pytanie o solian 100 mg

amisulprid

Moderator: Moderatorzy zwykli

Bobek222
zarejestrowany użytkownik

pytanie o solian 100 mg

Post autor: Bobek222 » ndz sie 17, 2014 8:02 pm

jak sie czujecie na takiej dawce ? ktos taka bierze ? albo ewentualnie jaka i jak na niej sobie radzicie ?

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Re: pytanie o solian 100 mg

Post autor: 44 » ndz sie 17, 2014 9:57 pm

Ja biorę 100 mg solianu, jakiś czas temu zwiększyłem sobie z 50 mg. Jest to dawka podtrzymująca dla ludzi, którzy są już w remisji od dłuższego czasu. Ostatnio czuję się całkiem dobrze na niej i funkcjonuję normalnie.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Bobek222
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Bobek222 » ndz sie 17, 2014 10:16 pm

dziekuje bardzo za odpowiedz dużo mi dala czekam az ktoś jeszcze się odezwie

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » pn sie 18, 2014 9:46 pm

Ja biorę 200 mg ale pamiętałem jak wchodziłem na tą dawkę i na początku brałem mniejsze dawki w tym 100 mg to na początku czułem aktywizacyjne działanie solianu przez kilka godzin po wzięciu rano. Potem organizm się chyba przyzwyczaił bo przez jakiś czas brałem 100 mg jako docelową dawkę ale nie czułem już takiego działania aktywizacyjnego jak na początku no może małe działanie było. Teraz biorę 200 mg bo na 100 mg miałem jednak jeszcze pewne objawy chorobowe i na 200 mg czuję jakbym brał placebo. Działania aktywizacyjnego nie ma ale objawów chorobowych też w prawie 100 % nie mam więc znaczy że lek działa choć ja swoje samopoczucie wiążę też z regularną modlitwą w tym o uzdrowienie.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » wt sie 19, 2014 10:14 pm

pawel534 pisze:choć ja swoje samopoczucie wiążę też z regularną modlitwą w tym o uzdrowienie.
serio? :shock:
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » wt sie 19, 2014 11:25 pm

44 pisze:Ja biorę 100 mg solianu, jakiś czas temu zwiększyłem sobie z 50 mg. Jest to dawka podtrzymująca dla ludzi, którzy są już w remisji od dłuższego czasu. Ostatnio czuję się całkiem dobrze na niej i funkcjonuję normalnie.
Swietnie powiedziane, podpisuje się pod tym.
Przez 2 lata byłem na 100mg, nie miałem większych objawow psychotycznych. Poza tym dużo energii do działania, bardzo dobry humor oraz swietne samopoczucie. Wazne jednak sa dwie rzeczy: żeby zazywac lek rano oraz koniecznie osobno od jedzenia - 1h przed posiłkiem lub 1,5h po posiłku, z tego względu, ze jedzenie zakloca wchłanianie leku.
W ostatnim czasie lekrz zwiekszyl mi dawke do 600mg w związku ze złym samopoczuciem wynikającym z długotrwałego silnego stresu związanego z sytuacja z rodzenstwem. Jak dojde do siebie i sytuacja się unormuje będę prosil lekarza żeby mi znowu obnizyc :)
Inna kwestia było, ze swego czasu zazywajac 400mg Solianu miałem wyraźne problemy z prolaktyna, powodujace mocne tycie oraz bol. Obecnie biorac 600mg ale Amisanu już ten problem nie wystepuje.
Amisan to oficjalny zamiennik Solianu, znacznie lepszy, częściowo zmieniony pod względem substancji czynnej, charakteryzujący się juz brakiem skutkow ubocznych takich jak zawyzona prolaktyna, obniżenie libido, czy tycie.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » śr sie 20, 2014 9:12 am

To że Tobie Anton Amisan pomógł nie znaczy że innym chorym też pomoże. Ja nie widzę ŻADNEJ różnicy od solianu. :roll: Rozczarowałem się, szczególnie po tym co AntonPawlowicz pisał tu na forum.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » śr sie 20, 2014 9:49 am

Ralf pisze:
pawel534 pisze:choć ja swoje samopoczucie wiążę też z regularną modlitwą w tym o uzdrowienie.
serio? :shock:
Tak.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr sie 20, 2014 8:08 pm

