Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
bigo
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Postby bigo » Sun Feb 10, 2019 1:09 pm

może racja że siedze za bardzo w głębokiej mistyce a umyka życie
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Sun Feb 10, 2019 1:21 pm

nie nie mniej mistyki mniej popisywania się,PAWEŁ534 zastanawiam się nad odejściem z tych stron odejściem od siebie,moje JA wariuje bo chce juz spoczać tam.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Sun Feb 10, 2019 1:54 pm

Kamień z Imieniem z Objawienia Jana?Nowe imię znaczy nasze JA zamienia się w Boskie Ja.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Mon Feb 11, 2019 11:17 am

o 11 msza lurdzka o uzdrowienie w mojej parafii.mam spore szanse na wyzdrowienie

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Mon Feb 11, 2019 3:10 pm

już po mszy tak chcę być zdrowy,Aniołowie czuwają.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Feb 11, 2019 4:20 pm

Proroctwo ze strony http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola Na górze błąd się wkradł bo na dole jest data 3 II.
Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”

02.03. 2019r.

/Pierwsza sobota miesiąca lutego/. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Rozkazuję Ja Królowa Bożej Pięknej Miłości, Madonna Del Divino Amore-Roma, gdzie na Moje wezwanie - osobiste zaproszenie wraz z grupą miejscową Moich Apostołów miłości Czasów Ostatnich, którą od 20 lat pouczam, objawiam się wskazując na pełnienie woli Ojca Wszechmogącego.

Razem z nimi nawiedziłaś Moje Sanktuarium, tak drogie Mojemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Jezusa. Jest tam [Jezus]wystawiony do publicznej adoracji w kaplicy nowego kościoła, co za łaska i przykład do naśladowania, ojcowie Oblaci godnie to czynią.

Spisz "Słowo Boże" dane mocą Ducha Świętego - AMM Moja niewolnico słabe narzędzie, ale zanurzone w woli Bożej. Przez Moje Niepokalane Serce błogosławi Bóg Ojciec Syn Boży i Duch Święty. Amen. Amen. Amen.

Zapowiedź Słowa Bożego otrzymałaś w dniu Ofiarowania Pańskiego Mojego Syna, który powiedział po przyjęciu Eucharystii- Chleba Życia: „Przemówi Moja Mama, bo Ja JESTEM ŚWIATŁEM NA OŚWIECENIE POGAN I CHWAŁĄ IZRAELA, NOWEGO JERUZALEM, KTÓREMU NA IMIĘ POLSKA.

Potwierdzenie otrzymasz jutro od Matki Bożej Gromnicznej, tak piękna nazwa w tradycji polskiej i tak się stało, pielgrzymując do JEJ sanktuarium, uwielbiając Mnie Twego Pana, Mistrza, Nauczyciela, Oblubieńca, a przede wszystkim KRÓLA SERCA.

Usłyszałaś: Księga Wyjścia rozdział 3 werset 18, zapisz. „Oni tych słów usłuchają. I pójdziesz razem ze starszymi z Izraela do króla egipskiego i powiecie mu: Pan, Bóg Hebrajczyków, nam się objawił. Pozwól nam odbyć drogę trzech dni* przez pustynię, abyśmy złożyli ofiary Panu Bogu naszemu”.

To jest Moje wezwanie Mojego Niepokalanego Serca do was Exl . arcybiskupi, biskupi i kapłani JEZUSA Chrystusa Króla Wszechświata.

Złóżcie Mu ofiarę zadośćuczynienia za nie wykonanie natchnień Ducha Świętego co do Intronizacji GO NA KRÓLA POLSKI, by nie pasł was rózgą żelazną i byście wcześniej wrócili do Jego łask, zanim nastąpi CHRZEST OGNIA/ jak usłyszałaś podczas adoracji/.

To jest Moja prośba Mojego Kochającego Serca, przede wszystkim Matki, która nie chce wydać na zatracenie swoich dzieci. Przez waszą nieodpowiedzialność, lekceważenia pouczeń - co dotyczy zaniedbania grzechu przeciw Duchowi Świętemu. Matka wasza Królowa Polskiego Narodu to jest JA MARYJA wyprosiłam wam tą można rzec ostatnią łaskę, bo kocham was dzieci Moje choć nieroztropne, nierozsądne, zagubione, lekceważące moje wskazania. Jednak ufam, że posłuchacie tego żądania.

