Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

duchowość, etyka, religia

Moderator: Moderatorzy zwykli

Regulamin forum
W tematach dotyczących choroby proszę pisać w odpowiednim poddziale "dyskusji ogólnej".
Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Post autor: pawel534 » czw sty 10, 2019 5:53 pm

Koniec świata będzie kiedy powróci Jezus aby sądzić ludzi. Wcześniej ma być wojna, rządy antychrysta, Nowy porządek świata, czipowanie ludzi znakiem Bestii, prześladowanie chrześcijan ale jeszcze wcześniej może być Ostrzeżenie czyli tzw. Mały Sąd w którym Bóg osądzi każdego człowieka na próbę i pokaże mu gdzie by trafił. Wielu ponoć umrze w czasie tego doświadczenia jeśli ujrzą piekło.

waku
bywalec

Post autor: waku » czw sty 10, 2019 6:29 pm

Kontrola nad każdym człowiekiem, w sensie gdzie się przemieszcza, gdzie przebywa o danej godzinie może być dobrym sposobem na wprowadzenie globalnego pokoju. Każdy kto nie chciałby poddać się zabiegowi wszczepienia odpowiedniego chipa powinien zostać umieszczony w zakładzie psychiatrycznym jako psychopata przeciwny pokojowi i wypuszczony dopiero wtedy gdyby zgodził się na wszczepienie chipa. Nie mam nic do ukrycia. Ci którzy rzekomo chcą mieć prawo do prywatności są potencjalnymi przestępcami.
W SKRÓCIE: Tak dla całkowitej przejrzystości życia jednostki. Tak dla bezpieczeństwa. Tak dla światowego pokoju.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » czw sty 10, 2019 6:36 pm

Czipy to zło, znamię Bestii opisane w Biblii, nie można go przyjąć pod groźbą potępienia i pójścia do piekła. Czipy to totalna kontrola i inwigilacja. Ponoć będzie możliwe uśmiercenie człowieka zdalnie, tak gdzieś kiedyś czytałem. Lepiej umrzeć z głodu nie mogąc kupić niż przyjąć czip.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » czw sty 10, 2019 6:46 pm

NNFoF_ pisze:
czw sty 10, 2019 5:44 pm
Catastrophique pisze:
czw sty 10, 2019 5:36 pm
Dla mnie koniec świata to brak kawy w szafce :think:.
Czy brak kawy już był,czy został dopiero przewidziany?
Zdarzał się. Gdy nie dopilnowałem.
Tej historii bieg
Stary jest jak świat
Obce dusze dwie
Wtem coś zmienia się
Nie wiadomo jak.

waku
bywalec

Post autor: waku » czw sty 10, 2019 10:14 pm

pawel534 pisze:
czw sty 10, 2019 6:36 pm
Czipy to zło, znamię Bestii opisane w Biblii, nie można go przyjąć pod groźbą potępienia i pójścia do piekła. Czipy to totalna kontrola i inwigilacja. Ponoć będzie możliwe uśmiercenie człowieka zdalnie, tak gdzieś kiedyś czytałem. Lepiej umrzeć z głodu nie mogąc kupić niż przyjąć czip.
Oby te czasy nastąpiły jak najszybciej, świat stanie się lepszym miejscem.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » czw sty 10, 2019 10:17 pm

Świat będzie lepszy po ucisku i Trzech Dniach Ciemności ale niewielu ludzi tego dożyje. Ponoć w odnowionej Ziemi będą tylko Ci którzy będą chcieli iść za Jezusem. Co do czipów proroctwa mówią że Bóg zatroszczy się o tych którzy czipa nie przyjmą.

waku
bywalec

Post autor: waku » czw sty 10, 2019 10:36 pm

Bóg troszczy się o ludzi inspirując naukowców m.in. do tworzenia właśnie czipów. Religie niestety są ślepe i powstrzymują postęp ludzkości. A to in vitro ble, a to klonowanie niezgodne z czymś tam, modyfikacja genomu tak samo... Bóg to nauka właśnie. Nie religijne przesądy i apokaliptyczne nawet nie wizje, co urojenia.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » czw sty 10, 2019 10:55 pm

