Ogarnac sie kazali

piotr 84
bywalec

Ogarnac sie kazali

Post autor: piotr 84 »

Ogarnac sie kazali
Nic prostszego w zyciu nie bylo dla mnie jak to ogarniecie taki kawalek obszaru zycia na okolo ktorego trzeba bylo poukladac wszystkie dorosle zabawki na swoje miejsce
tu praca
tu chalupa
tu dziewczyna i z nia nasze szczescie w sensie jeszcze jeden maly czlowiek
Jak juz wszystko poukladalem zrozumialem ze nigdy nie bede jak dorosly przed J. mozemy udawac przed nia powinnismy pokazywac jej wzorce uczyc zeby na madra wyrosla ale przed soba przed toba nie chce udawac
Zabawki moga byc na swoim miejscu wszystko moze byc pohytane jednak pozwol mi byc troche szczeniakiem i nawet imbecylem mentalnym taka moja uroda inaczej to nie ja
bede grzeczny uczesany i przezorny nawet odpowiedzialny ale nie wejde w buty doroslego ramola ten etap zalicze tak jak ciebie chce co noc nad ranem zaliczac ale zrobmy tak zeby ze wszystkim nie dorastac to nudne
I nasza milosc niech tez bedzie nasza na co nam wzorce sami to zrobimy bez instrukcji
Jak pozwolisz J dotrwa do 3 klasy a potem nie ogladajac sie za siebie tak myslalem Konin miasto pod Poznaniem bo inaczej zalapiemy ten nudny wzorzec i J bedzie miec beznadziejnych starych
I chocbym stawal na glowie z urody mentalnie nie moge byc jak inni kolesie chociaz bez problemu moge poradzic doroslosci to jednak moja osoba jest taka ze jednak mam cos w sobie z przyglupka
Choc na przekor swiatu nie dostosujmy sie do jego zalecen i badzmy szczesliwsi niz wedlug instrukcji heh jak zwykle na pohybel
Sama wiesz najwazniejsza jest nasza trojka
tu trzeba improwizowac a nie sztywno podejsc do tematu

Wróć do „piotr 84”