Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Moderator: Darius

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Post autor: pawel534 » sob mar 30, 2019 11:41 am

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Zadbaj o moje stado, kup technologię wielkiego brata, ponieważ ma na celu kradzież duszy!

13 MARCA 2019 4: 10 PM

PILNY APEL JEZUSA DOBRY PASTOR DO JEGO HERD
WIADOMOŚĆ DO ENOCH

Mój pokój niech będzie z wami, owce mojej trzody.

Moje stado, niewłaściwe wykorzystanie technologii prowadzi do zniszczenia milionów dusz; młodzież jest najbardziej bezbronna, a także najbardziej oddalona od Boga. Ludzkość ostatnich czasów jest zaabsorbowana przez technologię, która kradnie przestrzenie osobistej komunikacji i dialogu między ludźmi. Młodzi ludzie spędzają cały czas patrząc na telefon komórkowy, ten bóg przeniknął ducha młodości i kradnie ich dusze.

Dialog, modlitwa i zdrowa harmonia rodziny znikają w domach; moi młodzi ludzie i moje dzieci nie chcą już modlić się ani rozmawiać z rodzicami; wolą być sami, przyjęli jako rodziców bogów technologii. Jakież to smutne, że widzę tak wiele dzieci młodych ludzi i dorosłych, którzy wymienili mnie na boga technologii! Ja, który jestem Miłością, oni odmawiają miłości; Ja, który daje życie moim owcom i który jest strażnikiem, który nigdy nie śpi, aby czuwać nad moją trzodą, dziś otrzymuję w zamian za tę ludzkość niewdzięczność, odrzucenie i zapomnienie. Och, głuchy i ślepy człowiecze, jeśli nie opuścicie opaski, która zakrywa wasze uszy i ukryjecie oczy przed końcem mojego miłosierdzia; Zapewniam cię, że wpadniesz w głębiny otchłani i umrzesz wiecznie!

My Flock, nowa technologia wkrótce pojawi się w twoim świecie i ta będzie całkowicie służyć mojemu przeciwnikowi. Powstrzymaj się od kupowania tej lucyferyjskiej technologii, ponieważ ma ona na celu kontrolowanie i poddawanie ludzkości. Technologia Wielkiego Brata nie jest z tego świata, jest technologią świata umarłych, upadłych aniołów, których nazywacie istotami pozaziemskimi; tym, czego szukają, jest kontrolowanie i zniewalanie ludzkości. Wszyscy, którzy używają tej technologii, zostaną złapani w duchu iw czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika będą pierwszymi, którzy upadną.

Wkrótce świat będzie zarządzany przez technologię Big Brother, która będzie widzieć, kontrolować i monitorować wszystko. Ta zła technologia ukradnie duszę milionów ludzi i oczyści drogę dla pojawienia się fałszywego mesjasza. Oko Orusa, które zobaczy wszystko, zostanie wydrukowane, to marka go zidentyfikuje; wszystko będzie kontrolowane i monitorowane, wola tych, którzy będą z niego korzystać, będzie przedmiotem.

Uważaj, moje stado, na zakup technologii Wielkiego Brata, ponieważ ma to na celu kradzież twojej duszy. Mój przeciwnik przez niego przejmie domy, a wszyscy, którzy go użyją, utracą prywatność, a duch zła, który jest w tej technologii, wiele straci. Przygotujcie więc moją trzodę, ponieważ dni ostatniego panowania mojego przeciwnika, gdzie będziecie kroczyć przez pustynię podejścia oczyszczenia. Bądźcie czujni i czujni, abyście mogli odkryć pułapki i oszustwa mojego przeciwnika i jego narzędzia zła. Pokój mój zostawię wam, pokój mój daję wam. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Twój Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Niech moje wiadomości będą znane całej ludzkości, owce mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » śr kwie 10, 2019 10:10 pm

Na stornie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiły się nowe proroctwa mówiące o tym, że sprawiedliwość Boża jest coraz bliżej, że ludzie wyśmiewają Bożych proroków i kończy się miłosierdzie a nadchodzi sprawiedliwość. Będą trzęsienia ziemi, część grzesznych narodów zginie.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » śr kwie 10, 2019 10:20 pm

Też czytałem o tym. Pierwsze Stany pójdą pod wodę, potem reszta, tylko Polska przetrwa jako kraj, a Polacy jako naród wybrany.