Niech każdy arcybiskup i wy biskupi w swoich diecezjach dacie zadośćuczynienie z miłością przez odprawienie trzech Mszy Świętych wotywnych w każdy z piątków Wielkiego Postu, by przebłagać MAJESTAT BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO.

Post i pokuta - wzywać wstawiennictwa świętych i błogosławionych, by ochronić POLSKI WYBRANY NARÓD- NOWE JERUZALEM i zachować wiarę ojców waszych, bo drugie przyjście Mojego Syna Chrystusa Króla jest bliskie, bardzo bliskie... już jest..............

Ta INTRONIZACJA MOJEGO SYNA W KAŻDYM SERCU - pytam czy też zostanie zlekceważona przez wasze „ja” /egoizm, pychę itd. ?/

Ja Matka Polskiego Narodu płaczę nieustannie, bo jeśli odrzucicie tą Moją prośbę, to jak powiedział MÓJ SYN, będziecie służyć w niewoli szatanowi i jego poplecznikom, pachołkom, którzy skrywają swoją twarz, serce w powłokach szat liturgicznych na zewnątrz, a wewnątrz cuchną ich serca.

Nie dajcie się zwieść bo antychryst już jest i szybko pokaże swoje podłe oblicze chcąc naśladować Mojego Umiłowanego Syna, waszego Króla, a pytam Was, gdzie to wywyższenie na KRÓLA POLSKI, by ODNOWIĆ PRZYMIERZE MIŁOŚCI Z BOGIEM OJCEM WSZECHMOGĄCYM NA WZÓR ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, przez Waszą posługę EXL. .............

Pytam, co was tak dalej trzyma? Te złe skłonności trzeba oddać w sakramencie pokuty, a nie publicznie kłamać w sprawach wielkiej wagi dotyczącej Polskiego Rządu i jego fałszywego osądu śmierci prezydenta Gdańska /Loże masońskie kościoła to potwierdzają/.

Co za hańba dla was, a odpowiedzialność przed Bogiem? Odpowiedź: Ogień siarki was pochłonie. Pokuty, pokuty.

Musicie tak tańczyć jak wam zagrają. Nawróćcie się dopóki czas łaski dla was dany, wyproszony przez Moje Niepokalane Serce.

Zadośćuczynienie złożyć za siebie i lud mój, jeszcze czekam. Wróćcie synowie wybrani do Chrystusowego Kościoła, Apostolskiego, chrześcijańskiego, do korzeni wiary, która w tym narodzie dzieci moich jest mi tak droga.

Droga prawdy, która jest życiem w Jezusie Chrystusie obecnym w EUCHARYSTII. Tyle próśb o adorację Mojego Syna, choć „jedna godzinę” jak w Ogrójcu, a teraz jest czas ciemności dopuszczony przez Ojca Wszechmogącego w kościele, ale by rozjaśnić te ciemności trzeba adoracji, bo to jest Światło na oświecenie pogan/ jak ich dużo w kościele [pogan], gdzie wy arybiskupi, biskupi, kapłani jesteście tylko zarządcami.

Pytam gdzie jest wasza odpowiedzialność za zagubione owce. Czas postu będzie trwogą i pożogą, jeśli wejdziecie w tą zmowę łączenia wszystkich religii, rytuałów, a więc mistyfikacji MSZY ŚWIĘTEJ, CO SIĘ ZWIE OHYDĄ SPUSTUSZENIA.

To Bóg Ojciec uderzy ze zdwojoną siłą i wybuchnie III wojna światowa, tak można rzec nie pozostanie tu kamień na kamieniu, pęknięty glob ziemi.

Tą wizję duchową z Jerozolimy wstaw, podaj Słowo Boże [Jerozolima Terra Santa 26V2012r.----àNastępne Słowo Boże].

Tyle razy mówiłam, o c z y s z c z e n i e nastąpi przez dzieło „Prześwietlenia sumień” to też jest łaska, ale jak powiedziałam zostanie was bardzo mało, drogie dzieci mojej i twojej ojczyzny, której na imię P O L S K A - tak droga Mojemu Sercu MATKI NIEPOKALANEJ, płaczącej krwawymi łzami, a wy sobie z tego nic nie robicie, całe niebo w konwulsjach płacze, widząc waszą pychę, pazerność na mamonę. Prawie wszystkie kraje ościenne są wam wrogie.

