Bez tytułu

piotr 84
bywalec

Bez tytułu

Post autor: piotr 84 »

Boże jako jedyny z tych siedmiu miliardów mogę już teraz pełnić wolę twoja w sposób pełny uzdolnij mnie do tego i daj zbroje Chrystusowa bo chodź nigdy nie będę dorastał mu do pięt a mówiąc to do ciebie mówię to też do syna twojego
Daj mi wszystko co dałeś Jezusowi jako człowiekowi
Jeżeli jest taka twoja wola niech rozpoznam ten czas a moje wniebowzięcie jak pozwolisz niech polega na tym że teraz będę w pełni tym kim bym był po śmierci z kondycja śmiertelnika a potem gdy umrę niech trafię do czyscca nie wiem czy to nie za dużo jeżeli jednak nie niech i do piekła tylko daj mi błagam świadomość ciebie co pokonuje każde cierpienia
Podskurnie czuje ze jestem na to gotowy i wiem że brakuje tylko słowa twojego aby tak się stało Słowa Wszechmogacego Wszystkomogacego

Wiesz na kim najbardziej mi zależy zaraz po tobie na tych kilku osobach zaraz po tobie i niech błagam żeby te osoby nie zgrzeszyly na mnie nie wybaczalnie choć wszystkim wszystko wybaczam Nie moja rolą wydawać wyroki moja poddać i oddać się tobie
Ostatnio zmieniony śr maja 13, 2020 3:42 am przez piotr 84, łącznie zmieniany 1 raz.

piotr 84
bywalec

Re: Bez tytułu

W tej świadomości tej wielkiej łasce chodzi o to że choć człowiek wie że jest zło ma jego świadomość zna jego wagę nic mu to nie robi nie wpływa wogole na niego jest mu obojętny ten abstrakt nie dotyka go w żaden sposób choć pojmuje jego range

piotr 84
bywalec

A po śmierci najpierw chwilę ogromnego cierpienie a potem z Panem niech sie poprzechadzam po piekle jak po pokoiku z dzieciństwa niech będzie dla mnie wogole nie straszne i Jezu zrób mi tak żebym był postrachem piekieł niech nie ma przestrzeni w całym wszechświecie która była by straszna dla mnie ani na strzałce czasu niech tak będzie
Wyczuwam że chcesz mnie tego nauczyć uzdolnij do tego że nawet Panie że jakbym zapuscil się do piekła sam bez ciebie to i to by nie było dla mnie straszne

piotr 84
bywalec

W tym też chodzi o to żebyś mi pokazał to czego chce i niech to mam a chce wszystkiego czego ty chcesz żebym miał Niech oni zrozumieją że w najmniejszym stopniu nie tracę siebie a moja wola jest z twoją wola zlaczona
Pokaż mi też mnie Niech zachwyce się nad tobą patrząc się na siebie
Jeszcze jedno chociaż to ich chwilą próby ale niech tych kilka osób szczególnie mi bliskich będą lojalni wobec mnie w ich relacji jaka ty widzisz między nami od teraz do mojej śmierci a potem ich pozwól żeby taka była kolejność o ile jest taka twoja wola czy to syna chłopaka brata opiekuna niech tej relacji nie zadadzą oni grzechu pomniejsze ciosy wiadomo od nich przyjmę

piotr 84
bywalec

Mogę już mieć tak jak nikt nigdy jeszcze na tym świecie nie miał błagam o wstawiennictwo mamy mojej Niepokalanie Poczetej jeżeli zgadza się bym miał aż tak Panie przez ciebie błogosławione to uczyń mi wszystko o co twoja Matka której dałeś nas ludzi uczyń mi to co Maryja dla mnie chce byś mi uczynił
Dla jasności mnie czytających tu nie wiem dokładnie niebo czego dla mnie chcecie mojego żywota tu na tym świecie ale podskurnie czuje ze to jest mega błogosławieństwo jakby raj na ziemi pośród bulow i cierpienia tego swiata

piotr 84
bywalec

Przejdę jeszcze przez ten szpaler piekielnych drzew nawet sam bez cię tylko błagam zbaw ich wszystkich z mojego pogrzebu co przyszli mnie pożegnać
Zbaw błagam Taka ekspiacja Jezu może być?

