Wprowadzenie amisanu

amisulprid
AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Re: Wprowadzenie amisanu

Post autor: AntonPawlowicz » czw paź 16, 2014 8:58 pm

Kupisz w każdym sklepie zielarskim, staje się ona coraz bardziej popularna w naszym kraju ze względu na swoje niezwykle walory prozdrowotne oraz wyśmienite działanie.

klenos113
zaufany użytkownik

Post autor: klenos113 » pt paź 17, 2014 7:50 pm

Czy dziala pobudzająco?

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt paź 17, 2014 8:43 pm

Jedna szklanka nawet nie, ale kilka kolejnych to można być niezle zaskoczonym! Tym bardziej, ze mozna go pic bez ograniczen, aha i nie zakłoca snu pity w godzinach wieczornych i nocnych.
Poczytaj ten link co wyslalem Ci wcześniej.

Awatar użytkownika
koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Post autor: koniczynka26 » sob paź 18, 2014 1:54 am

Ja zażywam odpowiednik amisanu o nazwie : solian w dawce 100 mg po przebudzeniu i jestem ogólnie dość zadowolona z tego leku , bo trochę dodaje mi energii , powoduje , że mam chęć zrobić porządki w domu , ładnie urządzić sobie wystrój pokoju , bo cieszy mnie , że jest w nim miło i przytulnie . I zauważyłam , że wiele rzeczy sprawia mi przyjemność , nie mam też żadnych objawów ubocznych . Natomiast u mnie solian w ogóle nie działa na lęki społeczne , bo nadal mam duże trudności z samodzielnym wychodzeniem z domu . Zawsze staram się wychodzić z mamą z domu , albo czasem siostra przyjeżdża po mnie zabiera mnie do siebie do mieszkania , bo z nimi , gdy jestem na ulicy to czuję się bezpiecznie , mam takie poczucie , że one mnie chronią przed spojrzeniami ludzi , w których mogę wyczytać jakąś wrogość , czy niechęć skierowaną w stosunku do mnie. Jak muszę sama wyjść z domu , bo na przykład muszę pójść na wizytę do mojej pani psychiatry , a mama musi chodzić do pracy , więc nie zawsze może ze mną pójść na wizytę , to daję radę jakoś na siłę zmobilizować się do samodzielnego wyjścia z domu, ale bardzo dużo mnie to kosztuje psychicznie. Samodzielne wyjście z domu , bez mamy , czy siostry jest dla mnie wielkim obciążeniem psychicznym , jest ono dla mnie strasznie stresujące , więc wolę go unikać i wychodzić sama z domu , tylko kiedy jest taka bezwzględna konieczność. Na szczęście do mojej pani psychiatry chodzę na wizyty , raz na 2 miesiące , więc samodzielne wyjście z domu raz na 2 miesiące jestem w stanie jakoś przeżyć , choć jest to trudne. Ja z natury jestem domatorką i najlepiej czuję się w zaciszu domowym , gdy jestem w swoim pokoju i zajmuję się swoimi zainteresowaniami lub , gdy wspólnie z mamą oglądamy telewizję u niej w pokoju.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob paź 18, 2014 11:17 am

To dobrze, każdy człowiek jest inny i nie należy siebie zmuszać do niczego na sile. Fajnie, ze masz zainteresowania - to bardzo ważne!
Solian jest dosyć silnym lekiem aktywizujacym i mysle, ze to raczej kwestia czasu, az zacznie Ciebie dosłownie wystrzeliwywac z domu ;)
Po mojej najostrzejszej psychozie dochodziłem do siebie około 3 lata, ponad rok nie wychodziłem z domu wcale.
Mysle, ze warto dac sobie czas, troszkę tak wlasnie zaszyc się w domku, wyciszyć, zdystansować, az organizm dojdzie do siebie. Warto tez spac jak najwięcej, bo wtedy najmocniej działa proces zdrowienia, sen bardzo mocno regeneruje i leczy.
Także mysle, ze wszystko przed Toba :)