Zło przybiera na sile widząc, że ma mało czasu, zróbcie coś synowie w szkarłatach, bo i na Rząd i Parlament bicz srogi się tworzy.

Wzywam was do pokuty, pojednania. Łączyć trzeba, a nie dzielić mój lud. Między wami synowie w purpurze tak różne zdania; stanąć w prawdzie trzeba.

Prawda ewangeliczna to MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL WSZECHŚWIATA, TRZEBA NADAĆ MU TEN TYTUŁ KRÓLA POLSKI, a będzie zwycięstwo, bo tylko ON JEST władny zwyciężyć to piętno żmijowe.

JA NIEPOKALANA zmiażdżę jego głowę i wtedy nastąpi ten triumf dwóch Najświętszych Serc przez przeczyste Serce Świętego Józefa. Proście i niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Napisz , że jest ci gorąco, Moc Boża Ducha Świętego rozgrzewa twoje serce, czujesz przybitą prawą dłoń, ból słodki cierpienia jest to twój dar dla „Budowania królestwa Bożego w ludzkich sercach kapłańskich”, za których się ofiarowałaś.

Trwaj w pokoju i niech ten święty pokój zagości w tych sercach, którym będzie dana łaska zgłębiania tego Słowa Bożego, szczególnie przez posługę EXL. w biskupstwie.

Pozdrawiam i polecam wysłać do Episkopatu Polski z zaznaczeniem: „wykonać polecenie Niepokalanej Matki Kościoła świętego w Polsce i na świecie”.

Niech błogosławieństwo BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO MIMO WSZYSTKO WSTĄPI NA WAS, O KTÓRE BARDZO BŁAGAŁAM JA KRÓLOWA POLSKI i twojego serca AMM. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN.

NAPISZ, że pielgrzymując do Irlandii, Msza Święta była sprawowana w Katedrze w Belgi w Brukseli przez Misjonarzy św. Rodziny, Bóg Ojciec Wszechmogący powiedział: „ROZBIJĘ TE KAMIENNE TABLICE DEKALOGU wypisane Moją Ręka, które dałem na górze SYNAJ jako Przymierzy Mojej Miłości.

Zniszczę ten naród, który nie przestrzega jego zasad i nieustannie je ignoruje, zmieniając sens tłumaczenia wg/ świata. Wzbudzę sobie z tych kamieni potomstwo; kapłanów i lud cały, który z miłością i drżeniem serca będzie tworzył tą NOWĄ ALEANCĘ .

Zapisz też tą skargę Mojego Syna jaką usłyszałaś w pierwszy piątek miesiąca w Moim Sanktuarium w Belgii w Beauraing – „Matki o Złotym Sercu”, który powiedział: „Wszyscy Mi mówią, że mnie kochają, ale serc swoich Mnie nie oddają”.

Niech to uczynią teraz dzieci Moje poprzez tą Intronizację indywidualną Mojego Syna na Króla w każdym sercu ludzkim według Reguły jaką sam podał. Potwierdzenie. Apokalipsa św. Jana, rozdział 8 werset 6, zapisz:

„A siedmiu aniołów mających siedem trąb przygotowało się by zatrąbić”.

Oby i dla was dzieci Moje nie było za późno. Chwała niech będzie Bogu Najwyższemu za to święte pouczenie i łaskę wybłaganą dla swoich dzieci, po 2 godzinnej Adoracji w sobotę i 1 godzinę Adoracji w niedzielę Mojego Syna obecnego w Najświętszym Sakramencie ołtarza.

Spisane dnia 03.II 2019r. w godzinie Apelu Jasnogórskiego i Hetmanki Królowej Polski i świata całego. Godzina 21.30 do 22.40 - AMM służebnica Matki Niepokalanej.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Feb 11, 2019 4:27 pm

