solian i zle samopoczucie

amisulprid
mamuska
zaufany użytkownik

solian i zle samopoczucie

Post autor: mamuska » czw sie 23, 2012 3:54 pm

Bore solian 200mg juz 2 miesiac moj problem jest taki mianowicie czuje sie zmeczona ciagle. Rano nie moge sie podniesc z lozka spie po9 godzin, rano czuje sie jakbym miala ciezka glowe cos jak po alkoholu noc po piciu. Jestem osowiala I rozdrazniona caly dzien nic mi sie nie chce. Czy ktos tez t-ak mial?

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Re: solian i zle samopoczucie

Post autor: Unknown » czw sie 23, 2012 5:57 pm

Biorę taką samą dawkę (100-100-0) i nie czuje się zmęczona.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » czw sie 23, 2012 9:34 pm

mamuskaJo pisze:Bore solian 200mg juz 2 miesiac moj problem jest taki mianowicie czuje sie zmeczona ciagle. Rano nie moge sie podniesc z lozka spie po9 godzin, rano czuje sie jakbym miala ciezka glowe cos jak po alkoholu noc po piciu. Jestem osowiala I rozdrazniona caly dzien nic mi sie nie chce. Czy ktos tez t-ak mial?
Bardzo wazna jest pewna sprawa - Solian nalezy koniecznie zazywac osobno od jedzenia, niema tego w ulotce! 1 godzine przez lub godzinie po jedzeniu nalezy brac tabletke. Najlepiej zaraz po przebudzeniu, a za godzinke sniadanie. Solian po g16 zle wplywa na sen. W ciagu dnia dobrze jest popijac sobie zielona herbate, bardzo poweruje, tylko lisciasta, mozna z dodatkiem yerbamate. Bardzo dobra tez jest opaska power balance, pisze o niej w dziale dieta. Warto tez kupic sobie essencial forte, mozesz miec oslabiona lekami watrobe, stad oslabienie, ten lek sie zazywa pod czas posilku. Rozdraznienie jest oznaka, ze braku Tobie magnezu, najlepszy to hela mag b6, leki oraz kawa wyplukuja magnez. Trzeba sobie uzupelniac diete, taki jest wspolczesny swiat, nie jemy obecnie korzonkow:)

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi » czw sie 23, 2012 10:40 pm

Na mnie solian też źle wpływał i to bez względu na to, czy brałam go z jedzeniem, czy bez jedzenia. Na każdego lek działa inaczej. Widocznie solian Ci nie służy Mamuska.Jo.

Pozdrawiam.m.

mamuska
zaufany użytkownik

Post autor: mamuska » pt sie 24, 2012 12:08 am

O niebo lepiej sie czuje ñiz NA klozapinie NA ktorej nie czulam rak i nog i ze mam mozg. Dziwi mine poprostu dlaczego jestem zmeczona.

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi » pt sie 24, 2012 12:09 am

Ja na solianie ciągle czułam się zmęczona. Nie miałam na nic siły i ochoty.

Pozdrawiam.m.

Awatar użytkownika
paulus
zaufany użytkownik

Post autor: paulus » pt sie 24, 2012 8:46 am

Ja miałem podobnie po solianie. I do tego doszły dyskinezy. Ale o tym już pisałem. Poprosiłem lekarza o zmianę leków i czuję się jak nowo narodzony. MamuskaJo, Widocznie nie wszyscy tolerują ten lek. Poproś lekarza o zmianę.

Pozdrawiam

mamuska
zaufany użytkownik

Post autor: mamuska » pt sie 24, 2012 12:50 pm

no jak tak dalej bedzie to zmienie. Myslalam ze tylko ja sie tak czuje jakbym butelke wina wczoraj na noc wypila. Lekarza dopiero widzialam ale mowil ze jak cos, to mam dzwonic i mnie od razu przyjmie, chce mi dac flupentixol zamiast solianu.

Wróć do „solian”