Football Manager 2016

Maniek1234
zaufany użytkownik
Status: trener interpersonalny
Gadu-Gadu: 560878

Re: Football Manager 2016

Post autor: Maniek1234 » sob mar 31, 2018 2:46 pm

ehh ja bym Ci savy zepsul Tup żeby się dalo ehh.
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » ndz kwie 01, 2018 5:00 pm

Wygrałem z mistrzami świata 1-0,po bramce rezerwowego.Awansowałem do półfinału Ligi Narodów.Jest mega bomba i to nie żarty.Użyłem porad z kanału.Marzy mi się zdobyć Ligę Narodów.

Lechem po pierwszej rundzie zajmuję 6 miejsce,po 15 meczach.Będzie ciężko awansować do pucharów,ale nie jestem bez szans.Póki co buduję zespół i wymaga on przebudowy.Jest jednak duży postęp gry.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » sob kwie 07, 2018 1:25 am

No i przegrałem z Portugalią 3-1,mecz bez historii.Wcześniej eliminację Niemcy-Dania 1-2,Dania-Armenia 3-1,choć przegrywałem pierwszą połowę 0-1.Robię przerwę od Danii i reprezentacji w ogóle czas na klub.

Odpalam bombę,mega wyzwanie 10 najlepszych lig według rankingu,zaczynam Napoli w lidze włoskiej.Wyzwanie to zdobyć we wszystkich ligach tytuł.Zobaczymy ile mi to zajmie.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » ndz kwie 08, 2018 1:38 am

Zmodyfikowałem to wyzwanie,nie w jednej grze tylko w różnych i będę chyba grał najsilniejszymi.W Niemczech mam już tytuł Bayernem,więc zostało 9.

Napoli idzie mi dosyć słabo na 12 kolejek 8 i walczę o awans do kolejnej rundy Ligi Europy.Jestem drugi i jak zwyciężę teraz z Spartą Praga u siebie awansuję.Nigdy jeszcze nie grałem w tej wersji aż tak daleko pucharowo .
Jeżeli mnie nie wyrzucą,muszę wzmocnić zespół na rundę rewanżową.Mam problemy z obroną i pomocą.Jak się nie uda włączę Szachtar Donieck.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » ndz kwie 08, 2018 8:52 pm

No i się porobiło.Walczę o finał Pucharu Włoch,co dało by awans do pucharów w następnym sezonie.Pierwszy mecz jednak przegrałem z Juve u siebie 2-3 i faworytem w rewanżu nie jestem.Walczę też o ćwierćfinał w Lidze Europy,mam dwumecz z Lazio Rzym.W lidze dopiero 9.Gdyby się udało mieć Ligę Europy na następny sezon byłoby fajnie.Niby jakaś mała szansa jest do 7 Fiorentiny mam 4 pkt.Ciągle walczę o Ligę Europy.Liga jest ciężka,ale coraz lepiej gram,trafiam z transferami.Wkopałem się tylko na Ligę Europy,bo zrezygnowałem z wypożyczeń,a mogę dokonać tylko 3 zmian po grupie i brakuje mi trochę zawodników do gry w pucharach.Ogólnie jest ciekawie.Małe sukcesy są,ale brakuje mi znaczących,choćby awansu do finału,jakiś trofeów.Za jakiś czas może się to zmienić,ale jeżeli nie sprawie niespodzianek mogę pożegnać się z posadą.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » ndz kwie 08, 2018 9:54 pm

No i przegrałem grę o finał pechowo,miał dwie setki Insigne czy nawet 3 i żadnej nie strzelił.Ostatecznie zremisowałem 1-1,po bramce tylko Martensa,słabo Higuain .Za słabe armaty,a były sytuację .Juve jednak mnie miażdżyło.Cóż piękny sen jeden się skończył.Teraz zostają dwa fronty liga i Liga Europy.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » pn kwie 16, 2018 7:37 am

Kolejna porażka nie awansowałem Danią do Mistrzostw Europy.Zostawili mnie i powalczę o mundial.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » pn kwie 23, 2018 3:35 am

Jednak pomyliłem się i zagrałem na euro,wygrywając baraże.Po tym zrezygnowałem i przeszedłem do Ukrainy.Czekam na losowanie i kogo będę miał w grupie eliminacyjnej na mundial.Tylko raz udało mi się awansować na mundial.