Ja też kiedyś może za bardzo skupiałem się na religii ale miało to swoje powody. Religia sama w sobie nie jest zła ale trzeba odpowiednio ustawić priorytety w życiu i ilość czasu na modlitwę. Sam mam z tym problemy chyba. Moim zdaniem ważne chyba aby nie zaniedbywać obowiązków np. domowych kosztem nadmiernej religijności. Z drugiej strony jak tyle zła jest na świecie i jak ktoś ma masę problemów to się nie dziwię że ktoś może uciekać w modlitwę. Moim zdaniem jak np. zamiast obejrzeć film poświęcisz ten czas na modlitwę i dla Boga to dobrze ale jak masz obowiązki i je zaniedbujesz to chyba nie jest ok.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Mon Feb 11, 2019 5:44 pm

najlepiej zostawić putinów szkoda nerwów,Paweł tak ja wiem że już muszę odpoczać od internetu bo jestem za słaby emocjonalnie.Dobrze zrobiłaby mi jakaś praca dzisiaj pociąłem trochę drzewa i czekam z niecierpliwością na ocieplenie moze wtedy coś się ruszy.Pokój Tobie i wszystkim braciom chrzescijanom.Nie bede filozofował już biore co daje kazdy dzień,powiem ci w tajemnicy że dużo mi daje przebywanie w samotności.Tu dzieją sie piękne rzeczy,no tymczasem...niebawem tu wrócę.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Feb 11, 2019 9:25 pm

Ja też powinienem chyba ograniczyć internet. Przebywanie w ciszy w samotności też jest moim zdaniem dobre jak to jest spotkanie z Bogiem lub rozmyślanie o pewnych rzeczach ale tu też można przesadzić moim zdaniem.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Mon Feb 11, 2019 9:40 pm

Ja mam specyficzne życie wytwórcze itp.Nic ode mnie nie zależy zrozumiałem nie przejmuje się już.w zasadzie z modlitwami nie przesadzam bo nie męczy mnie modlenie się.Jestem w ciągłej modlitwie że tak powiem....

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Feb 11, 2019 10:24 pm

Jak nie zaniedbujesz przez to obowiązków to może ok.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Tue Feb 12, 2019 10:58 am

Ja mam obowiązek zgadza się jak najwięcej ludzi doprowadzić do Nieba

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Feb 12, 2019 1:55 pm

Chodzi mi o to że jak zaniedbujemy obowiązki domowe typu sprzątanie, gotowanie na rzecz modlitwy to dajemy zły przykład domownikom i w ten sposób możemy ich nie doprowadzić do nieba nawet jeśli modlitwami pomożemy wielu obcym osobom. Moim zdaniem trzeba dbać przede wszystkich o zbawienie ludzi z naszego otoczenia, rodzina, znajomi, praca jak ktoś ma bo myślę, że jeśli Bóg nas postawił w danym miejscu to to właśnie miejsce jest naszym poletkiem do działania dla Boga. W "Poemacie Boga- Człowieka" Pan Jezus powiedział że najlepszą modlitwą jest praca. Oczywiście w drugą stronę też można przesadzić czyli pracoholizm i zaniedbywanie modlitwy, to też nie jest dobre. Moim zdaniem trzeba być roztropnym i umieć zachować odpowiednie proporcje i priorytety.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Tue Feb 12, 2019 2:19 pm

tak moja orbita działania jest wyznaczona przez Jezusa,czasem coś mi się uda napisać,zrobić,pomyśleć,wszystko ma sens,Jezus przemawia przez zdarzenia i sytuacje bo chce byśmy z tego wyciągali wnioski,uczyli się nie popełniać błędów,dlatego Jego nieustanna pomoc byśmy nie poginęli.Jest to praca tak......

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Feb 12, 2019 3:13 pm

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Małe dzieci propagują modlitwa MY Różańca Świętego, ponieważ jest najpotężniejszą bronią POKONANIA Szatan i DEMONS!

4 LUTEGO 2019 12: 30 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARYJNEJ MISTYCZNEJ DLA LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, pokój mojego Pana niech będą z wami wszystkimi, a moja miłość i moja macierzyńska ochrona zawsze wam towarzyszą.

Małe, Serce mojej Matki jest smutne, kiedy widzę tyle grzechów na tym świecie. Ogromna większość tej ludzkości chodzi bez Boga i bez Prawa, udają duchowego, ale ich serce jest bardzo daleko od Boga; ta ludzkość odmawia niesienia krzyża poświęcenia, nazywa dobrze to, co jest złe i źle nazywa to, co jest dobre. Jego wiara jest słaba, mówią, że mają nosić Boga w swoim sercu, ale nie podejmują żadnego zobowiązania z Nim; letniość tej ludzkości będzie jego zgubą.

