zakochalam sie i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
szelestciszy
zaufany użytkownik

zakochalaś sie i wiesz jak sobie poradzić!

Postby szelestciszy » Sat Mar 03, 2018 7:15 pm

https://www.youtube.com/watch?v=M-92GbEhDIE Miłość ,szczerość.. zauroczenie
Takie jest ludzkie.. istnienie[zapisane] w twoim przypadku w innej kolejność...(może to stygmatyzm choroby w społeczenstwie-i dlatego zaistniała półprawda. Schizofrenia(w społeczenstwie) to prawie jak być trendowatym, albo osoba latająca z siekierą w ręce. a to dawno mit i NIEPRAWDA ,kłamstwo i pomówienia. O chorych mało się słyszy w mediach.. jest to temat sprytnie pomijany,nie ruszany.(mało ciekawy).
A wracając do Twojego wątku...wachania ,wyborem na całe życie. Nie sprobujesz.. nie zaryzykujesz... nie bedziesz wiedziała jak być spełniona.
Widać w waszym związku zaufanie i to COŚ.. może z jego strony,czuł obawę przed odtrąceniem,,ale odkrył swoje bolączki a to na pewno nie było z jego strony łatwe. W głowie masz sto myśli..a co bedzie jak... bedzie "słabszy dzień". Każdy z was go ma. WAS bo i ja choruje. Każdy człowiek ma lepsze ,gorsze dni. Priorytet to aby zażywać leki i rozmawiać z partnerem..o tym jak się czuje. Ja mam za sobą ciężki okres choroby
TERAZ remisja od ..juz nie pamietam ..ile, lecze sie od 12lat. taki związek jest możliwy...REALNY:
mówie to z własnego doświadczenia(autopsji)
13lat w szczesliwym związku..syn, Ciągła praca nad sobą..i rozwijanie się zawodowo. Udało mi sie utrzymać prace zawodową..
ŻYCZE** ja bym zarysykował... spróbował PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI, bo twoje uczucie jest i tkwi w TOBIE **
Jeden zgiełk, jedno tchnienie Szelestciszy dogłębne wniknienie

cezary123
zaufany użytkownik

Re: zakochalam sie i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic

Postby cezary123 » Tue Mar 13, 2018 7:42 pm

Zanim nas sobie przedstawila powiedziala ze jego poprzednia partnerka poronila dwa razy I bylo to dla niego tak traumatyczne wydarzenie ze skonczylo sie to dla niego depresja, uzaleznieniem od alkoholu I marihuany. Podeszlam do tego bardzo sceptycznie ale wiedzialam ze wyszedl z uzaleznien lata temu
To jak Ty poronisz albo coś, to może zacząć znowu chlać i ćpać.
Choroba nie ma nic do tego.
Schizofrenia to przykra choroba dla niego a nie dla Ciebie..
A co tam. Aby był przystojny, bogaty i uprzejmy. Powodzenia. :)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Wed Mar 14, 2018 7:55 pm

Prawdopodobnie miał zaburzenia reaktywne po tej tragedii, może nawet psychozę reaktywną, ale żeby to stwierdzić należy wyeliminować wpływ narkotyków i alkoholu. Mnóstwo ludzi "zapija" problemy pije i ćpa "z rozpaczy", ale to nie to.
Często też niektóre osoby "dążą" na różne sposoby do uzyskania diagnozy schizofrenii, bo na inne zaburzenia nie dają renty. Jak na mój gust, to bardzo ryzykowne i raczej się nie opłaca później w życiu.
No, ale człowiek uczy się na błędach. W miłości i partnerstwie też.

danielek
zaufany użytkownik
Status: portier
Gadu-Gadu: 63718896

Postby danielek » Fri Mar 16, 2018 8:40 am

A ja cały czas jestem zakochany już parę miesiecy.Najlepsze jest to,że wczoraj Ewa sie ze mna umówiła na kawe hehe :D .Nie wiem jakie ma zamiary.Chyba przesadziłem na FB wczoraj ciut.
:animals-chickencatch:

Return to “mój partner jest chory”