No mam pewien potencjał w Ukrainie piłkarze w takich klubach jak Arsenal,Bayern,Sevilla,Dortmund.Póki co nie wybrałem klubu ,którym będę grał.Dania na Euro wyszedłem z grupy.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » śr maja 09, 2018 2:18 am

Dostałem się Ukrainą na mój drugi mundial w grze.To będzie impreza,znów nieprzespane noce.No i uwielbiam ten klimat.Niesamowitą czuje satysfakcję,ciągnę już długo save. Sporo w tym roku gram w grę.Mimo upływu czasu ciągle mam emocje w tej grze.To jest niesamowita historia.Zaczynałem grać w nią jak miałem 18 lat .No i nigdy mi się nie znudzi.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » czw maja 10, 2018 6:15 am

No i trafiłem do grupy z mistrzami świata Niemcami,Korea Południowa i Egipt ,ale bez M.Salaha,bo to już nie ten rok.Mistrzostwa są w Australii.Zdecydowanie mogła być trudniejsza grupa,to się cieszę,bo jest szansa wyjść z niej.

Wisłą Kraków mam szansę na finał pucharu Polski dużą,bo w półfinale mam Bytovie.Wtedy po 8 latach w klubie bym zdobył tytuł,w pierwszym już sezonie.W lidze walczę o mistrzowską grupę i jestem przed przerwą zimową n 4 miejscu.

Czeka mnie fascynująca druga część sezonu.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » wt maja 29, 2018 8:26 am

W końcu zdobyłem trofeum.Po 6 meczach zdobyłem puchar RPA.Objąłem w końcówce zespół Ajax CT i w półfinale Sundowns 3-1 i w finale z Wits 1-0.W obu meczach nie byłem faworytem.Teraz walczę o utrzymanie w grupie barażowej.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » wt cze 05, 2018 10:58 am

Zaczynam nowe wyzwanie mam utrzymać ostatnią drużynę z 2 bundesligii Darmstad i mam przerwę zimową.Strata 2 pkt do bezpiecznej strefy.Na 5 meczy ,2 zwycięstwa w tym na wyjezdzie z Bochum.W końcu jakieś sensowne wyzwanie.Smudzie się nie udało,a mi uda?Ja więcej osiągnąłem od niego w reprezentacji Polski.Obecnie żadnej reprezentacji nie prowadzę,skupiam się na klubie.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » śr cze 06, 2018 12:09 pm

Dałem popis jestem lepszy od Smudy :dance: Już raczej nie spadnę ,mam dużą przewagę 4pkt na 2 kolejki.Walczę by uniknąć baraży i mam realne szansę na to,biją się o to jeszcze 2 drużyny ze mną Frankfurt i St .Pauli.Mam jednego mega talenta ma 15 lat napastnik i już się biją o niego najlepsi.Jeszcze też uzdolnionego jednego pomocnika 16 lat.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » wt cze 26, 2018 12:19 pm

Zdobyłem w Pucharze Narodów Afryki wicemistrza D.R Kongo w finale przegrałem 1-0 z Maroko.Wygrałem w drodze do niego z Kamerunem w grupie 2-0,z Algierią 2-0 w grupie,z RPA w ćwierćfinale 1-0,takie najważniejsze mecze i remis z Tunezją 0-0 w grupie.Wyszedłem 1 w grupie.
Turniej rozgrywany w 2037r.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Post autor: Tup » pt cze 29, 2018 12:32 pm

Zacząłem rundę rewanżową od 4 remisów.Znów chyba zle przygotowałem zespół do rundy rewanżowej.Mam problem z napastnikami,mało strzelają,albo w ogóle.

Jednak przed mundialem odszedłem z D.R Konga i dostałem się do Nigerii,która walczy o mundial.Walczę o swój 3 występ na mundialu.Pierwszy raz bym zagrał na nim afrykańską drużyną.Pózniej zmieniam kontynent.

Wróć do „gry”