywiście powinno moderatorów tego forum postawić w stan najwyższej gotowości.
Nie mow mi proszę Rafie co ja mam robic, a co maja robic moderatorzy. Nie jesteś moderatorem wiec nie bierz na siebie więcej niż potrafisz udzwignac :D Tym bardziej, ze nie twój to jest interes.
Jeżeli tobie nie pasuje sposób w jaki pisze o tym leku, to tego nie czytaj, (nie wchodz po prostu na watki o tym leku, tym bardziej, ze sam leki odstawiles) - swoich postow nie kieruje do Ciebie, dla Ciebie zrobiłem już wszystko co moglem. Ale wielu innym jeszcze będę mogl i zamierzam pomoc i pomagac.

marecki292
bywalec
Status: wolny
Gadu-Gadu: 1329713

Post autor: marecki292 » pn lut 09, 2015 12:13 am

Ja sie tam cieszę z wypowiedzi Antona

Awatar użytkownika
devil89
zaufany użytkownik
Status: Anioł Stróż

Post autor: devil89 » pn lut 09, 2015 4:50 pm

Mi tam solian pomógł na początku leczenia. lecz jak miałem na początku objawy. teraz tym lekiem sie nie leczę ale on jest bardzo dobrym lekiem.
"Nieważne jak zaczynasz ważne jak kończysz..."

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pn lut 09, 2015 7:57 pm

Dziekuje marecki292 :) milo slyszec :)

Wróć do „solian”