Tekken 7

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
Mishima_Kazama
bywalec

Tekken 7

Post autor: Mishima_Kazama » pt lut 19, 2016 12:08 am

Pogadajmy o najnowszym mordobiciu na konsole, które wyda niedługo Namco Bandai from Japan!
Tekken 7 vs Mortal Kombat X! Final Fantasy XV nadchodzi! Metal Gear Solid VI będzie na PlayStation 5! The Last Guardian i Doom (2016) na Xbox One!

Błądząc Wśród Znaków
nadużywający

Re: Tekken 7

Post autor: Błądząc Wśród Znaków » sob lut 20, 2016 12:49 pm

:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mishima_Kazama
bywalec

Post autor: Mishima_Kazama » sob lut 20, 2016 2:34 pm

Akira from Street Fighter in Tekken 7! New fighter and very good and great person! Cool and awesome fighting style! We wait for more new characters in Tekken 7! Version for consoles have all goodies what W all waiting for! Counter attack and dash! Arigato!
Tekken 7 vs Mortal Kombat X! Final Fantasy XV nadchodzi! Metal Gear Solid VI będzie na PlayStation 5! The Last Guardian i Doom (2016) na Xbox One!

Błądząc Wśród Znaków
nadużywający

Post autor: Błądząc Wśród Znaków » sob lut 20, 2016 2:51 pm

jak grałem na automatach to najlepsze były pierwsze części. nowsze miały gorszą mechanikę. ale wtedy miałem może 12 lat i jeszcze nie wiedziałem, że w tym samym czasie i za wydane pieniądze mogłem zrobić coś bardziej twórczego np. dać je jakiemuś kloszardowi grzebiącemu w śmietniku w poszukiwaniu aluminium i nawiązać z nim rozmowę, żeby zrozumieć coś co wydaje mi się nie do pojęcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „gry”