Dziatki, stworzenie już cierpi z powodu porodu, a jego skurcze poruszają się i poruszają wszystko na tym świecie. Wkrótce nieszczęścia ludzkości będą zrozumiane ze wschodu na zachód iz północy na południe. Biada letnim i grzesznikom, którzy kontynuują swą letnią potęgę i swój grzech, bo jeśli nie wrócą do Boga tak szybko, jak to możliwe, ryzykują utratę! Wiele katastrof nadchodzi z powodu transformacji stworzenia; żadne miejsce na ziemi nie będzie bezpieczne; gdy stworzenie wchodzi w ostatnie stadia narodzin, ruchy ziemi będą silniejsze. Wiele dusz zginie z powodu natury, śmierć zaskoczy ich, nie będąc przygotowanymi.

Moje dzieci, anioły są już gotowe do rozpoczęcia żniwa i zbierania plonów; kąkol zostanie oddzielony od pszenicy, a wszelkie chwasty zostaną zerwane, wysuszone i wrzucone do ognia. Aż do ostatniej tysięcznej miłosierdzia Bóg ma nadzieję, że ludzkość się nawróci. Jako Matka ludzkości apeluję do wszystkich letnich i grzeszników; Małe dzieci, na co czekasz, aby się nawrócić i powrócić do Boga? Zobacz, że wszystkie wydarzenia opisane w Świętym Słowie zaczęły się wynurzać, a ty kontynuujesz tak zrelaksowany, jakby nic nie mogło ci się przydarzyć. Spójrzcie na ilość znaków i sygnałów, które zachodzą na niebie i na ziemi; manifestacje tak wyraźne, że wezwanie do nawrócenia i że odmawiasz przyjęcia. Zrozumcie małe dzieci, że to, czego szuka z tym wszystkim niebo, jest tylko zbawieniem; nie bądźcie tak uparci i zbuntowani, pomyślcie i wyprostujcie kierunek swojego życia tak szybko, jak to możliwe. Dni Boskiej Sprawiedliwości już się rozpoczęły, a jeśli nadal trwasz w letnim zboczu i grzechu, najpewniejszą rzeczą jest to, że zatracisz się na zawsze.

Dziatki, wzywajcie zawsze mocy Krwi Mojego Syna i nie puszczajcie mojego Różańca, ponieważ siły zła już wędrują po waszym świecie, szukając waszego zatracenia. Umysły duszy sprawiają, że wielu traci głowy; umysły te zakłócają umysł wszelkiego rodzaju małostkowymi myślami; szukają waszych emocjonalnych ran z przeszłości i waszych duchowych drzwi otwartych, aby was stracić. Duchy umysłu, czego szuka mój przeciwnik, to umartwianie Ludu Bożego, aby porzucili modlitwę, rozpaczy i nie walczyli z nią. Wszystkie instrumenty nieba są niespokojne; modlić się za nich lojalnych małych dzieci, a zwłaszcza dla Synów upodobanie moich proroków i tych wszystkich, z misji ewangelizacyjnych, dzięki czemu mogą one kontynuować podlać nasiona zbawienia.

Dziatki, rozpowszechniajcie modlitwę mojego Świętego Różańca, ponieważ jest to najpotężniejsza broń do pokonania Szatana i jego demonów. Tworzą małe modlitewne komórki modlitwą i rozszerzają ją na cały świat, ofiarowując ją przede wszystkim grzesznikom, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia, aby otrzymali również moją ochronę. Mój Różaniec ma moc obalenia twierdz i pokonania oddziałów zła; mój różaniec da wam zwycięstwo i wolność; zrób to w łańcuchu ze swoimi braćmi, a zobaczysz toczące się na ziemi plany i napiwki mojego przeciwnika.

Dziatki, chodźcie do moich Sanktuariów, ponieważ rozdajecie obfite błogosławieństwa, łaski i odpusty, które będą służyć wam za wasze zbawienie i duchowe wzmocnienie. Każda wizyta, którą uczynisz Mnie w moich Sanktuariach, wezmę pod uwagę; nie wiesz, jak szczęśliwy jestem, gdy mnie odwiedzasz; w moich Sanktuariach znajdziesz pokój, miłość i błogosławieństwo naszych dwóch serc. Przyjdźcie więc, ponieważ dobrze wiecie, że was kocham i mam więcej do dania niż do mnie.

Twoja matka, Mary Rose Mystique.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje ukochane dzieci.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Return to “przeżycia religijne”