Jesteś w błędzie waku. Za nauką często kryje się pycha ludzka. Ludzie myślą że osiągną może szczęście, nieśmiertelność bez Boga, za pomocą technologii. Poczytaj sobie dlaczego in vitro jest złe, jak część zarodków jest zamrożona i mogą nie urodzić się z nich dzieci. Nie wiesz kiedy dusza zostaje dana ciału, jeśli w fazie zarodka to tym dzieciom odmawia się życia po to aby jedno mogło się urodzić przez in vitro. Nauka może być wykorzystana w dobrym jak i w złym celu i nie zawsze Bóg stoi za nauką. Myślisz że Bóg chciał stworzenia bomby atomowej i zrzucenia jej na Japonię ?

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » ndz sty 13, 2019 1:19 pm

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » śr sty 16, 2019 7:12 pm

Fragment najnowszego orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
- Tak dziecko, to kolejna inscenizacja.

Prezydent Adamowicz nie został zabity.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz.
Orędzie ze strony https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... a-ratunku/ na temat tzw. Małego Sądu, czyli sądu szczegółowego przez Boga nad każdym człowiekiem takim jak po śmierci ale to nie zakończy się śmiercią, tylko niektórzy umrą jak podają inne proroctwa
Ks. Adam Skwarczyński - Poczwórna wizja Tomasza z 23 grudnia 2018 r. – Różaniec to ostatnia deska ratunku
Nie należę do „zwalczających Sobór”! Wspomnę jednak, że te posunięcia zaowocowały (sterowaną przez masonerię) protestantyzacją Kościoła, trwającą aż do dzisiaj. Jej rozmiary i zasięg trudno by było ocenić. Między innymi nasze świątynie opustoszały: wyrzucono na śmietnik figury i obrazy świętych, a nawet relikwie, obecne wtedy w każdym ołtarzu. Upodobniły się one do „kirchy” protestanckiej ze stołem i mównicą pośrodku, a kapłani wyrugowali Pana Jezusa (dobrze, jeśli tylko na pobocze!), a sami zasiedli za stołem, zasłaniając Jego tron eucharystyczny. Wkrótce potem dziesiątkami tysięcy opuścili Kościół, a ci co zostali… no cóż, sąd nad nimi nie do nas należy.
Wystarczy wspomnieć, że co czwarty z nich we Francji przyznaje się dziś do tego, że nie wierzy w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie, chociaż staje przy Jego ołtarzu. Zresztą tych „stających” jest tak mało, że kościoły są sprzedawane albo zarosły trawą. Coraz liczniejsi (np. w Niemczech, w Argentynie) nie mają problemu z udzielaniem Komunii Świętej ludziom niegodnym, zresztą liczni wśród nich sami stają się niegodnymi przez swój styl życia!
I tak ze wspaniałego okrętu Kościół stał się zniszczoną łódką, nie dającą już ani schronienia, ani ratunku ginącym w odmętach grzechu! Gdzie jest jej kapitan, gdzie sternik, gdzie żagle tej łódki, która stała się igraszką fal? Gdzie są ludzie, zdolni nieść ratunek ginącym wśród rozpaczliwych błagań? Ponieważ ich nie ma, albo są zbyt nieliczni, zbliża się moment, w którym Głowa Kościoła sama obejmie dowództwo nad tą biedną łódką: przyjdzie „w wielkiej chwale, z mocą i majestatem, ze swoimi aniołami”, i wystąpi w roli sędziego wszystkich „żywych i umarłych”. Pierwszych powita jako swoich – tych żyjących w łasce uświęcającej, zaś „umarłym” da jeszcze ostatnią szansę ratunku przez uświadomienie im konieczności nawrócenia. Nie pozwoli, by czarny ocean grzechu pochłonął wszystkich na zawsze. To jedyne w historii pokolenie otrzyma wyjątkową łaskę, chociaż najmniej ze wszystkich na nią sobie zasłużyło: przejdzie przez pośmiertny sąd szczegółowy, jednak bez śmierci!
Źródło: https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... a-ratunku/

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » śr sty 16, 2019 7:22 pm

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DLA LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Nadchodzi noc mojej sprawiedliwości i wiele dusz wciąż odwraca się ode mnie plecami. Biedne dusze, idąc dalej, nie ujrzą światła Nowego Świtu. Wszystko zostanie skonsumowane w całości, a ogromna większość ludzkości nadal śpi z powodu grzechu. Miliony dusz zostaną utracone, niektóre za brak wiedzy, inne za letniość i ogromna większość za chodzenie w grzechu.

