solian tylko dla mezczyzn?

amisulprid
haloperoid
zarejestrowany użytkownik

solian tylko dla mezczyzn?

Post autor: haloperoid » pt kwie 26, 2013 10:02 am

ostatnio poprosilam psychiatre o zmiane leku z abilify na solian, jednakze dowiedzialam sie ,iz pani doktor solian zapisuje mezczyznom, ze wzgledu na brak miesiaczki i tycie.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gucio
zaufany użytkownik

Re: solian tylko dla mezczyzn?

Post autor: Gucio » pt kwie 26, 2013 11:11 am

chyba to nie jest prawdą, że solian jest tylko dla mężczyzn. Na forum jest popularyzowany jako cudowny lek i wiem, że zażywają go również mężczyźni.
Ja go brałem przez około 3 miesiące (choć może i dłużej - dziś nie pamiętam dokładnie bo było dość dawno temu) i nie wspominam tego leku dobrze.
Bardzo długo po nim spałem - około 18-20 h na dobę. Wstawałem tylko na siusiu, kawę, papierocha i znów kładłem się spać.

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » czw maja 09, 2013 7:26 pm

Solian, we właściwych dawkach, nie za wysokich, nie powinien zatrzymywać miesiączki.

W każdym razie, biorę go od ponad dwóch miesięcy i dotąd miałam okres regularnie, ale teraz mi się spóźnia...

Słyszałam, że na solianie się nie tyje i jeżeli o mnie chodzi, to na razie mogę to potwierdzić.

Nie wiem, jak solian będzie na mnie działał, za kolejny miesiąc.

Uważam, że biorę jego za dużą dawkę, bo raczej przeważają u mnie objawy negatywne, a biorę go 400 mg.

Jednak nic nie będę zmieniać na własną rękę i na razie nie będę zawracać głowy mojemu psychiatrze.

Po prostu muszę poczekać, aż mój organizm w pełni przywyknie do solianu.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

Awatar użytkownika
Roland89
zaufany użytkownik

Post autor: Roland89 » czw maja 09, 2013 9:12 pm

a mnie ciekawi ten Solian, poprosze doktora o zamiane Abilify >>> Solian - zobaczymy czy rozmowa przyniesie plony .
Moze przejdą również te kołatania serca, gdy przebywam w grupie , sam nie wiem .
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

Awatar użytkownika
Roland89
zaufany użytkownik

Post autor: Roland89 » czw maja 09, 2013 9:15 pm

jojo pisze: Słyszałam, że na solianie się nie tyje i jeżeli o mnie chodzi, to na razie mogę to potwierdzić.
DZiękuje Ci za potwierdzenie, swego czasu tyłem, a nie jestem pewien czy to powróci, dlatego może warto zamienić, któryś z moich leków na Solian właśnie .
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Post autor: jojo » czw maja 16, 2013 9:27 pm

Niestety opóźnia mi się okres. Może to wina solianu...

Jednak na pewno nie jest to lek tylko dla mężczyzn...
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

Wróć do „solian”