Ralf pisze:To że Tobie Anton Amisan pomógł nie znaczy że innym chorym też pomoże. Ja nie widzę ŻADNEJ różnicy od solianu. :roll: Rozczarowałem się, szczególnie po tym co AntonPawlowicz pisał tu na forum.
A czego się spodziewales, w czym Ci miał pomoc? :roll: Skoro nie miałeś zadnych skutkow ubocznych na Solianie :roll:
Chciales schudnąć 20kg w jeden dzień? :shock: Bo chyba tylko o nadwagę może Tobie chodzic. Tym bardziej na efekty trzeba poczekać kilka tygodni, miesiecy.
Wypowiadasz się tu na temat leku po niecałym tygodniu zazywania :?:

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » śr sie 20, 2014 8:52 pm

Eh Antonie, Antonie. Sam sobie zaprzeczasz. W Krakowie obrażałeś mnie jaki to ja mam brzuch duży po solianie a teraz piszesz że nie mam żadnych skutków ubocznych? Zastanów się czasem proszę. Ja zamierzam brać Amisan przez najbliższe 2 miesiące, zobaczymy. Wątpię czy inaczej będę się czuł. Poza tym ja można powiedzieć że wyzdrowiałem ze schizofrenii. Leki już mi nie są potrzebne, jestem zdrowy.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr sie 20, 2014 9:24 pm

Nigdy Cie nie obrazalem, ani w Krakowie, ani nigdzie indziej.
O brzuchu przecież napisałem, ze może chodzic Ci o nadwage :roll: Co próbujesz mi insynuować?
Poza tym z takim nastawieniem jakie masz to nie sadze, aby Ci cokolwiek moglo pomoc :roll:

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » śr sie 20, 2014 9:46 pm

AntonPawlowicz pisze:Nigdy Cie nie obrazalem, ani w Krakowie, ani nigdzie indziej.

Poza tym z takim nastawieniem jakie masz to nie sadze, aby Ci cokolwiek moglo pomoc :roll:
Obrażałeś, obrażałeś, skoro masz taką krótką pamięć to już nie moja wina. Może przez to że ostatnio się źle czujesz masz zaniki pamięci? Tego nie wiem. Coraz częściej Ci się zdarza mnie obrażać. Choćby przykład z dzisiejszego dnia. Daleko szukać nie muszę.

A co ma do rzeczy moje nastawienie? Po prostu widzę co Ty piszesz na forum od dłuższego czasu na temat solianu i wyciągam wnioski, tyle. Moje nastawienie tu nie ma do rzeczy. Specjalnie zacząłem brać Amisan by się sam przekonać na własnej skórze, że on jest taki sam jak solian. No ale tu się przekonam za 2-3 miesiące. Wątpię by po tym schudnę. Moja psychiatra się roześmiała jak to powiedziałem i się nie dziwię. Mówiła że ludzie z Internecie głupstwa wypisują i jak czytam to forum to czasami zdarza się przeczytać coś śmiesznego. No ale kończę już, nie chce się kłócić. Skoro Tobie Amisan pomaga to na ZDROWIE i oby Ci zawsze pomagał, tego Tobie życzę. Po prostu każda forma propagandy mnie zniesmacza, tyle.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr sie 20, 2014 10:02 pm

Ale co z dzisiejszego dnia? Odpowiedz proszę! Jak Cie obraziłem dzisiaj bądź kiedykolwiek?
Co do Twojego nastawienia to chodzilo mi o nadużywanie alkoholu oraz Akinetonu lub jednego i drugiego razem - ciężko w takim przypadku mowic o schudnieciu, tym bardziej, ze się wyjątkowo zle odzywiales, stad Twój za wyskoki holesterol!

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » czw sie 21, 2014 8:38 am

AntonPawlowicz pisze:jak Cie obraziłem dzisiaj bądź kiedykolwiek?
o nadużywanie alkoholu oraz Akinetonu lub jednego i drugiego razem - ciężko w takim przypadku mowic o schudnieciu, tym bardziej, ze się wyjątkowo zle odzywiales, stad Twój za wyskoki holesterol!
Wczoraj napisałeś mi w sms że Cię nękam, zabolało mnie to bo uważam Cie za przyjaciela. :roll:

-> Alkohol już odstawiłem, teraz jak pracuje pije tylko w weekendy. I to max 2 piwa.
-> A Akineton to rzeczywiście czasem wezmę raz na tydzień, to nie jest dużo. Ale może i odstawie bo mam po tym problem z libido straszny ;/
-> A co do odżywiania to czy ja wiem abym aż tak źle się odżywiał? Obecnie ograniczam fast foody i dobrze mi to idzie - po prostu nie mam czasu na fast foody bo pracuje ;p

Ale masz racje, chciałbym schudnąć!!!

Wróć do „solian”