Gdy czas Miłosierdzia dobiegnie końca, wzrosną lęki i problemy ludzkości. Nigdy przedtem ludzkość nie była tak sztywna jak na tę ludzkość ostatnich czasów. Nie zdają sobie sprawy, że żyjąc daleko ode Mnie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, narażają się na niebezpieczeństwo zagubienia na zawsze. Och! Człowiecze, wzywam was przez moich proroków i nie chcecie mnie słuchać. Uważaj na moje połączenia, bo od nich zależeć będzie to, że możesz nadal żyć jutro! Jako Dobry Pasterz wzywam was do nawrócenia przez moich posłańców; Słuchajcie ich i nie kwestionujcie moich wezwań, patrzcie, że dni udręki, pustki i chaosu przychodzą i trwają w waszym grzechu i złości, to, co na was czeka, to wieczna śmierć.

Rebelianckie owce, wilk już jest na wolności, a on cię szuka; słuchajcie moich ostatnich wezwań i nie kontynuujcie swojego buntu, ponieważ to będzie wasze zatracenie. Drzwi mojej owieczki zamkną się, a jeśli się nie spieszysz, zostaniesz na łasce wilka i jego popleczników. Jestem Dobrym Pasterzem, który mówi do was, nie kwestionujcie moich słów, ponieważ są one Słowami Życia Wiecznego. Ponownie mówię wam, pospieszcie się zbuntowanymi owcami, ponieważ noc już się zaczęła, a świat wejdzie w ciemność! Szukam ciebie i zadzwonię do ciebie, zostawiłem 99, aby poszukać mojej zagubionej owcy. Jestem Wiecznym Pasterzem, który nigdy nie śpi, ponieważ ma nadzieję na powrót swoich owieczek, umieram z miłości dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy są niewdzięczni, zbuntowani i grzeszni.

Przyjdźcie do Mnie, moje zbuntowane owce, nie lękajcie się; Nie będę cię karał ani cię karcił, a tym bardziej pamiętaj o twoich grzechach. Czekam tylko na waszą skruchę, to wystarczy, abym obdarzył was całym miłosierdziem. Biegnijcie moje zbuntowane owce, moja Owczarnia czeka na was, nie zwlekajcie; drzwi są wyregulowane, uderzone, a drzwi się otworzą. Mój Ojciec czeka na ciebie, a my otrzymamy ucztę na powrót każdego z was. Niebo będzie świętować twoje przybycie. Kocham cię i czekam na ciebie, moje zbuntowane owieczki.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus, Dobry Pasterz wszystkich czasów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » ndz sty 20, 2019 12:11 am

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Kara NIEBIE I PODEJŚCIE VA CATCH MILIONY dusz, które wciąż śpi duchowo OCZY BAND łowiąc z kolei mnie z powrotem, a nie twarz!

14 stycznia 2019 roku 1: 40 PM

WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Mój pokój, bądź z wami moim ludem, moim dziedzictwem

Moje stworzenie jest już w pełni przemianowane, a jego przewrot wpłynie na wszystkie stworzenia. Wkrótce zobaczysz wiele ognistych kul spadających z nieba w różnych częściach ziemi; wielu z nich jest częścią mojej sprawiedliwości, z którą będę karał bezbożne narody. Czas Mojego Miłosierdzia kończy się coraz bardziej, nie ma już czasu na przyjście Mojego Ostrzeżenia. Przygotujcie moich ludzi, na przybycie tego wielkiego wydarzenia, które zmieni wasze życie.

