Jakie skutki uboczne ma solian ?

amisulprid
Awatar użytkownika
Roland89
zaufany użytkownik

Re: Jakie skutki uboczne ma solian ?

Post autor: Roland89 » pn maja 20, 2013 1:13 pm

Mam pytanie jak naukowcy szacują wzwód u szczurków, czy to widać ?
Drugie pytanko mam jeszcze - czy szczury też chorują na schizofrenię ?

TAkie skromne pytanka, ale ja tam ciekawy jestem nauki . :mrgreen:
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Post autor: Unknown » pn maja 20, 2013 3:41 pm

Roland89 pisze:Mam pytanie jak naukowcy szacują wzwód u szczurków, czy to widać ?
Nie, na lekach psych. które na nich testują to niemożliwe, chyba, że pod mikroskopem. :mrgreen:
Roland89 pisze:Drugie pytanko mam jeszcze - czy szczury też chorują na schizofrenię ?
Tak, niektóre piszą nawet na forach. :mrgreen:
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Awatar użytkownika
Wspaniale
zaufany użytkownik

Post autor: Wspaniale » pn maja 20, 2013 3:46 pm

czy szczury też chorują na schizofrenię ?
Schizo pisze: Tak, niektóre piszą nawet na forach. :mrgreen:

Tym stwierdzeniem dajesz tylko dowód tego, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Roland89
zaufany użytkownik

Post autor: Roland89 » pn maja 20, 2013 3:55 pm

ale to na jakiej zasadzie są pisane ulotki w których to widoczne jest przeciwskazanie - zaburzenia erekcji .
Zapytam może inaczej czy widzieliście kiedyś częściową erekcje u szczurka ??

A moze znacie przydek, w którym szczurek był wręcz ogrem, z potęznym wzwodem, oczywiście chodzi mi o przypadek z badań naukowych, gdzie dany szczur był farmakologicznie faszerowany lekami na psyche ??

Przepraszam, ale czuje się bardzo dziwnie, pozdrawiam Roland .
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Post autor: Unknown » pn maja 20, 2013 4:17 pm

Wspaniale pisze:Tym stwierdzeniem dajesz tylko dowód tego, kim jesteś.
Masz urojenia ksobne...
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Awatar użytkownika
Faur
zaufany użytkownik

Post autor: Faur » pn maja 20, 2013 4:48 pm

Trudno o to, abyśmy wysadzili planetę Ziemie. Szczury są lekarstwem na nasze bolączki. Bezpośrednim zagrożeniem naszego życia są wirusy, bez tych eksperymentów na ssakach niższych nie udałoby nam się wyeliminować tego niebezpieczeństwa jakim są wirusy. Za niedźwiedzia podstaw wirus, a za broń szczura. Nie da się żyć bez ponoszenia kosztów. Widzisz lepsze rozwiązanie?

Szczur, ten laboratoryjny nie powstałby nigdy na drodze naturalnego rozmnażania, na jakiej to drodze powstał niewolnik.

Istnieje wielka różnica w poziomie świadomości, doznawaniu bólu czy długości życia pomiędzy człowiekiem, a szczurem. Zrównałeś szczura z człowiekiem. Roślina też jest bytem, nawet Słońce istnieje. Jak mamy przeżyć nie jedząc ani roślin, ani zwierząt i nie czerpiąc energii ze Słońca?

Odpowiedź znajdziesz na końcu tej wypowiedzi.

Teraz jest zwierzęciem uciekającym od wirusów.

Dlatego na terenach przeludnionych wprowadzono ograniczenie co do ilości posiadanych dzieci. Po raz kolejny pytam czy istnieje lepsze rozwiązanie?
Jeśli oczywiście ktoś spłodzi więcej dzieci to nie powinny one zostać zabite. Taka rodzina powinna wyemigrować.

Ja uważam, że genetyka podlega etyce o czym zresztą wcześniej napisałem.
Ja też chciałbym co niedzielę w małym drewnianym kościołku wyłamywać sobie dłonie. Ja też chciałbym niewskazany palcami przejść przez życie najpoczciwiej.

Grzegorz Ciechowski

Wróć do „solian”