Nowy lepszy Solian - AMISAN

amisulprid
Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Re: Nowy lepszy Solian - AMISAN

Post autor: Tup » wt sie 26, 2014 5:39 pm

Jojo na ten nastroj jest potrzebny stabilizator,latwiej wtedy przechodzi sie doly i jest wyrownany.Moj lekarz nie chcial mi dac stabilizatora,dopiero na dziennym oddziale dali mi go i juz zaakceptowal to,ze musze go brac.Z okresu tego musze powiedziec,ze jest lepiej ze mna i z tym nastrojem.I juz go nie odstawiam,biore regularnie.Bo raz mi po dziennym lekarz odstawil stabilizator.Teraz wole go brac.

Pozdro Tup

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » wt sie 26, 2014 6:16 pm

Droga Jojo, spróbuj choćby przez 2 dni wziąć Amisan na rano, jeżeli nie dostaniesz Powera i wspaniałego dobrego nastroju przez caly dzien, to obiecuje wszamolic swojego lewego Nike`a :D Ewentualnie mogę zjeść tez czapeczke, ale wtedy pobierz choćby przez tydzień wlasnie na rano :D

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » wt sie 26, 2014 6:20 pm

Ja biorę solian, amisan rano. I co? Mało, kiepsko. Wydaje mi się ze juz na mnie nie działa.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » wt sie 26, 2014 6:26 pm

W jakim sensie kiepsko? Masz obajwy psychotyczne? Z tego co wiem, to swietnie sobie ze wszystkim radzisz, masz prace, dziewczyne, czego bys jeszcze chciał? :) Wydaje mi się, ze bardzo sporo osiagnales dzięki temu lekowi!
Solian, to nie narkotyk, nie masz go czuc, masz po nim po prostu być sobą, dobrze się czuc ogolnie i zyc pelnia zycia, bez objawow chorobowych oraz przykrych, dokuczliwych skutkow ubocznych! To się wtedy nazywa po prostu dobry lek. I chyba tak wlasnie masz :)

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » wt sie 26, 2014 7:59 pm

Ano właśnie Antonie, może i trafiłeś w sedno! ;)))

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » wt sie 26, 2014 11:38 pm

AntonPawlowicz pisze:Droga Jojo, spróbuj choćby przez 2 dni wziąć Amisan na rano, jeżeli nie dostaniesz Powera i wspaniałego dobrego nastroju przez caly dzien, to obiecuje wszamolic swojego lewego Nike`a :D Ewentualnie mogę zjeść tez czapeczke, ale wtedy pobierz choćby przez tydzień wlasnie na rano :D
Drogi Antonie, nie traktuję poważnie Twojego zakładu... A jak dostanę powera i będę czuć się wyśmienicie jak na serdolect i powiozą mnie :auto-ambulance: prosto do szpitala psychiatrycznego?

Już wolę brać małe dawki Amisan, narzekać na jego działanie i nie mieć objawów pozytywnych niż dostać powera... Zresztą na pewno musiałabym ten lek brać długo rano, aby był jakiś efekt...

Może za bardzo narzekam na Amisan, ale wolę go od solianu... A Ty Anton widzisz go w samych superlatywach, a według mnie żaden lek nie jest idealny.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » śr sie 27, 2014 5:53 pm

Nom Jojo, w sumie to nikt Ciebie lepiej nie zna, niż Ty sama siebie, dlatego zapewne wiesz co jest dla Ciebie najlepsze. Ale tego Nike`a to bym zjadł, seryjnie ;)
Co do Amisanu, to faktycznie jestem niezwykle szczęśliwy, ze powstal i ze się o nim dowiedziałem, w innym przypadku już bym zdychal od cukrzycy, miazdzycy, nadcisnienia, z waga 140kg, nie wspominajac o ciężkich objawach psychotycznych.
Poza mna samym znam juz sporo osob co uwazaja podobnie, ze to lek cud :D
Obecnie waga u mnie stoi w miejscu, ale zaczalem się troszkę obzerac w dzień, po prostu tyle pyszności ostatnio się na mnie zwalilo, ze normalnie to bym przytyl kilkanaście kg :mrgreen:

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » wt wrz 02, 2014 2:13 pm

AntonPawlowicz pisze: Amisan jest produkowany w Holandii i jest tez nowszy na rynku. .
Amisan jest czeski.
Poza tym na ulotce pisze, że skutkiem ubocznym jest chudnięcie po nim.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
seebek
zaufany użytkownik

Post autor: seebek » wt wrz 02, 2014 3:09 pm

Holenderski jest ApoSuprid, ja go biorę, ale po nim niestety też się tyje.
"Zycie ludzkie jest jak paczka kredek ... Raz kolorowe, a raz czarne, raz ostre, a raz tepe, raz dlugie, a raz krótkie, raz proste, a raz połamane...
Ale to niewazne. Najwazniejsze jest to, jaki obraz nimi namalujesz..."