Powtarzam wam, moje Ostrzeżenie nie nadejdzie w czasie pokoju, ale kiedy moje stworzenie i moje stworzenia będą najbardziej zaniepokojone i już się zaczęły. Kara od podejścia nieba złapie miliony dusz śpi Duchowo które nadal zawiązanymi oczami przez grzech, odwracając się plecami, a nie twarzą. Ludu mój, który żyję w bezbożnych narodach, słuchaj mego powołania i tak jak Lot i jego rodzina, uciekajcie od tych grzesznych narodów; ponieważ wkrótce wyładuję na nich ciężar mojej Sprawiedliwości!

Przewrót wszechświata sprowadzi na Ziemię dużo materiału z waszej ludzkiej technologii, przerywając komunikację w waszym świecie przez długi czas. Wszystko, co jest manipulowane i obraca się wokół tej technologii, będzie przestarzałe. Bądź rozsądny moje dzieci, zachować możliwie jak najszybciej, wszelkie informacje, że niebo daje, tak, że jutro można przetrwać i iść bezpiecznie w środku ucisku.

Moje Dziedzictwo, przebudzenie mojego stworzenia wkrótce się skończy; furia łańcuchowych wulkanów przyspieszy bóle porodowe. Nie będzie bezpiecznego miejsca na ziemi, ponieważ będzie się wahać ze wschodu na zachód iz północy na południe; jego nieszczęścia, jego jęki i skurcze będą ci towarzyszyć aż do narodzin Nowego Stworzenia. Obudźcie się, mieszkańcy ziemi, bo nadchodzi wielki i straszny dzień Pana! Nie zwlekajcie z konwersją, bo czas, czas już nie ma; Pośpiesz się, aby uporządkować twoje konta tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nadchodzą dni mojej sprawiedliwości. Odejdź od grzechu i zła, idź ścieżką zbawienia, abyś mógł żyć, a twoje dusze nie gubią się w przejściu Mojej Sprawiedliwości!

Nadchodzi noc i całe stworzenie wkrótce będzie w ciemności; Zbierać w modlitwie, poście i pokuty, zakryj torbę i intonować hymny skargi i powiedzieć, Jahwe, uratować swoich ludzi, a nie dostarczać swoje dziedzictwo wyrzutem. Niech nowy pan młody opuści swój pokój i poślubi swoją flagę (Joel 2: 16,17)

Ludzkość buntownicza i grzeszna, sercem ciepła, czas Mojego Miłosierdzia dobiega końca; jeśli nie opuścisz swojego grzechu, buntu i letostwa, zapewniam cię, że zatracisz się na zawsze. Nie mnożyj swoich łańcuchów; zamiast tego rozerwijcie wasze serca i działajcie jako celnik w świątyni, prostego i pokornego serca, aby otrzymać moje miłosierdzie i jutro być usprawiedliwieni.

Pozostań w moim pokoju, mój ludu, moja spuścizna.

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Wszechświata

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moim ludziom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » ndz sty 27, 2019 12:14 am

MOJE DZIECI, CZAS MOJEGO MIŁOSIERDZIA JEST DAREM NIEBA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z NIEGO I WYKWALAJĄ GO!

21 stycznia 2019 15:15

WEZWANIE JEZUSA MIŁOSIERDZIA DO JEGO DEVOTÓW. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech źródło Mojego nieskończonego Miłosierdzia rozprzestrzeni się na wszystkie stworzenia i krańce ziemi.

Jestem twój Jezus nieskończonego Miłosierdzia i to jest moje pragnienie, aby wszyscy moi wielbiciele, 3H popołudnia zbierają się w modlitwie, robiąc moje Koronkę do Miłosierdzia i prosząc o zbawienie dusz, zwłaszcza dla najdalszego od Boga. Błogosławieni są ci, którzy w tej godzinie, spędzają część swojego czasu, aby otworzyć źródła miłosierdzia mojego i rozprzestrzenił się na całym świecie, bo w prawdzie powiadam wam, nie są one daleko od Królestwa Niebieskiego.

Niezgłębione źródło Mojego Miłosierdzia obficie szerzy się w tej Godzinie Świętej i przyjmuje z radością wszystkie stworzenia, zwłaszcza grzeszników z całego świata, jeśli ofiarowuje się je z miłością. Moc Mojego Miłosierdzia ratuje umierających, którzy są w grzechu śmiertelnym od ognia piekielnego, jeśli moi wielbiciele ofiarują mi Różaniec w tym celu. Moc Mojego Miłosierdzia nie ma granic, jeśli jest ofiarowana z miłości dla dobra dusz.

