elelelelelelelelelelelelelelelel

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
budkatelefoniczna
zaufany użytkownik

elelelelelelelelelelelelelelelel

Postby budkatelefoniczna » Tue Mar 20, 2018 4:57 pm

a Jezusek robi mi eleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleelelelelele
w głowie

a gdy skończy to robi mi i krzyczy

eleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleelelelelele

wiem co to są grzechy przodków... dzieje się tak gdy ktoś jest tak pełen winy, że zaczyna to przechodzić na członków swojej rodziny... cenię sobie kobiety... ale Jezusek tak mi zaszedł za skórę, że nie lubię Maryji za to, że go porodziła...
nie może być tak, że ktoś jest w mojej głowie wbrew mojej woli

Return to “Nieaktualne tematy”