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » wt wrz 02, 2014 4:58 pm

Wlasnie to ciekawa rzecz z tym Amisanem, jak miałem opakowania z przed ponad roku, było na nich napisane produkcja Holandia. Pozniej długo na to nie zwracałem uwagi i kolega mi zwrocil uwagę, ze to czeski lek i faktycznie adnotacja była już zmieniona. Możliwe, ze Czechy odkupily licencje.
Fajny ten skutek uboczny chudniecie :) Wspomagam go sobie zielona kawa, Czystkiem oraz pełnoziarnistym pieczywkiem i waga wciąż leci w dol :)

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » wt wrz 02, 2014 5:37 pm

zazdroszcze.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » pt wrz 12, 2014 9:25 pm

Odstawiam Amisan. Nie pomógł mi. Ania zauważyła że jestem bardziej żywotny. Ale mi się wydaje że lepszy jest solian.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt wrz 12, 2014 11:16 pm

Może daj mu szanse jeszcze, organizm musi się przystosować, przyzwyczaic, a w tym czasie mogą się pojawiać rozne negatywne objawy. Ja np. miałem okropny bol nog nad ranem, nigdy wcześniej nie miałem niczego podobnego, chyba przez tydzień to trwalo lub więcej, tuz przed przebudzeniem, cos okropnego, ale później mi to minelo.
Solian wydaje mi się lekiem jednak znacznie silniejszym, bardziej toksycznym, bralo się go w końcu kilka lat lub lilkanascie miesięcy, potrzeba trochę czasu by minal pierwszy szok związany ze zmiana.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » sob wrz 13, 2014 7:23 pm

Aha, no może. Jeszcze dam szanse amisanowi max. 2 miesiące. Jak na razie jakoś nie chudnę. Ważę 102 kg.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob wrz 13, 2014 11:33 pm

Z tego co pamiętam, to było wiecej :naughty:
Musisz koniecznie zmienić swoje nawyki zywieniowe.
Zamien wszelkie biale pieczywo na pełnoziarniste ciemne. Skoncz definitywnie ze słodyczami. Kawe zamien na zielona kawe, dostaniesz ja w dobrych supermarketach oraz sklepach zielarskich i waga zacznie tak spadac, ze nie dasz rady się opamietac :) Dziennie jedna filizanka tej kawy, to zobaczysz.
Jeszcze kwestia ziemniakow, co bys nie robil, dopóki będziesz jadl kartofle nigdy nie schudniesz, one podbijają indeks glikemiczny, po nich zawsze będziesz glodny i zawsze będziesz miał ochote na słodycze i inne przekaski. Zamiast ziemniakow należy wprowadzić kasze (gryczana, jaglana, kuskus) platki owsiane oraz ryz.
Druga sprawa, jezeli masz obciazona watrobe, a wiem, ze masz, bo miałeś zawyżony holesterol, w związku ze zla pelnotlusta dieta oraz alkoholem, to tez będzie ciężko schudnąć zanim nie oczyścisz wątroby. Musisz na oczyszczenie wątroby kupic w aptece 2 preparaty ziolowe: Cynarex oraz Sylimarol- rzecz konieczna w przypadku zlej diety oraz lekow! Poprawa nastapi w bardzo szybkim czasie, polepszy się przemiana materii, jak rowniez wzrośnie libido i zaczniesz tez chudnac.
Zawsze trzeba pamietac - lek to nie wszystko, sporo tez zależy od nas samych i to w każdym aspekcie. Lek to wyłącznie wsparcie, warto by było dobre wiadomo, ale nasz sposób na zycie tez się liczy i nie wiem czy nie w pierwszej kolejnosci.

Wróć do „solian”