Moje dzieci, Godzina Mojego Miłosierdzia jest darem z nieba dla wszystkich, którzy go używają i używają go. Wszyscy bhaktowie z godziny Mojego Miłosierdzia nie umrą, nie widząc mnie wcześniej, i zostaną ostrzeżeni z góry, gdy nadejdzie ich czas. Ja, Jezus z nieskończonego miłosierdzia, ja osobiście przyjść do chwili śmierci dla duszy każdego z moich wielbicieli iw wieczności będę ich ojciec, a nie sędzia. Żaden z moich wielbicieli nie cierpi z powodu długiego pobytu w czyśćcu, ani nie będzie skazany na wieczny ogień.

Obiecuję dbać i chronić w tym świecie wszyscy moi wielbiciele i ich rodziny, kiedy kończą się w wieczność, mam wielkie współczucie z osobami w rodzinie będzie bardziej odległy ode Mnie. Wylewam Źródło Mojego Miłosierdzia na moich wielbicieli i wszystkich, którzy do niego uciekają. Wszyscy chorzy ciała i dusza, którzy uciekają się do Godziny Mojego Miłosierdzia, otrzymają ulgę od swoich cierpień; żadna rodzina nie umrze z głodu lub pragnienia, jeśli jest oddana memu Miłosierdziu; wszystko, co zostanie poproszony w tym godziny świętej, przyznaję, że jest to dla waszego dobra i dla zbawienia duszy.

Żaden z moich wielbicieli nie umrze gwałtowną śmiercią ani nie przelał krwi, jeśli poprosi o to z wiarą w moją godzinę świętą. Żadne z moich wiernych dzieci nie wymrze śmierci; każda śmiertelnie chora osoba nie ucierpi, jeśli będzie oddany Godzinie Mojego Miłosierdzia; Wyzwolę moich wielbicieli i ich rodziny od wszelkiego nieszczęścia i nieprzewidzianych, ich domy nie zostaną zniszczone, gdy nadejdą dni Boskiej Sprawiedliwości.

W nadchodzących dniach ucisku nie odwrócę się od moich wielbicieli, a będę miał pożywienie i pożywienie dla nich i ich rodzin w czasach niedostatku. Obiecuję, że nie pozwolę żadnemu z moich bhaktów i ich rodzin naznaczyć pieczęci bestii; Zajmę się nimi, dopóki nie poprowadzą ich bezpiecznie do bram Nowego Stworzenia. Więc używajcie Moich Dzieci w Godzinie Mojego Miłosierdzia i rozpowszechniajcie moje oddanie, aby dotarło do czterech krańców ziemi, a zobaczysz, jak wielka jest moja Miłość. Przedłużyć Godzina Miłosierdzia dla wszystkich śmiertelników bez poszanowania przekonań, rasy lub religii i zapytać w szczególności konwersję wszystkich grzeszników, że moi Promienie Mercy niedostępnym i dostarczyć je od śmierci wiecznej.

Niech Mój Pokój, moja Miłość i moje Nieskończone Miłosierdzie zawsze wam towarzyszą.

Wasz Jezus Chrystusowy

Spraw, aby moje wiadomości były znane w czterech krańcach świata.

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » pn sty 28, 2019 11:33 pm

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z grudnia i stycznia. Zachęcam do czytania.

kaznodzieja
zaufany użytkownik

Post autor: kaznodzieja » wt sty 29, 2019 12:43 am

Przeczytaj co na temat końca świata mówił Jezus w ew Mateusza 24 rozdział.
Zastanów się czy to się pokrywa z twoimi objawieniami. Jeżeli nie-to zastanów się kto kłamie ?
dodam że Jezus grzechu nie popełnił,
Daniela 12;10 ,,, A niegodziwi działać będą niegodziwie i żaden z niegodziwych nie zrozumie, ale wnikliwi zrozumieją.

Wróć do „filozofia”