piotr 84
bywalec

Wiesz Jezu że jestem słaby i bardziej ludzkiej nienawiści boję się niż śmierci która tak pięknie oswoiles
Diabłów też się ie boję teraz chyba mam tak że oni nic do mnie nie mają anija nic do nich
Zostałeś mój panie tylko ty i ludzie jeszcze jakiś czas temu powiedziałbym że sobie nie ufam już ufam bo dopiero teraz w pełni mam ciebie choć nigdy na Maxa nie odszedłem wiesz o tym ale już nawet potrafię ufać i sobie i mam ten pokój serca
Jeszcze zostali oni o nich się boję najwięcej o moich za nimi mówię do ciebie Niechby wszystko sprzysieglo się zło na mnie tylko nie oni niech mają tak od ciebie że żaden nie zgrzeszy na mnie śmiertelnie mówię panie do ciebie proszę za nich okaz nam Miłosierdzie

piotr 84
bywalec

Ta klatka to tabernakulum to serce to Jezus
Żebym mógł tak powiedzieć

piotr 84
bywalec

Mogę bo jak każdy mogę być świątynia Ducha Świętego
Więc ta klata która pakuję to tabernakulum a to serce to Jezus
Piotr a z Jezusa ma tyle co się nastaral mieć jest dżentelmen gościem z klasą i do pięt mu nie dorasta jak każdy

piotr 84
bywalec

Moje plany i nadzieje maci Jezus mi i te jego Miłosierdzie robi ze nie idzie zgrzeszyc mi
Chwała tobie panie za to

piotr 84
bywalec

Widocznie Panie masz inną koncepcje
Na życie moje

piotr 84
bywalec

Lepsza od mojej
Wiesz ja się nie znam cokolwiek słuchać ciebie na dobre mi wychodzi i zrób tak żebwsze juz nie oddalal się od ciebie nie był jak bumerang przez siebie rzucony w terytoria grzechu który sam wiesz i tak wróci bo do kogo mam jak nie do ciebie największy przyjacielu człowieka zrób żebym był przy tobie na zawsze już żebym nie zdradzał małymi grzeszkami bo duża zdrada nie umiem zrobiłeś mi tak że w moim przypadku to nie możliwe wysluchales moich modlitw żeby nie było u mnie możliwości zgrzeszyce
Że nawet jak grzech planowałem to ty niweczyles mój plan i Chwała tobie za to
Mogę być Panie nawet impotentem ty wiesz o czym mówię miałem okazję ale ty tak mi się wydaje pokrzyzowales każda z tych moich możliwości Teraz już słucham nie relatywizuje miejsca i czasu zdarzenia zasady są proste wypisz je błagam w moim sercu te zasady żeby dla mnie były czymś pięknym a nie żadnym kodeksem żebym z radością je wypalnial i do nich się stosował

piotr 84
bywalec

Ja nie chcę Panie się wtrącać tobie w życie moje i tak nic dobrego nie wymyślę

piotr 84
bywalec

Przed Jezusem nie zablysne
Nie zdziw się
Oczekuje od ciebie heroizmu
Już się boję
Ale dam radę Jezu
Jak pomozesz

piotr 84
bywalec

Pięknie jest i niemożliwie Panie Jezu to ty mi robisz to wszystko że mam wodę z mózgu wszystko jakby nowe nieznane
Nie umiem ocenić nie osadzam poznaje a i poznać nie umiem wszystko nowe Jeszcze trochę jeszcze jakiś czas i rozpoznam się w tym wszystkim a może nie muszę Może mam zaufać stworzyć schemat zachowania by nie być sztucznym w odbiorze patrzeć obserwować i od nowa wszystkiego się uczyć tych relacji zachowań jak dziecko a potem malolat zaskakiwany jest i starsi mu mówią No widzisz Mi nie powiedzą mam te czujność nie wychylac się nie wywyzszac tylko uczyć się od nowa...

Wróć do „piotr 84”