Awatar użytkownika
koniczynka26
bywalec

Post autor: koniczynka26 » sob paź 18, 2014 12:56 pm

AntonPawlowicz pisze:To dobrze, każdy człowiek jest inny i nie należy siebie zmuszać do niczego na sile. Fajnie, ze masz zainteresowania - to bardzo ważne!
Solian jest dosyć silnym lekiem aktywizujacym i mysle, ze to raczej kwestia czasu, az zacznie Ciebie dosłownie wystrzeliwywac z domu ;)
Po mojej najostrzejszej psychozie dochodziłem do siebie około 3 lata, ponad rok nie wychodziłem z domu wcale.
Mysle, ze warto dac sobie czas, troszkę tak wlasnie zaszyc się w domku, wyciszyć, zdystansować, az organizm dojdzie do siebie. Warto tez spac jak najwięcej, bo wtedy najmocniej działa proces zdrowienia, sen bardzo mocno regeneruje i leczy.
Także mysle, ze wszystko przed Toba :)
Dziękuję za wsparcie i życzliwe rady :)

pamal
zaufany użytkownik

Post autor: pamal » sob paź 18, 2014 1:02 pm

A czym się interesujesz, Koniczynka?
Jakbym czytała o sobie...

Awatar użytkownika
koniczynka26
bywalec

Post autor: koniczynka26 » sob paź 18, 2014 2:02 pm

pamal pisze:A czym się interesujesz, Koniczynka?
Jakbym czytała o sobie...
Cześć Pamal . Ja głównie spędzam czas czytając ciekawe książki , korzystając internetu , słuchając mojej ulubionej muzyki , którą mam zapisaną na komputerze i moich ulubionych internetowych stacji radiowych. Lubię też oglądać wiele programów w telewizji , lubię być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami , dlatego często oglądam tvp info . Cieszy mnie też oglądnięcie dobrego filmu , a moją największą miłością jest moja koteczka , rasy syberyjskiej o imieniu Luna :) , którą bardzo kocham i uwielbiam ją głaskać i się nią zajmować :) A Ty , Pamal , jak lubisz spędzać czas wolny ?, co Ci sprawia przyjemność ?, czym się interesujesz ?

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob paź 18, 2014 2:15 pm

Ladnie się wabi :)
Polecam stronke zalukaj.pl - oglądasz tam calkiem legalnie i bezpłatnie filmy przez internet, niczego nie sciagajac i nie pobierając, bez przerw czy uciążliwych reklam, a sa wszystkie nowości oraz wybitne dziela swiatowej kinematografii.

pamal
zaufany użytkownik

Post autor: pamal » sob paź 18, 2014 2:56 pm

Tak samo jak Ty nie lubię wychodzić z domu, więc spędzam czas na czytaniu i kursach internetowych.

Awatar użytkownika
koniczynka26
bywalec

Post autor: koniczynka26 » sob paź 18, 2014 3:01 pm

pamal pisze:Tak samo jak Ty nie lubię wychodzić z domu, więc spędzam czas na czytaniu i kursach internetowych.
A jakie kursy internetowe robisz ? Jaki gatunek książek lubisz czytać?

Awatar użytkownika
koniczynka26
bywalec

Post autor: koniczynka26 » sob paź 18, 2014 3:04 pm

AntonPawlowicz pisze:Ladnie się wabi :)
Polecam stronke zalukaj.pl - oglądasz tam calkiem legalnie i bezpłatnie filmy przez internet, niczego nie sciagajac i nie pobierając, bez przerw czy uciążliwych reklam, a sa wszystkie nowości oraz wybitne dziela swiatowej kinematografii.
Dziękuję za polecenie strony , na pewno tam zajrzę :)

pamal
zaufany użytkownik

Post autor: pamal » sob paź 18, 2014 3:14 pm

Na przykład Studium Projektowania Graficznego fundacji Aktywizacja. Czytać chyba najbardziej lubię biografie i popularnonaukowe (psychologia), a Ty? Poza tym powieści, opowiadania. Niestety często nie kończę książki, chyba, że jest z biblioteki. :(

pamal
zaufany użytkownik

Post autor: pamal » sob paź 18, 2014 3:23 pm

Chyba zaśmiecam wątek o amisanie :(

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob paź 18, 2014 3:25 pm

Każdy watek jest dobry na konstruktywna rozmowe :)

Wróć do „solian”