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Post autor: wowo21975 » śr kwie 10, 2019 10:29 pm

Haha... a świstak siedzi i zawija w sreberka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » czw kwie 11, 2019 11:16 am

Polacy jako naród wybrany. To nawet smieszne nie jest.
Love life and every day.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » czw kwie 11, 2019 12:02 pm

wowo21975 pisze:
śr kwie 10, 2019 10:29 pm
Haha... a świstak siedzi i zawija w sreberka Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
śmiej się śmiej UK też zatonie.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » czw kwie 11, 2019 12:07 pm

Catastrophique pisze:
czw kwie 11, 2019 11:16 am
Polacy jako naród wybrany. To nawet smieszne nie jest.
Wielka Vanga wspominała o tym w swoich przepowiedniach: "Polska – jako sam środek Europy – nie tylko będzie sercem konfliktu, ale ma zostać najbardziej łagodnie potraktowaną oraz jako jedyna przetrwa dzięki paktowi, jaki zostanie zawarty z innowiercami."

Przeczytaj więcej na ten temat na: www.koniecswiata.org/1324/baba-vanga-pr ... la-polski/ Nostradamus podobnie mówił o narodzie wybranym co będzie bronił Żydów.

Awatar użytkownika
karuna
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 100%

Post autor: karuna » czw kwie 11, 2019 12:17 pm

Nic nie zatonie w najbliższym czasie, co prawda jest problem ekologiczny, paranoję ma ktoś a inni ją kupują.

Polacy naród jak każdy inny. haha
nie ma powodów do zmartwień
sami stwarzamy sobie problemy

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » czw kwie 11, 2019 12:19 pm

Nie wierzę we wróżki itp. Skupiam sie na realnym zyciu. Oczywiscie, ze nic nie zatonie. To ciezkie bzdury.
Love life and every day.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » czw kwie 11, 2019 12:43 pm

Pewnie że zatonie, są na to dowody naukowe. I to już w niedługim czasie. W efekcie globalnego ocieplenia którego USA i Japonia obawiają się najmocniej rozpocznie się topnienie lodowców na ogromną skalę. Nie wiem w jakim wy świecie żyjecie że takich rzeczy nie wiecie. Gazet nie czytacie, telewizji nie oglądacie? To nie wróżki żadne, Nostradamus tez wróżką nie był haha.

Awatar użytkownika
karuna
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 100%

Post autor: karuna » czw kwie 11, 2019 12:45 pm

Myślałem, że nie możecie ufać fałszywym prorokom...
nie ma powodów do zmartwień
sami stwarzamy sobie problemy

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » czw kwie 11, 2019 12:49 pm

Skąd wiadomo że są fałszywi? Kiedy nawet w Piśmie Świętym jest mowa o czasach ostatecznych?

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » czw kwie 11, 2019 1:25 pm

Jakie to te "dowody naukowe"?
Dawno by juz o tym trabili w mediach i ewakuowali te tereny, gdyby to byla prawda. O czasach ostatecznych jest juz mowa od dawna. Ile to juz mialo byc tych koncow swiata wg. jasnowidzow i innych, bzdury gloszacych? Lubia nas straszyc.
Love life and every day.

Awatar użytkownika
Berk
bywalec

Post autor: Berk » czw kwie 11, 2019 2:00 pm

Każdy żyje w czasach ostatecznych,dopóki jego czas się nie skończy.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 » czw kwie 11, 2019 2:12 pm

Digital pisze:
czw kwie 11, 2019 12:43 pm
Pewnie że zatonie, są na to dowody naukowe. I to już w niedługim czasie.
Za jakieś kilkanaście tysięcy lat. To już niedługo.
Z kolei za kilkaset milionów lat kontynenty tak się rozpłyną, że nikt nie pozna swojego dawnego środowiska. Kiedyś Indie były częścią Afryki, Grenlandia wyspą blisko równika, a Ameryka Południowa bliżej ma pochodzeniem do Afryki i Antarktydy niż do USA i Kanady. Oczywiście na Antarktydzie było przez chwilę ciepło jak w tropikach.
https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99dr ... ent%C3%B3w

Wróć do „przeżycia religijne”